Sidor45:14
T!MON42:15
otl36:14
eon34:23

Mecz pomi?dzy wD i H by? dla mnie szczególny. We Dream to by? mój pierwszy powa?ny klan, prze?y?em tam jak dot?d najmilsze chwile zwi?zane z q2.
Sk?ad wD w porównaniu do ostatniej ligi zmieni? sie baaaaaaaaaaaaaaaaaardzo drastycznie, natomiast ekipa Huntersów w podobnym sk?adzie wywalczy?a awans do 2 ligi.
Pierwszy mecz w sezonie wD przegra?o po do?? zaci?tej walce z M-c, natomiast H przegra?o z Pfh. A wi?c oba klany by?y g?odne zwyci?stwa.

Zaczeli?my od The Edge.
Pierwsze dwie minuty to "badanie" si? nawzajem. ?aden klan nie kwapi? sie z zaatakowaniem przeciwnika. W 3 minucie mamy wynik 21:12 dla Huntersów.
Room i railway w posiadaniu [H], natomiast wD nie mo?e sie odnale?? na mapie. Z minuty na minute przewaga [H] ros?a w zastraszaj?cym tempie. W jednym momencie konsola wygl?da?a tak:
[22:48:53] [H]Sidor^: (:
[22:48:55] wD.Tabak ate wD.nacios's rocket - TEAMMATE KILL!
[22:48:56] wD.nacios was railed by [H]Sidor^
[22:48:57] [H]Sidor^: (:
[22:49:03] wD.Tabak was blown away by [H]T!MON's super shotgun
Dzi?ki temu ju? po 7 minutach mieli?my wynik 22:67
Od tego momentu gracze H wyra?nie zwolnili i wD by?o przez kilka krótkich chwil w posiadaniu najwa?niejszych pozycji.
Po?owa czasu gry za nami i ju? mieli?my wynik 92:34. Sta?o sie jasne, ?e wD nie wygra tej mapy.
Je?eli dobrze zauwa?y?em to Huntersi grali system 3+1, czyli Sidor railway, a reszta room z tym, ?e na lift cz?sto zagl?da? Eon.
Obraz gry w ostatnich 10 minutach sie nie zmieni?. We Dream ju? nie wierzyli w wygranie tej mapy i w efekcie przegrali do?? wysoko, bo 74:181.
Trudno by?o wybra? gracza mapy, poniewa? ka?dy gra? tak jak powinien. Po losowaniu ( :D ) miano gracza mapy leci do Otl^^.

Przenosimy si? na q2dm6. Szczerze mówi?c nie dawa?em najmniejszych szans graczom wD na tej mapie. Moje przewidywania sie sprawdzi?y ...
Zacze?o sie od pierwszego quada dla Timona, który po ubiciu dwóch graczy z pod szyldu wE Dream zosta? zblastowany przez Damiano. Na rg chaos, a bfg uda?o sie przej?? Tabakowi.
Dwie minuty gry za nami i mamy w recz miazdzac? przewage [H] - 25:4. Naprawde zanosi?o sie na pogrom i ... w tym momencie zrobi?o mi sie smutno :( jak ju? wspomina?em ten klan naprawde du?o dla mnie znaczy?/znaczy.
Wracaj?c do meczu .. na bfg mamy walke Tabak vs Timon z czego wygrywa ten pierwszy, na rg Sidor vs Damiano, gdzie Sidor nie daje szans Damianowi, a na quadzie rz?dz? pozostali gracze Huntersów.
W ekipie wD o quada zaczynaj? walczy? Qub i Froger, lecz quady nadal s? wynoszone przez ekipie prowadzon? przez Kubiego.
Od 10 minuty co raz wi?cej by?o wida? graczy wD na rg, posiadanie quada bez zmian, chocia? dwa razy pod rz?d wzi?? go Qub, który za pierwszym razem szybko sie utopi?.
To by?o wszystko na co by?o sta? wD na tej mapie. Nie zagrozili oni graczom [H] nawet przez moment. Graczem mapy zostaje Sidor.

Ostatni? map? by?a q2dm5.
Pierwsze resp okaza? sie szcz??liwy dla Tabaka, który zasiad? sie na RA na pierwsze pi?? minut. Podczas, gdy bezkonkurencyjny na RA by? Tabak walka o quada by?a bardzo za?arta.
Przez kilka chwil my?la?em, ?e wD b?dzie mog?o ogra? Huntersów chocia? na jednej mapie. Jednak moje przeczucia tym razem okaza?y sie ma?o trafne. Tabak straci? RA oko?o 5-6 minuty i od tego czasu H odrabia?o straty do wD, a potem wysune?o sie na prowadzenie.
Od tego czasu wD ca?kowicie odda?o inicjatywe beniaminkowi 2 ligi. Jedyne co da?o sie zauwa?y? w ekipie wD to ... masowe team kille ( :D ).
[23:41:17] Qub was popped by wD.Tabak's grenade - TEAMMATE KILL!
[23:41:18] wD.Tabak: :}
[23:41:18] Qub: 8]
[23:41:20] Qub was popped by wD.Tabak's grenade - TEAMMATE KILL!
Ale Qub sie nie da? i zrewan?owa? Tabakowi po jakim? czasie !
[23:41:51] wD.Tabak was popped by Qub's grenade - TEAMMATE KILL!
I to nie by? koniec !
23:43:22] wD.Froger almost dodged Qub's rocket - TEAMMATE KILL!
[23:43:23] Qub: 8]
[23:43:34] Qub caught wD.Tabak's handgrenade - TEAMMATE KILL!
Obraz gry na mapie wci?? nie ulega zmianie czyt. H ma wielka przewage nad wD. W 14 minucie mamy wynik 108:29 >!< dla H.
Pogrom sta? sie faktem ... Gracz mapy: Sidor, który dostaje równie? wyró?nienie gracza meczu.