q2dm3
Blesh31:41

Opis
Q2dm1

3,2,1....Szczescie sprzyjalo pfh , respy w rumie oraz w poblizu wody . Z wyzej wymienionych pozycji udalo im si? po pierwszych szturmach graczy nbc utrzymac wode . W pokoju usadowil si? Shadow wraz z Coolem . Advocate natomiast ?licznie usadowil si? na lifcie . Wynik po pierwszej minucie 4-3 dla pfh . Blesh staczal boj o posiadanie windy , a na drugiej stronie mapy wode kontrolowal Badziej . Nbc dzieki dobrej wspolpracy w rumie ciagle utrzymywali go w swoich rekach . Pfh za bardzo nie wiedzialo jak podejsc do odbijania ruma wiec poczatkowo wygladalo to na ataki totalnego chaosu . Gracze pfh jednak chcieli za wszelka cene odbic ruma a ze na wodzie jest za malo miejsca na 4 osoby postanowili pozwiedzac okolice areny . Przewaga pfh wzrastala wraz z kazdym oddanym strzalem (glownie rg) . 4 minuta meczu pfh przejmuje w koncu pokoj co by?o zwiastunem totalnej dominacji na mapie w/w. Wynik po 5 minutach gry 30-7 . Nbc staralo si? uprzykrza? zycie Badziejowi na wodzie , raz po raz atakujac ta pozycje . Na wyroznienie zasluguje ambitna postawa Cooli , który nawiazywal wyrownana walke z przeciwnikami oraz gral z koncepcja , ktorej cz?sto brakowalo pozostalym gracza nbc na tej mapie . Scenariusz ciagle powtarzal si? : nbc odbija wode ... (20 sekund pozniej) ... nbc traci wode , a przewaga pfh ciagle rosla .10 minuta mapy wynik 68-36 dla pfh . Z czasem mo?na by?o zauwazyc pewna schematycznosc je?eli chodzi o roznice fragowa . Pfh na ogol posiadalo 2 razy wiecej fragow ni? gracze nbc .
Wynik po 15 minutach mapy 102-58 dla pfh . Ju? myslalem ze przysne przy tym demku no ale wkoncu cos ciekawego . Zatrzymalem si? troszke dluzej na plecach Keczapa , który (tak mi si? wydawalo po jego ruchach) badal strukture budowy schodow od spodu (kolo cg) . Owe mierzenie oraz liczenie ile wytrzymie belka no?na pod schodami zajmowalo mu czas do pojawienia si? upragnionej broni . W koncu pojawila si? ONA ! i w tym samym momencie pojawili si? gracze pfh (jeden rakietnica drugi blaster) . Keczap rozkrecil maszynke i zmielil obu graczy . Pokoj w rekach nbc . Riposta Protecha do graczy nbc by?a miazdzaca : dajmy im si? pocieszyc roomem ... Tak wiec w imieniu graczy nbc odpowiadam : WIELKIE DZIEKI !
Koncowy wynik 145-75 dla pfh .

Gracz mapy : nbc.cool (za probe podjecia walki z przeciwnikiem)

Q2dm8

Pierwszy powerup (mega) dla pfh . Rejony rejla kontrolowali gracze nbc , a hajpera kontrolowal Keczap . Nastepne powerupy równie? ladowaly w rekach graczy pfh , a dokladnie Warmana (red,mega) . Po bfg zaczal chodzic Cool . Ciagle ataki pfh na gorne rejony mapy przyniosily efekt (odbijali rejla) . Wynik po 2 pierwszych minutach 12-7 dla nbc . Gracze nbc na tej mapie doznali niesamowitej metamorfozy bo moglo by si? wydawac po dm1 , ze kazda nastepna mapa b?dzie podobnie wygladala . Chcieli jednak za wszelka cene wygrac mape . Wszystko by by?o piekne gdyby nie fakt , ze kolejne powerupy zbierali dalej gracze pfh . Pierwszym szczesliwcem je?eli chodzi o szelki okazal si? Warman . Drugi ps w rekach Protecha , który majac 5 hp dlugo si? nim nie nacieszyl . Wynik po 5 minutach 21-15 dla pfh . Przewaga w/w graczy nie podlegala dyskusji . Dysponujac powerupami rzadzili na mapie ... (szkoda tylko ze przewaga nie powiekszala si?) Warman staral si? jak najmniejsza szkode wyrzadzic przeciwnikowi i glownie koncetrowal si? na zbieraniu apteczek . Cool szalal z bfg co utrudnialo zycie pfh . Nastepny ps w rekach Badzieja , który tez staral si? pomoc przeciwnikowi i strzelal z hajpera . Straciwszy celsy Badziej zostal zabity przez ... Protecha (team work rula) . Warman dzielnie utrzymywal sie przy szelkach . Wynik po 10 minutach 42-35 dla pfh . Kolejny ps w rekach Warmana , który staral si? nim podzielic z jakims kolega . Niestety nie wychodzilo mu to za dobrze . Nastepnym ps dla Protecha . Zebrawszy go (mia? 200 celsow) wylaczyl go (wtf?) . Kilka skokow dalej zostal zabity przez Coola . W koncu Warman dropnol Badziejowi szelki . Nie nacieszyl si? nimi dlugo , gdyz zabil go Keczap . W slady Badzieja poszedl Warman i tez zginol (zabil go Shadow) . Wynik po 15 minutach 71-57 dla pfh . Nastepny ps w rekach znowu Warmana . Zabity przez Keczapa . (zief) Kolejny ps dla Warmana . Chlopak niechcial (znowu) zginac z nim to dal go Badziejowi . Hmm niestety i Badziej nie utrzymal go dlugo . Wniosek nasuwa si? sam : szelki od Warmana cienka nicia sa szyte ! (zloz reklamacje) . Znowu Warman zbiera ps . I wiecie co ? Przezyl z nim do konca mapy ! :D (40 sek) . Wynik koncowy 98-73 dla pfh .

Gracz mapy : pfh.W4RM4N (za wytworne i soczyste zbieranie apteczek)

Q2dm3

Mia?em nadzieje ze nbc postawi opor i na tej mapie tak jak na dm8 ale to co by?o przeszlo moje najsmielsze oczekiwania . Pierwszy pent Blesha dzieki , któremu mogl zabic quada (Advocata) . Rejl w rekach graczy nbc , rl tak samo . Wynik po 1 minucie 8-5 dla nbc . Drugiego quada zbiera Advocat (2hp) zabity przez Warmana . Trzeci quad Cooli (2hp) . Czwarty quad zbiera Warman (4hp) . Zadnych szkod nim nie wyrzadzil . Przez chwile rejl w posiadaniu pfh (Badzieja) . Advocate odbija go za pomoca granatnika . Piaty quad dla Protecha . Cool czekal na penta o którym najwidoczniej zapomnieli gracze pfh . Wynik po 5 minutach 37-23 dla nbc . Szosty quad dla Warmana . Odbija on nim rg . Siódmy quad dla Advocata . Zabity przez Warmana . Osmy quad w rekach Coola . Rakietnica staral si? odbic rg (mission failed) . Dziewiaty quad dla graczy pfh . Miedzyczasie Shadow obarczyl mnie wina za to ze zostal zsquishowany . Dziesiatego quada wziol Shadow . Zabity na miejscu przez Badzieja . W pencie czekal ju? Keczap . Wynik po 10 minutach 69-55 dla nbc . Do penta wskakuje Blesh , który rowno z Keczapem wystrzelili w siebie rakieta . Blesh nie przezyl a Keczap dzieki mega fartowi (pojawil si? wlasnie pent) przezyl centralna rakiete .
Jedenasty quad dla graczy nbc (zabity) . Dwunasty quad dla Warmana (nie przyniosl zadnego pozytku gracza pfh) . Trzynasty quad w rekach Blesha (zabity przez Shadowa) . Czternasty quad dla Warmana . Zabil go Protech . A na pencie mamy Blesha , który raz po raz wychylal si? z niego by zdobyc chociaz jednego fraga . Niestety zakonczylo si? to ?miercia (kilno? go Keczap) . Pietnasty quad dla Warmana . Penta zebral Keczap . Odbil nim rg . Szesnasty quad dla Warmana . Po 16 minutach meczu mamy wynik 115-91 dla nbc . Siedemnastego quada wziol Blesh (2hp) . Rejl w posiadaniu pfh . Zapowiadala si? wiec nerwowa koncowka . 2:30 do konca roznica 10 fragow na korzysc nbc . Osiemnasty quad padl lupem Warmana . Duzo szkod nim nie zrobil . Decydujacy mia? si? okazac ostatni quad . Zebral go Warman (81hp,100armora) . Mial 9 fragow do odrobienia . Goniac za fragiem wszedl do komory lawowej w ktorej go zamknieto ... i tak oto ostatni quad zostal stracony i zarazem szansa na dogonienie nbc . Wynik koncowy 134-126 dla nbc .

Gracz mapy : nbc.Shadow_no (za najwieksza ilosc fragow)

Gracz meczu : pfh.Badziej (za rowna gre na kazdej mapie)

Podsumowanie : Po bezbarwnej pierwszej mapie gracze nbc rozkrecali si? z minuty na minute i pokazywali , ze mimo ostatniego (przed tym meczem) miejsca zajmowanego w lidze druzyny przeciwne musza ich traktowac powaznie bo przeciwnym razie grozi to utrata punktow . GG oraz Weso?ych ?wi?t :]