kolt26:36
camel13:26
sober20:35

Mecz pomi?dzy TaC a FoV zacz?? si? z 10 minutowym opó?nieniem.

Pierwsza mapa q2dm8, sam pocz?tek dosy? wyrównany, vacek zbiera pierwszego PS'a, a gracze FoV opanowuj? okolice rg, jednak biegaj?cy i szukaj?cy vacek zostaje bardzo szybko zabity. Na szcz??cie dla TaC GOAT wynosi kolejny powerup, zaraz zanim to samo robi Luka, lekka przewaga FoV utrzymuje si? przez kolejne 4 minuty, kiedy to kolejnego PS'a wynosi GOAT i przekazuje go vackowi, w psach 2:1 dla TaC w fragach + 15 dla FoV... gracze TaC bardzo zagubieni, po kolejnych dwóch minutach oko?o po?owy meczu trac? oba powerupy, i od tej pory dominacja FoV jest nad wyraz widoczna. Ró?nica fragó blisko 25, GOAT wynosi ps'a i TaC zmniejsza przewag? FoV do 15 fragów, w mi?dzy czasie ginie luka, chwile po nim GOAT i gdy zostaje oko?o 3 minut do ko?ca przewaga FoV wynosi 20 fragów, Kolejny PS dla taC tym razem Alister zbiera powerupa i daje sygna? do ataku, w ?lad zanim pod??a GOAT i vacek szale?cze ataki i walka o frag do ostatnich sekund ... i zwyci?stwo FoV.

Gracz Mapy [TaC]GOAT

Druga mapa to ... home map TaC, t? teori? w tym meczu obali? skutecznie... Luka, dwoi? si? i troi? na RG nie daj?c nawet zbli?y? si? graczom TaC, w pokju panowa? krs i po 10 minutach blisko 50 fragowa przewaga FoV, bdm panowa? niepodzielnie na windzie, dopiero w ostatnich minutach gracze TaC nieco zacz?li odrabia? straty, jednak forma i gra Luka nie mog?a zosta? zaprzepaszczona i FoV wygra?o tak?e i t? map?.

Gracz Mapy FoV:Luka

Ostatnia map to q2dm2, FoV zawsze to map? gra?o dosy? skutecznie, jednak chyba wewn?trzna z?os? graczy TaC wzi??a gór?, a szczególnie vacka i GOATA którzy zdominowali kompletnie okolice quada, i nie pozwolili rozwin?? skrzyde? sido i spó?ce. Nieustanna walka o pancerz, ka?dy klan posiada? red'a po równo, co ma prze?o?enie w statystykach mapy, taC po niez?ej grze wygrywa honorow? mape.

Gracz Mapy [TaC]vacek

Gracz Meczu FoV:Krs

Pierwsza pora?ka TaC, dosy? sromotna szczególnie na dm1, szczerze mówi?c takiego chaosu na mapie dawno nie widzia?em, gdyby tylko grace fov lepiej liczyli powerupy na dm8 wynik móg?by by? druzgoc?cy, dm2 sadz?, ?e w fazie euforii fov odpu?ci?o i tylko dlatego TaC uda?o si? uratowa? honor, nie wró?y to najlepiej przed mecze w PP z tOk...