Lovaj31:9
sober26:16
Kisiu16:33

Opis
Mecz pocz?tkowo zacz?li?my na SQ Battle, ale sam serwer bardzo szybko nam wyperswadowa? gr?. Przenie?li?my si? szybciochem na Viper i tutaj ju? posz?o wszystko jak pomy?le.

Pierwsza mapa dm8, i od razu PS by FOV|Luka, przez 5 minut dzielnie biega? a fov powi?ksza?o przewag?, opanowuj?c gór? mapy i rg. Po 5 minutach protech zaciuka? zupe?nie przypadkiem psa i sam od razu wyniós? nast?pnego, nacieszy? si? nim oko?o 3 minuty, jednak zmasowane msg1 sido zbija psa, zabij psa chyba wprawi?o w oszo?omienie gracza pfh i da? si? ut?uc „alkoholikom”. Sido, Luka i krs dzielnie klikali z rg, banki walczy? o hb i FOV planowo (?) wygrywa 149:71

Gracz mapy: FOV|banki

Przenosimy si? na dm1, smiechy hihy i ruszamy.

Pocz?tek wyrównany, Luczek wynosi rg, zabijaj?c pi?ciu fovowców i zgarnia pancerz na arenie, Fov opanowuje pokoik, mija 5 minut, prawie wszyscy po 6 fragów, ale to pfh prowadzi 15toma ... Luczek ma ci?gle tylko to samo jedno rg 17 fragów i 0 ?mierci. I pewnie dalej by biega? i fragowa? gdyby nie mega m?dry pomys? u?ycia rakietnicy i zabicia samego siebie o zw?oki :D, mijaj? kolejne minuty luczek, 29:1 ... a pfh prowadzi 30 fragami, sido atakuj?c raz po raz pokoik od wody bindami (msg1) [do pokoju debile] zagrzewa swój team do boju, banki odpowiada statsusem (msg1) [gram wind?], biegam biegam po obsach szukaj?c bankiego przelatuje po kisiu, bleshu i protechu, wszyscy trzej na windzie : D. Minuty mijaj? a pfh jak prowadzi?o tak prowadzi sam luczek ci?gnie ca?y zespó? do wygranej, szale?cze ataki fov pomimo przewagi w posiadaniu w pokoiku zdaj? si? na nic, pfh wygrywa 139:92.

Gracz mapy: PFH|LuCZek

Ostatnia mapa do q2dm5, ostatni mecz w PP z sng i tak?e ostatnia map? by?? dm5, tam zabrak?o kapitana zespo?u krs i sido, jak si? okaza?o zbawienn? by?a obecno?? krissa na tej mapie, wspierany przez luke w walce o walec, oraz bankiego na red armorze od samego pocztku prowadzi swój zespó? do zwyci?stwa na mapie i w ca?ym meczu 120:55

Gracz mapy: FPV|krs

Gracz meczu : FOV|KRS

Jak si? okazuj? bycie faworytem, nie ka?demu musi pomaga?, po wpadce mps, dzi? za podobna wpadk? trzeba uzna? strat? mapy przez faworyzowane FOV, a pfh... ciekawe czy to jedno razowy wybryk czy nie doceniane mo?liwo?ci.