Sidor40:31
Neon10:12
krzych19:22

Opis
Wczoraj wieczorem odby? si? pierwszy mecz II ligi w rundzie rewan?owej. Mecz by? okrzykni?ty mianem meczu tygodnia. PFH i Hunters pretendenci do awansu spotkali si? na mapach q2dm1, q2dm6, q2dm2 by walczy? o drogocenne punkty.

Sk?ad PFH: Pio,Spil, Luczek, Protech, W4RM4N.

Sk?ad Hunters: T!MON, Ne|0n, eon ,Sidor, michaq.

Q2dm1. Mapa niespodzianka dobrze znana wszystkim. Klany podesz?y bardzo protekcjonalnie do niej. Pfh skorzysta?o z lepszych respów i od pocz?tku opanowa?o map?. Hunters zmobilizowa?o si?y i odbijaj? room. I zaczyna si? bardzo defensywna gra. ?aden z klanów nie chcia? si? ods?oni?. Pfh trzyma?o wod? a H pokój. Winik oscyluj?cy w okolicy remisu z lekk? przewag? Pfh. Do póki H broni?o si? w roomie graj?cy dla honoru nie mogli znale? sposobu by zdoby? solidn? przewag? fragow?. Dopiero w 8 minucie PFh odbija room i zaczynaj? fragowa?. 10 minuta +25 fragów. 15 + 35 fragów. Hunters jeszcze pare razy próbuje odbi? room ale bez ?adnych powa?nych zwrotów akcji. Przegrywaj? ta map?.

Graczem mapy Luczek.

Q2dm6. Zniesmaczone Hunters zaczyna do?? ostro. Szybko zbija wrogiego quada. H wprowadzi?o bardzo dziwna taktyk? która dzia?a?a na PFH. Odpu?cili sobie wogóle pozycje rg, tam bez wi?kszych przeszkód fragowa? sobie Pio z Amorem +200. do Quada cz?sto si? spó?niali, ale zbijali wrogiego przy exit. I najcz??ciej atakowali ze strony bfg. Do 15 minuty Hunters wygrywa wtedy to mamy zwrot akcji. Duet w4arman i spil który przez ca?y mecz nie móg? si? dotrze? wko?cu zacz?? przynosi? zyski. Quadujacy spil i os?aniaj?cy go w4r zaczynaj? odrabia? straty. Ostatnie dwa quady decyduj? o wyniku meczu zbiera je Spil i PFH wygrywa map?.

Graczem mapy Pio.

Q2dm2. Pfh jest ju? w komfortowej sytuacji maja 2 punkty H walczy o honorowy punkt.
Respy znów okaza?y si? lepsze dla PFh. Przy Ra respuwnuje si? W4r a przy quadzie nie wiem :D. hunters mobilizuje wszystkie si?y w okolicy quada. Eon, który statystowa? przez dwie mapy w ko?cu si? obudzi? i zaczyna szale? na rl lifcie przy okazji zbiera du?? ilo?? quadów.
8 minuta H prowadzi +11 fragami. Do 10 minuty Ra nadal w posiadaniu PFH. Wtedy to mamy holda neon wisi. Hehe ju? jest ?miesznie, czekamy na powrót neona. Wynudzony spil wpad? na genialny pomys? i skorzysta? z w?adzy kapitana teamu i wykopa? swoich kolegów na obsa:D Po tym ich pikn?? nie pomy?la? jednak o tym ze ch?opaki stracili i bro? i pozycje:D
Po holdzie michaq wbija na Ra, lecz d?ugo go nie utrzymuje. Hunters coraz bardziej naciska 15 minuta +28 fragów. W 18 minucie timon odbija Ra i zaczyna railowa? PFH pod Ra. Hunters wygrywa map?.

Graczem mapy Timon.

Nie ma gracza meczu :P mecz zagrany bardzo protekcjonalnie chyba d?ug? przerwa ?wi?teczna tez mia?a w tym du?y udzia? ze z?ej strony pokaza? si? eon i Protech oni to w rundzie poprzedniej wiedli swoje klany do zwyci?stwa w tym meczu nie pokazali nic nadzwyczajnego.