M0RPH-x33:2

sklad NB : warlock,zombi,maq,skg[dm3,dm6]/michaq[dm2]
sklad 3M : score,morph-x,cleaner,assasin

q2dm3 - respy dobrze podzielone. maq resp przy q , score przy rl, lecz przy wskakiwaniu chwile sie
zastanowil i w tym czasie zdazyl ciachnac go warlock z ssg.maq popisowa akcja z uzyciem granatow i mamy 5:0
dla NB. Lecz dobra passa szybko sie konczy , kiedy to 3m sie usadawia na rg a cln zbiera quady i
bezlitosnie morduje przeciwnikow uzywajac tego nikczemnego narzedzia zbrodni.w 4 minucie rail dla NB ,
male nieporozumienia graczy 3m , brak synchronizacji , kilka przypadkowych teamkilli morph vs assasin.
6 minuta , pent dla 3m - a dokladniej dla assasina ktory w drodze do raila zbil kilku wrogow, na koncu
pozostajac na swojej wyznaczonej pozycji.
gracze nb chetnie korzystali z kapieli w lawie, przy okazji pomniejszajac swoje konto fragowe.
Lecz maq z kolegami nie dawali za wygrana i momentami to oni szybko nadrabiali.zawtykowany SKG
ile sil krzyczal WTYKA, ale niestety gracze 3m nie odpuszczali i grali na calego! kolejny pent znow dla
3m , tym razem zbiera go morph, ktory przemierza podobna droge jak assasin,
lecz zatrzymuje sie nie na railu biega do?em szukajac ofiary.NB mimo krytego rg przez przeciwnika
hasali z railami po calej mapie atakujac z ukrycia i wykradajac fragi. ostatni pent rowniez w
rekach morpha ktory po raz kolejny odbija rg. w 18 minucie mamy przewage okolo 90 fragow i juz
nie mozliwym moglo byc odrobienie tak wielkiej straty. 1 mapa dla 3m , mamy 1:0 , gramy dalej.

gracz mapy [3m.CLEANER]

q2dm6-
poczatek sprzyjajacy graczom NB , zajeli oni bowiem rg i wzieli quada.
Lecz mamy powtorke z poprzedniej mapy, po 2 pierwszych minutach gra ccze 3m
obejmuja strategiczne pozycje , a cln zbiera quad po quadzie powiekszajac wciaz
przewage swojego teamu.
na bfg ownowal morph. NB grupowalo sie najczesciej w okolicach CG oraz SSG , s
kad przeprowadzali silne ataki !
w 5 minucie cln mial o 3 fragi wiecej niz cale NB, ale przeciwnik wciaz sie nie poddawal
i walczyli o kazdego fraga. Assasin i morph mocno uzbrojeni na chwile nie ustepowali z
pozycji, wtedy to szala atakow przechylila sie na strone quada, lecz ataki silnie odpierane
przez dwojke score&cln, choc nie zawsze, czesto mozna bylo zaobserwowac quady wynoszone przez
NB, lecz coz z tego jak za rogiem quadder spotykal trzyemowca z rg?
w 16 minucie ass traci pozycje po silnym ssg w plecy od maQ'a ktory na krotka chwile tam
zostaje .. po czym predko ginie, lecz niczym batman returns. o i mamy niespodzianke.
w 19 minucie maQ z agresj? morduje morpha i odbiera mu BFG. mecz konczy sie wynikiem 87:211 i
kolejna mapa dla 3m.

gracz mapy [3M.M0RPH-x]

przechodzimy na mape q2dm2
1 quad dla mq, zas ra dla 3m , a dokladniej dla morpha.Jak to ladnie ujal "installed" ,
tak tez sie stalo , zainstalowal sie tam na dobre przez dlugie minuty (bo az do konca meczu)
nie oddajac tej pozycji, jedynie chodzil sobie na dol i szukal apteczek.
quady czesto wynoszone przez mq, lecz nie przynosily za duzych efektow, jedynie pojedyncze fragi,
raczej nie probowali odbijac nim ra, bo zazwyczaj zle sie konczylo samo wyjscie z basenu :)
tu walka raczej odbywala sie na terenie MGH i basenu, gdzie dzielnie walczyla cala czworka NB.
michaq mimo nie fajnego pingu dawa? rade i stawal na czele druzyny prowadzac w bilansie fragowym.
sCORE byl bardzo przydatny w momentach gdy cln byl daleko od quada a w okolicy basenu i w samym
nim roilo sie od kolegow maQa.. wtedy dzielnie wskakiwal z granatem i ubijal quada :D
gra schematyczna, zadnych wazniejszych zmian na ra i w jego okolicach ,quad wynoszony na zmiane ,
mapa konczy sie wynikiem 58:194