Fragi:92:113
Mapy:q2dm3, q2rdm1
Wyniki:38:51, 54:62

dm3
Quad dla Bod, pent dla Bod, Executor i Ricky biegaja po mapie swobodnie fragujac i zajmuja kluczowe pozycje. Zapowiada sie szybki lockdown. 12 minuta, 14:0 a norman zminusowany, w pewnym momencie pokazuje skilla z rakietnicy i zabija executora a minute pozniej jest juz 14:8. Comeback Bobslejow stłumił eXecutor wyjmujac drugiego penta i ubijając wrogiego quada. Zaczyna sie rejlowanie i przewaga Bod szybko sie zwieksza do 28:8, ale Bobsleje nie powiedzialy jeszcze ostatniego slowa. Mniej wiecej w polowie meczu zaczeli gwaltownie zmniejszac przewage na korzysc Bod. 31:22 dla Braterstwa Smierci a exe ma zamiar wyciagnac trzeciego penta. Punkt kulminacyjny. Norman z Diaa zastosowali zagrywke teamplayową i norman podsadza diabła do penta, niestety nieudany double jump i quader wpada do lawy. Executor wyciaga trzeciego penta i w tym miejscu pies zostal pogrzebany. Jednak norman wyciaga rg i rejluje cztery razy pod rzad, w ostatnich minutach gra szła frag za frag. Wynik zblizony ale jednak przewaga chlopakow z Grajewa byla dostrzegalna przez caly mecz.

rdm1
Poczatkowa walka o pozycje, Grajewo bierze rejle w dlon i zaczynaja bicie ale norman zdolal zebrac nastepnego raila. Zabunkrowal sie na MH i nie zamierzal latwo oddac pozycji ale Bod atakuje go w dwojke i nie daje rady odeprzec ataku samemu. Ale co to, remis, chwile pozniej pierwszy raz w spotkaniu przewaga fragowa Bobsleistów. Co wiecej, calkiem skutecznie ja powiekszaja. 20:13 ale to by bylo na tyle bo Rickiemu najwyrazniej sie to nie spodobalo i zabija obu przeciwnikow, chwile pozniej 20 do 20. Ogolnie na mapie chaos i przez dluzszy czas wynik oscyluje w graniach remisu. Czas mija, 2 minuty do konca a Bobsleje prowadza 11 fragami. W ciezkiej sytuacji znalazlo sie Bod, ale Ricky i tym razem postanowil zarzadzic na mapie zabijajac dwoch. Bracia z Grajewa biora rg w dłon, walą jak do kaczek i 30 sekund przed koncem doprowadzajac do remisu. 15 sekund, dalej remis. Emocje siegaja zenitu. 3 2 1 - dogrywka. Mapa w posiadaniu Bod i w ciagu 3 minut dogrywki maja juz +10 ale co to, norman mowi DOSC! Killuje dwoch zawodnikow z Braterstwa dajac nadzieje na trzecia mape. Nie daja jednak rady odrobic straty. Spotkanie konczy sie wynikiem 2:0 a 3 punkty wedruja na konto BoD.