q2dm5
brak informacjibrak informacji
q2dm3

q2dm7
NBC zacz??o z przewaga, któr? Lutownicy zacz?li odrabia? dopiero przy wyniku 14:7. Pó?niej przez d?u?szy czas obydwa klanu lutowa?y frag we frag, by pod koniec UPX wysz?o na lekkie prowadzenie. RA nie by? za dobrze kryty, raczej by? wynoszony i marnowany poza basenem z kwasem przez wi?kszo?? meczu. Pod koniec UPX d?u?ej go przytrzyma?o i zwi?kszy?o przewag?. Ko?cowy wynik korzystny dla UPX - 115:99. Graczem mapy zostaje WNS, który jako jedyny ma wiecej fragów niz deathsow.

q2dm5
Pierwszy Quad dla cooli, NBC prowadzi 8 do -1. RA równie? zaj?te przez NBC. Drugi Quad nale?a? do Feebla, jednak nie wyszed? z nim pohasa? gdy? powstrzyma? go granat NBC. 15:58 minuta do ko?ca: UPX|trq. was squished ;D Nast?pne 2 Quady zgarn?li NBC: advocat, cool, po czym UPX|trq. który z wtykami zdoby? nim 1 fraga. Nast?pny Quad dopiero po pól minuty zosta? zgarni?ty przez feebla. W po?owie meczu nast?pi? hold, przy prowadzeniu NBC 43:32. Za coole wszed? shadow_no. Od tego momentu UPX zaczyna wyrównywa? straty dzi?ki trzem kolejnym Quad-runom feebla. 4 min do ko?ca i mamy remis. Feeble odbija Quadem RA, pozbawiaj?c ?ycia 3 NBC. Kolejny jego Quad by? równie gruby. Ostatni Quad advocata nic nie zmienia. UPX wygrywa 90:67, realizuj?c swój niecny plan zdobycia okr?g?ych jak ameryka?skie grubasy - statsów: 15, 20, 25, i 30 :D Graczem mapy mo?na uznac feeble, za jego sprawne quadruny.

q2dm3
Cool zdobywa Penta i Quada, dzi?ki którym NBC wysuwa si? na prowadzenie 9:3. Kolejne dwa nale?a?y równie? do NBC - advocata, który w po?piechu lub przez przypadek zamkn?? shadow_no w piekarniku ;D Kolejne Quady nalez? juz do Lutowników. Pierwszy niepostrze?enie wykrada WNS zdobywaj?c 1 fraga, a kolejnym juz zawodowy Quadziarz - feeble - 4 fragi. Drugi Pent ponownie zdobywa Coola i ??cznie z Quadem zdoby? 4 fragi. Nast?pne dwa Quadruny nale?? do advocata. UPX najwyra?niej nie mo?e si? z tym pogodzi? i zaczyna si? ostra walka w okolicach Quada. Efekt by? taki ze nikt nie by? w stanie do niego dotrze? przez pó? minuty. Dopiero shadow_no niepostrze?enie jak cie?, zdobywa Quada. Przy okazji nadchodzi pora na Penta, który tym razem zostaje z wyprzedzeniem zarezerwowany przez UPX|trq. RJumpy przeciwnika sko?czy?y si? efektown? fontann? krwi w locie. W 8 min do ko?ca, za WNS'a wchodzi JX a za shadow_no fanatic. Ostatnie 3 Quady w ?wietnym wykonaniu lutuje feeble, który w sumie fraguje 7 przeciwników. Ciekawostk? by?o prawdopodobnie nieporozumienie co do kierunku ruchu na tratwach w kwasie pod railem, co si? sko?czy?o podwójnym squishem Luka i Cooli :D Wynik ko?cowy równie gruby - 133:111 Za gracza mapy uznaje kereka, ktoremu sie udalo pobic pod wzgledem fragow szalejacego feeble ;)

Graczem meczu zostaje feeble, jako ten ktory zdobyl najwiecej quadow.