q2dm5
brejker43:7
nocri35:21
guandi27:21

dnia 20.01.05 z powodu braku zajec zglosilem sie do sedziowania jakiegos meczu :D (a bylo ich sporo). Przyszlo mi czuwac nad zmaganiem sie klanow mps i nbc...

Pierwsza mapa q2dm7

Tutaj od poczatku dominacja mps. Od pierwszaej sekundy RA w ich posiadaniu (ktorego nie oddali juz do konca meczu...). Nbc zmagajace sie z wysokimi pingami nie moglo nawiazac rownej walki. Bre wraz z ncr miazdzyli na RA nie dopuszczajac do niego nikogo i regularnie dodajac sobie na zmiane +100 do armora. Gracze nbc nie mieli gdzie sie podziac, widac bylo zdezorientowanie i brak przygotowania do mapy. Po 5 minutach meczu wynik pokazywal 54:9, po 10 juz 116:26... Czasem nbc udawalo sie odbic RL desperackimi atakami lecz wiele im to nie dalo. Mps wygrywa ta mape 216:61.
Gracz mapy: mps!ncr

Po dm7 przenieslismy sie na dm3

Pierwszy quad dla bre. a pent zebrany przez guandiego dopiero po minucie (niefartowny skok norciego [; ) 17.20 do konca przy stanie 22:10 dla mps wylatuje mon. Mps decyduje sie na dokonczenie mapy we 3. Zapowiadalo sie ciekawie...5 minut do konca wynik 34:16 dla mps. Bre przejmuje raila i fraguje niemilosiernie :]. Kolejny pent dla mps, quad tak samo. koeldzy keczapa zbierali sie w rg kiedy sie dalo co czasem przynosilo efekty w postaci kilku fragow. Jednak bre nie dawal za wygrana i mimo ze walczyl sam, dawal rade wykurzyc wrogow ze swojej pozycji. Nbc nie potrafilo wykorzystac przewagi liczebnej. Quady zbierali guan z nocrim a jezeli wzial go ktos z nbc, zostawal szybko ubijany przez brejkera. 10 min do konca wynik 64:38 dla mps. W szeregach nbc cos sie ruszylo, zaczeli odrabiac dosc spore straty, zebrali penta. Od tej pory quady brane byly na zmiane. Ostatnie 5 minut i wynik 93:68 dla mps. Do konca mapy frag za frag...wreszcie koniec i mps wygrywa nastepna mape 126:85
Gracz mapy: mps!bre (34 fragi z raila i 45%)

I nadszedl czas na ostatnia mape - dm5

Tutaj jako 4 w mps zagral nasty. Ciekawie bylo do 5 minuty, poniewaz nbc mialo ra w ktorym chowalo sie 3 graczy, natomiast quada zbieralo mps. Dzieki temu poczatek mapy wygladal zaciecie. Lecz wszystko zepsul quadryn brejkera po ktorym armor trafil w rece mps i koniec widowiska :D. Zacieta walka zamienila sie w konkurs: kto zabije wiecej babek :]. Nbc dostalo jeszcze kilka szans odbijajac ra lecz bre wraz z kolejnymi quadami zaprowadzal porzadek wpadajac tam z cg i dziurawiac przeciwnikow. 10 minut do konca wynik 62:17. Duet nasty&bre robil selekcje quadow ktore zbieral ten drugi. 5 minut do konca i wynik 102:23 dla mps wiec kazdy moze sobie wyobrazic co sie dzialo w przeciagu tych 5 minut...Naasty wychodzi, mps koncza we 3 lecz to i tak nic nei zmienia. Mps wygrywa ta mape 132:38.
Gracz mapy: mps!bre