q2dm5
Kabal27:20
maq29:26
zeti25:32

Mecz jaki mia?em okazj? s?dziowa? to Team On-Line Killers vs Nightmare Beasts. Obie dru?yny plasowa?y si? po ?rodku tabeli 1 ligi. toK wyprzedza?o o 1 pkt NB, wi?c mecz zapowiada? si? ciekawie, ale jak by?o o tym poni?ej:

Q2DM1

Ju? od pocz?tku zarysowa? si? na tej mapie schemat jak to wszystko b?dzie wygl?da?. Otó? tOk zaj??o room, a NB rozbi?o obóz nad wod? i tak to wygl?da?o przez prawie ca?y mecz. Uzbrojeni w RG gracze NB od strony wody próbowali odbija? room - czasami im si? to udawa?o, a czasami nie, jednak?e broni? t? siali postrach w szeregach przeciwników. Pierwsza po?owa meczu nale?a?a do tokarek, jednak?e oko?o 10 minuty nast?pi? prze?om i NB wysun??o si? na prowadzenie. Prowadzili oni 52:48 w 10 minucie, i od tamtego czasy powi?kszali swoje prowadzenie. W 16 minucie NB prowadzi?o ju? 107:72 i nie zamierza?o zwalnia?, jednak?e kilka udanych akcji tokarek pozwoli?o odrobi? im kilka fragów. Trudno wogóle powiedzie? kto co gra?, bo tak jak ju? wspomnia?em - prawie ca?e NB siedzia?o nad wod? a tOk w roomie. Waleczno?ci? na tej mapie wykaza? si? maq, atakuj?c nawet w pojedynke room, jednak?e tyle samo gin?? przy tym co fragowa?. Tak czy inaczej mecz zako?czy? si? wynikiem 136:97 dla NB.

Wyró?nienie : NB|maq za ca?okszta?t ;]

Gracz mapy : NB|skg za ?adne trzymanie wody i eff. Jednak?e wybór ten wzbudzi? lekkie nie zadowolenie w?ród kolegów:)

Q2DM3

Przechodzimy do kolejnej mapki. Szybko ka?dy wklepa? "ready" i ruszamy. Powerupami teamy si? podzieli?y po równo - zeti Q, a sil penta. tOk maj?c na uwadze poprzedni? map? zacz??o lepiej pilnowa? RG, gdzie rozsiedli si? sil z darusem. W tym samym czasie prawie ca?y team NB robi? co móg? by zatru? ?ycie kabalowi i goatowi na Q. Para ta jednak?e do?? ?adnie wspó?pracowa?a i zdo?a?a wynie?? w ca?ym meczu do?? spor? ilo?? tego powerupa. Na uznanie zas?uguje tutaj gra kabala, który pomimo lekkich problemów z ??czem ?adnie gra? Quada ubezpieczaj?c Goata i samemu wynosz?c kilka. 2 i 3 penta wyniós? darus i przewaga tOk ci?gle ros?a. W 10 minucie prowadzili oni 84:42, a 2 minuty pó?niej przewaga wynosi?a ju? ponad 50 fragów. NB w mi?dzy czasie zaj??o na d?u?szy moment RG, a maq zebra? ostatniego penta, przez co jego team odrobi? pare fragów. Jednak?e nie utrzymali oni tej tendencji pó?niej i przewaga tOk ju? do samego ko?ca oscylowa?a oko?o 40 fragów. Mapa zako?czy?a si? wynikiem 159:114 dla tOk. Mamy zatem remis!

Wyró?nienie : ponownie NB|maq za ... hmm ... waleczno?? :) (szkoda ?e nie skuteczno?? :])

Gracz mapy : tok.kabal za ?adne granie Quada.

Q2DM5

Mapa ta mia?a rozstrzygn?? o ostatecznym wyniku tego pojedynku. Zacz??o si? od Quada sila, który straci? go po oko?o sekundzie, w tym samym czasie RA zaj?? goat - ale te? na krótko. W 4 minucie tOk prowadzi?o 21:18 i gromadzi?o si? g?ównie w okolicach RA, sk?d atakowali walec gdzie gra? prawie ca?y team NB. Przeaga tOk ros?a powoli, no ale ros?a i to si? liczy:) Uzbrojeni i opancerzeni wpadali na walec, brali (czasem) Q i wracali znów w rejony RA i tak ca?y czas. Je?eli NB przejmowa?o RA to jedynie na krótk? chwil?, po czym znowu zasiada?y si? tak tokarki - i tak w kó?ko. Bardzo ?adnie w tOk gra? goat, który wynosz?c kilka Q nabija? wa?ne fragi dla swojego zespo?u, albo odbija? pozycje. W 12 minucie NB zacz??o troche odrabia? straty, jednak?e by?o to tylko chwiloe. 15 minuta przynosi nam wynik 80:67 dla tOk, a 3 minuty pó?niej ju? 100:73! Taki obrót spraw przyniós? troche wzajemnego wyzywania si? w NB, to im niestety nie pomog?o i mapa zako?czy?a si? ostatecznie wynkiem 118:89 dla tOk, którzy wygrywaj? ten mecz 2:1

Wyró?nienie : i znowu NB|maq za to, ?e ju? nie gin?? tak bardzo :)

Gracz mapy : tok.goat za ?adne granie Quada i zdobycz fragow?.

Gracz meczu : tok.goat za dobr?, równ? postaw? na ka?dej mapie.

Dzi?kuje obu teamom za ?adn? gr?, bardzo mi?o si? s?dziowa?o. Wszystkie uwagi odno?nie raportu wys?ucham uwa?nie :)