do 5 minuty gracze pfh prowadza 27:9 , oddajac pozycje jedynie na
chwile , zaraz je odbijajac.Dwojkowe ataki graczy wD na pokoj ,
przynosily male korzysci fragowe , ale co z tego jak pokoj i woda wciaz
w rekach PFH?
w 7 minucie froger odbija wode i przewaga PFH lekko stopniala do wyniku 39:20.
po chwili z serwera wypada tabak i mamy pierwszego holda i pierwsza zmiane , za tabaka wchodzi damiano!
10 minuta - wynik 70:28 , sytuacja na mapie raczej nie zmienia sie , strategiczne pozycje wciaz w rekach PFH
nagle szybka akcja wd i do nich nalezy pokoj , wyganiaja spila ktory bez asekuracji musial sie poddac i uciekac na arene :D
luczek z nad wody klikal w strone pokoju i killowal kogo popadnie, a w pokoju i na arenie frag za frag, bardzo wyrownana i zacieta walka.
w 14 minucie znow pfh przycisnelo wd i nie daje im szans na odrobienie strat.Koncowka conajmniej dziwna, wszyscy rozbiegli sie , luczka i spila mozna bylo obserwowac na arenie - biegajacych za graczami wD :D. Klan PFH uzyskuje przewage xxx fragow i konczy mecz wynikiem xxx - tym sposobem mamy 1:0.
graczem mapy zostaje spil , za to ze 90% meczu trzymal pokoj sam , jedynie czasem wspierany przelotnie przez kolegow :D

czas na mape q2dm2

Pierwszy quad dla wd- a konkretnie dla tabaka ktory quadem za duzo nie zdzialal ;). , wladze na ra zas ma klan PFH.
najczesciej na tej mapie , ten kto ma RA czesciej killuje quada niz go wynosi, lecz schemat dzialania PFH wygladala tak, ze w ostatnich sekundach przed quadem spil z protechem robili wjazd i udalo im sie wynosic jakze cenny artefakt.
w 6 minucie RA wciaz dla PFH, kisiu ubrany w czerwone ubranko byl bardzo sporadycznie atakowany, gdyz wszelkie przejawy agresji ze strony wd konczyly sie smiercia(killed by luczek)
spil wyganiany z rl szukal pomocy u kisia , zabierajac mu bronie i armora.
w 11 minucie powaznie zagrozona zostala pozycja RA , gdyby Frogerowi nie skonczyly sie rakiety to kto wie , czy ra nie zmienilo by wlasciciela i losy mapy by sie nie odwrocily?
wciaz wynoszone quady przez wD zbytnio nie pomagaly, gdyz srednio po 7 sek wlasciciel ginal.pod koniec meczu znow problemy Tabaka z internetem , 2 min do konca , i mamy zmiane ! za tabaka wchodzi Qub.
ale chyba w 2 min nie da rady odrobic 80 fragow? ;)
mapa konczy sie wynikiem 155:77 i piekna akcja kisia , ktory liczyl na fraga zeskakujac z bfg ! owszem uzyskal fraga .. ale minusowego :(
gracz mapy - protech dobra gra quada

q2dm5
Poczatek raczej dla PFH , szybko opanowywuja RA , gdzie zadamawia sie kisiu.Na walcu reszta PFH, a wd biega i szuka fraga , ciukajac przeciwnikow z przyczajki.
pozniej przez wiekszosc meczu walec dla wD, mimo to quady wciaz wykradane przez kolegow kisia. wD staralo sie odbic ra, ale im to zbytnio nie wychodzi?o :)
PFH szybko zyskiwalo przewage, uzyskujac koncowa przewage 77 fragow ! przy wyniku 127:50.
gracz mapy : spil - za ladna gre powerupa