OverSkilled vs Polish Quakers
SunFlowers vs Bad Boys Clan
Team On-Line Killers vs Syntax Power

Do 04.05 macie czas aby umówić mecze kolejnej rundy.

Klan PAN zostaje wycofany z rozgrywek. Na wszystkie ich mecze zostało wpisane w/o.
blankblankkomentarze | 2
 INFO2008-04-20 19:06 | D4Ru$
Mecze II rundy:

PANY vs Team On-Line Killers
Syntax Power vs SunFlowers
Bad Boys Clan vs OverSkilled

Do 27.04 macie czas aby umówić mecze kolejnej rundy!

Klan aL> wycofał się z rozgrywek. Na wszystkie ich mecze zostało wpisane w/o.
blankblankkomentarze | 0
 INFO2008-04-17 19:41 | D4Ru$
Jako że liga jest z założenia 4Fun mecze będziecie rozgrywać bez sędziów. przestrzegam jednak oszustów że ekipa będzie starać sie odwiedzać Was grających na serwerach i sprawdzać IP. Wszelkie oszustwa będą surowo karane!

Mecz wygląda standardowo:

AAA vs BBB

Klan AAA ma prawo wyboru skinów.
Klan BBB pierwszy wybiera mape.

Gramy systemem Bo3 w razie wyniku 1:1 ostatnią mapę wybiera klan z lepszym bilansem fragowym.

Po zakończeniu meczu klan który wygra zobowiązany jest przesłać adminom screeny w formacie JPG.

Zyczę wszystkim miłej zabawy.
blankblankkomentarze | 1
 INFO2008-04-08 02:20 | danka
No więc czas rozpocząć naszą zabawę!

Najważniejsze informacje to;
- umawiamy mecze do niedzieli 13 kwietnia
- kolejka rozpoczyna się z dniem 14 kwietnia i trwa tydzień, do niedzieli.

q2duel1, q2duel5, q2duel8, q2rdm2, fury, match1 i tltf

Regulamin jest w trakcie dopracowywania, do końca tego tygodnia, przed rozpoczęciem rozgrywek, zostanie ostatecznie przystosowany do Ligi.

Wszystkim życzymy spooooroooo pociechy:)
blankblankkomentarze | 6
 START2008-03-23 11:48 | danka
Witamy wszystkich ponownie!:D
No więc jakiś czas temu Darek podał mi dwa pomysły, co by tu jeszcze zrobić, żeby było gdzie pograć. Jeden z nich był fajny, ale tylko w okolicznościach, gdyby klany były dobrze zorganizowane, no i trwałby zdecydowanie dłużej, drugi z nich, moim zdaniem dużo lepszy, to liga, nad którą właśnie zaczęliśmy pracować.
Czemu by nie odrzucić standardowych map dm1-dm8? Z założenia liga ma być typowo 4FUN, dlatego właśnie taki pomysł. Mapy, na których przyjdzie nam się zmierzyć, to mapy istnie duelowe, tzn. q2duel1, q2duel5, q2duel8, q2rdm2, fury, match1 i tltf. Na tych mapach (z ustawieniami powerups 1 tam gdzie jest taka możliwość) przez 20 minut będziemy okazję się pobawić. Każdy mecz będzie wyglądał tak: oba klany będą podawać po dwie mapy, gramy systemem bo3 (tak samo jak w rozgrywkach grupowych Pucharu Polski).
Z góry prosimy o niezakładanie śmiesznych klanów ze śmiesznymi nikami (co ma miejsce w plq2i), ponieważ takie klany nie zostaną dopuszczone do rozgrywek.
Start Ligi przewidujemy na około połowę kwietnia. Zapraszamy wszystkie klany, które mają ochotę trochę się pośmiać:)
Zapraszamy do zapisów, które potrwają do 6 kwietnia, później tydzień na umawianie meczów i od 14 kwietnia rozpoczną się rozgrywki. Forma rozgrywek narazie nie jest sprecyzowana, zależy to od ilości zapisanych klanów. GL