Kabal38:22
q2dm5
alter_szu21:37
Kabal23:16

Ten mecz zapowiadal si? jako mecz kolejki, 2 bardzo dobre klany i dosc ciekawe mapy na których przyszlo toczyc boje graczom obydwu klanow, mialy gwarantowac ciekawe widowisko, a jak by?o zaraz si? dowiecie :P

1 mapa to q2dm7-ciekawa i jedna z lepszych map moim skromnym zdaniem :P

3c zaczyna mecz w sk?adzie: feeble, ace, gerdt, alter
Tok w sk?adzie: jol, goat, kabal, i paputek

Zanim rozpocz?li?my by?o chwile przerwy, d?uga rozgrzewka, ale w ko?cu jeste?my gotowi i zaczynamy….
Pocz?tek bardzo wyrównany, Ra przez pierwsz? minute przechodzi z r?k do r?k, tzn gracze lataj? sobie ;], daje si? zauwa?y? pozycje graczy na ssg/hb tu kabal walczy z ace’em, alter zajmuje RL i nie walczy z nikim na razie (dalej napisze dlaczego :] ), wi?c duety które przysz?o mi ogl?da? w walce o RA to goat/jol ze strony TOK, oraz Gerdt/feeble ze strony 3c.
Mijaj? 3 pierwsze minuty mecz bardzo zaci?ty ale to 3c pokazuje lepsze zgranie i zajmuje RL oraz RA, tylko kabal dobrze si? bawi przy ssg/hb :D.
Mija chwila, mamy pi?kn? akcje goata i RA dla TOK-ow, alter nadal spokojnie bawi si? na RL, po 4 minutach wynik oscyluje oko?o remisu, po 5 minutach 1 frag przewagi dla 3c, kabal nadal w posiadaniu ssg/hb, a paputek gra ffa i zaczyna chyba szuka? swojej pozycji tj. RL (tak przynajmniej si? dowiedzia?em od kabala ?e w?a?nie to mia? gra? :] ).
Mija 7 minut gry, 3c w posiadaniu RA, gdzie dzielnie sprawuje si? duet feeble/gerdt, ale nic nie trwa wiecznie, mamy atak TOK i oni przejmuj? na chwile RA, kontratak ze strony 3c i znów RA dla nich !!. Paputek który jak ju? wspomnia?em mia? gra? RL szuka tej pozycji nieopodal ssg/hb :] (Kabal mog?es go oprowadzic po mapie przed meczem :P, dojeba?e? :O )
Mija po?owa meczu *****_***.3c traci pozycje na rzecz jola, ale alter nie dupa i po krótkiej chwili odbija :D. mamy 7 minut do ko?ca i przewaga 3c ro?nie prawie do 20 fragów, tok odbija RA na chwile ale nie wiele to zmienia w tym momencie gry. PTTK nadal szuka rl, tym razem widziany przy Ra jak kolege z teamu ubil ;]…… PTTK znalaz? rl :D, trzyma pozycje oko?o 45 sek ??, alter znowu na RL a PTTK znowu musi szuka? gdzie by?o to RL, 4,5 do konca jol odbija Ra 12 fragow do odrobienia, 3 minuty 20 sek ju? tylko 1 frag !!, 20 sek mija TOK prowadzi !, n1!, 3c nie daje za wygran?, atak na RA i jo-ka musi ust?pi?, teraz ?adna gra 3c fraguj? a? mi?o.
1,5 konca 15 fragow dla 3c feeble nie dopuszcza nikogo do RA, 1 minuta do ko?ca paputek ma RL !!!! :D.
Koniec zabrak?o czasu dla Tok-ów ?adne Tp w wykonaniu 3c oraz paputek w sk?adzie Tok zapewnia im zwyci?stwo.
Graczami mapy zostaj?: Jol oraz feeble, za bardzo ?adn? gre, wspania?e pojedynki i du?o ci??kiej pracy dla swoich teamow.

Nast?pn? map? na jakiej przysz?o si? zmierzy? obu klanom by?o stare i dobre ? ;p q2dm1.
Ma?a zmiana w szeregach 3c, za feeble’a wchodzi lukah, tok bez zmian i jedziemy.

Pocz?tek jak to bywa wyrównany, ale ju? po chwili delikatna przewaga TOK, po minucie mamy 10 do 3, room dla TOK, nad wod? nad walka, Jol dorywa RG i mamy 14-5 dla TOK
Mija chwila, alter ladnie fraguje w roomie…kiluje go dopiero ace :D
TOK room, woda 3c ale z problemami, tu dzielne boje Lukasa i gerdt’a.
Po 4,5 minuty 33-20 dla tok, a kabal bawi si? w windziarza (lamaaaa !! :P),
5 minut mija 3c woda, lukah, gerdt i ace. Ale, ale od czego jest Jol ? :D, ten tez owy osobnik odbija wode i pozycja znowu dla TOK, chwila mija Lukah przypomina o sobie i 3c znów ma wode (n1). Mija 7 minut TOCZKI room, 3c woda. Pierwszy hold na tej mapie, ace prosi o chwile dla siebie ;]. Zaraz po wznowieniu jol odbija wode, room nadal dla tok przewaga rosnie !. Alter szleje z granatami :D i odbija room na chwile ;]. A oto i znalaz?em paputka :D bawi? si? na wodzie i puszczal kaczuszki ;] nawet pare ubil ale mu zajebali :D.
Polowa meczu w roomie walka na ca?ego raz jeden klan raz drugi….
11 min za nami 106-61 dla tok, goat ladnie walczy w pokoju, zreszta tok gra systemem 3 +1 wiec o wsparcie martwic si? nie musi…. Woda dla 3c i stamt?d tez zmasowane ataki…
13 min mija 3c zajmuje room a jednak !. 3c stara si? nadrabiac ale nadal przewaga TOK nie maleje 126-80….
5 minut do ko?ca kolejny hold, goat wisi :/, 4 do ko?ca znowu hold tym razem ja wy?apuje ?e goat ma co? oko?o 500 ping :/…czekamy….
Goatowi spadl ping i swiruje pawiana w roomie :D zw?aszcza z granatow ;], co tam ze i swoich bije wazne ze room dla tok :D.
Ale od czego jest lukah odbija room, czy nie za pozno ? 151-97 dla tok.
Tok znowu room zajmuje 3c woda, ale nawet oni nie maja a? tak dobrego rg ?eby tyle nadrobic ….
1 min do konca tok ma mape 3c ju? mo?e czekac na dm5 ;/
30 sek do konca paputek widziany nad woda :D
Mamy koniec tok wygrywa pewnie, i zas?u?enie GG.

Graczami mapy zostaj?: Jol oraz Lukah za naprawde ?adna rywalizacje i duzy wk?ad fragowy dla swoich klanów.

Teraz pora na q2dm5 …której ju? nie s?dziowa?em gdy? sam mia?em mecz, role s?dziego przej?? kabal, bardzo przepraszam za ten krótki opis ale nie mog?em inaczej jak bardzo krótko nakre?lic co si? dzia?o.
Sk?ad Tok bez zmian, w 3c za altera wchodzi feeble. Stan meczu 1-1 wi?c tu musia?o si? zadecydowac kto wygra, kto by? faworytem ? nie wiem, wiem tylko tyle ?e by?a to kolejna wyrównana mapa….
Jako ze demo ogl?da?em z povu gracza który gra? RA ( :* kabal), powiedzie? mog? nie wiele, TOK w razie utraty pozycji przy quadzie reorganizowa?o szyki w RA room, niemal ca?y mecz utrzymywa?a si? przewaga TOK oko?o 10 do 15 fragów, quady ze zmiennym szcz??ciem wynoszone raz przez jednych, raz prze drugich. TOK ?adnie dopilnowa?o jednak swoich pozycji do ko?ca i wygra?o.

Graczem mapy zostaje: Kabal za co ? (jak to mawia moja kobieta „BO TAK!!!) :P
Graczem meczu zostaje: Jol za ?adna gre na wszystkich mapach i du?y wk?ad w zwyci?stwo….GG panowie

Panowie których wybra?em na graczy meczu proszeni s? o nie zw?oczne wys?anie demek pod adres garfield19@interia.pl ;]