R1cky38:0
eXecutor36:21
maszex39:31
myq34:39

Mecz rozpocz?ty z 40min opó?nieniem, ale nikomu to nie przeszkadza?o i w dobrej atmosferze toczki i body przyst?pi?y do meczu.

Pierwsza mapa q2dm2

Pierwsze minuty to trzymanie przez Bod RA. Toczki skupi?y si? na quadach i próbowa?y odbi? jak?e cenna pozycje by postrzela? sobie z rg. Uda?o im si? to 5min po rozpocz?ciu mapy i wtedy sil roz?o?y? sobie tam namiot i dzieli? po równo RA. Kiedy gracze exego stracili RA przenie?li si? w okolice baseniku. Dobra gra kabala, Jola i goata zminimalizowa?a ryzoko wynoszenia quada przez klan BoD. Gdy si? wydawa?o ze exe lub reszta spó?ki wezm? upragniony artefakt by odbi? ra, wtem wpada? tam goat lub jol z bfg i robi? niez?a pustk? zbieraj?c quada. Z minuty na minut? wynik si? powi?ksza? i tok odnosi ?atwe zwyci?stwo na tej mapie.

Gracz mapy: nad tym si? d?ugo zastanawia?em czy da? Jola za niez?a gr? wsz?dzie, czy kabala za dobrze grane rl i zbieranie quadow, a mo?e goata za bardzo dobre i skuteczne ataki na basenik. Ostatecznie daje to uznanie dla kabala.

Przenosimy si? na q2dm5

Pierwszy quad dla Tok lecz szybko zostaje ubity. Przenosz? si? na RA a tam tez koledzy danki...wiec pytanie gdzie BoD? Ponownie spogl?dam w okolice walca i tutaj widz? "nasza" zgub?. BoD nie maj?c RA grupowali si? na walcu i czekali uzbrojeni po ?eby na powerupa. W ko?cu te czekanie przynios?o korzy?ci i odbijaj? reda. Gra by?a do?? wyrównana póki BoD trzyma?o armorka. Kolejne ataki goata przynios?y korzy?ci i od 9min RA zosta?o w posiadaniu kabala. Od tego czasu przebieg meczu si? zmieni?. Coraz bardziej by?a widoczna przewaga Tok na mapie. Ró?nica dosi?g?a 40 fragow i w tych okolicach wynik si? trzyma?. Pod koniec BoD odbi?o pozycje armora, lecz nic to nie da?o, bo dobrze byli w tym dniu dysponowani goat wspomagany na walcu przez Jola.

Gracz mapy: tok.goat - za dobre wynoszenie quadow i dobra eff z rg ;] (39%)

Ostatnia mapa to Warehouse

Mocne uderzenie na pocz?tku i BoD obejmuje prowadzenie. Szybko zgarni?ty PS przez exe i oddanie go r1ckiemu owocuje jak si? pó?niej okazuje owocna przysz?o??. Owy gracz z zielonym pancerzem pilnowa? przez 20min, aby nikt si? nie wydosta? z najbardziej obleganego miejsca na mapie. Toczki trzyma?y si? dzielnie i tracili tylko 10 fragow biegaj?c bez ps'a. Lecz w 10min kolejnego ps'a wynosi exe (tym razem z po?ytkiem) i zaczyna pogina? ?cinaj?c wszystko, co si? rusza. Od tego momentu wynik diametralnie si? zmienia. Wynik w ps'ach 2:0 dla BoD. ?eby tego by?o ma?o maszex zbiera sobie kolejnego ps'ka 3min po tym jak to uczyni? exe. D?ugo jednak nim si? nie nacieszy? i po 2min by?o po zabawie. Zaraz po nim w jego ?lady poszed? exe i liczba "zielonej zbroi" zredukowa?a si? do jednego. Nic jednak to nie zmieni?o, bo przewaga by?a zbyt wysoka i BoD wygrywa ta map? zdecydowanie.

Gracz mapy: r1cky za zachowanie "czystego" konta i za dobre odcinacie graczy tok od powershildow.

Gracz meczu: tok.Jol za du?y wk?ad w ka?da map?.