kangurek14:36
feeble10:42
jx7:52

Q2DM5
Od pierwszych sekund na RA usadowilo sie TaC, natomiast pierwsze quady brali piraci lecz szybko byli ubijani tak by qr nie mogl pofragowac na mapie albo odbic ra. W 18 min proba obicia reda w wykoniu duke ktory wrzuca 2 granaty do ra i nie wiem jakim sposobem ale kazdym tym granatem zabija swojego ziomala. Po pierwszy minutach mamy remis. Wraz z uplywem czasu tic-taci zaczynaja lepiej wykorzystywac zbroje wynoszac kolejne quady. Na 3 min przed koncem qr piratow odbija reda lecz wtedy juz mamy wynik ok. 100:60 i bez szans by zmienic losy meczu. Zreszta po 2 min znow traca ta wazna pozycje.
Gracz mapy: [TaC]Alister

Q2DM2
Na poczatku na redzie usadowili sie piraci, utrzymali go przez kilka pierwszych minut lecz wcale to im nie dalo prowadzenia. W polowie meczu TaC odbija reda i traci go dopiero na 2 min przed koncem meczu, zbierali wiecej quadow niz ich enemy i lepiej fragowali co dalo im zwyciestwo z 50-cio fragowa przewaga.
Gracz mapy: [TaC]vacek

Q2DM8
Na wstepie TaC przejmuje gore, w 18 min ps zbiera goat, w 15 min alister i zaczynaja fragowac. Minute pozniej goat traci jednak swoja ps-ke, w tym czasie alister zbiera koljnego powerupa i daje go kidmanowi, za chwile traci swoja alister ale znow kidman zbiera drugiego ps-a i daje go komus z tp i tak w kolko:) Mimo ze ps-y gina, wynoszone sa kolejne dla tic-tacow i to oni zdecydowanie dominuja na mapie. Obraz gry nie zmienia sie do konca meczu, kolejna mapa dla TaC ktore wygrywa dzisiaj z piratami 3:0. GG.
Gracz mapy: [TaC]kidman

Gracz meczu: [TaC]vacek