Statystyki graczy
flaga Mors Dicit flaga fanatics of Vodka

Opis
Mecz mdt vs fov wydawa? sie bardzo ciekawy.
Zarówno FoV jak i Mdt nie zdo?ali wygra? mapy w obecnej edycji ligi, co wi?cej fov a? trzy krotnie oddali walkowerem ca?y mecz.
Efekt ? Ujemna dycha w tabeli. Mimo to trudno by?o wskaza? faworyta.
W poprzednim sezonie mdt po fantastycznej drugiej rundzie uzaskali awans do 1 ligi, g?ównie za spraw? Rivena, który poci?gna? mdt do 1 ligi.
W obecnym sezonie w sk?adzie mdt nie wida? Rivena, dorobek punktowy w tabeli mizerny. Miejmy nadzieje, ?e druga runda równie? sie oka?e szcz??liwa dla mdt tak samo jak, druga runda poprzedniego sezonu.

Czas zacz?c .. q2dm3.
Pierwszego penta wynosi aCiu, a quada ma ncr. Pierwsza minuta gry to wynik 9:4 dla FoV.
Mija trzecia minuta i mamy 22:13, a wi?c przewaga ro?nie. Wiod?c? osoba w foV jest aCiu, a w mdt nie ma wyra?nego lidera.
W mi?dzyczasie na drugiego penta czeka spiewaj?cy nn i za chwile bedzie probowal zmiejszyc strate do fov.
Walka na rg toczy sie pomi?dzy zawodnikami nn&alfa i ghost&sober, ale walka jest bardzo wyrównana i raz mdt, a innym razem fov jest na rg.
Natomiast o quada walcz? aCiu & v00, a w ekipie przeciwnej ncr & zotter. Trzeciego penta ma zlagowany Alfa, a z quadem biega zotter.
Na oko?o 7 minut przed ko?cem mdt odrobi?o straty do fov i wysuneli sie na chwile na leciutkie prowadzenie, które nie utrzyma?o sie za d?ugo.
[21:22:14] foV|sober: zalosni
Tymczasem 4 penta ponownie wynosi alfa. Mdt ponownie doprowadzi?o do remisu i wydawa?o mi si?, ?e to jednak oni wygraj? t? mape.
Jednak foV okaza?o sie lepsze w koncowce i efekcie wysuneli sie na prowadzenie.
Graczem mapy zostaje aCiu.

Przenosimy sie na q2dm8.
Pierwszy powerup to megas, którego zgarniaj? gracze mdt. Drugi powerup to ju? ps, którego ma ncr.
Jednak maj?c ko?cówke ?ycia d?ugo z nim nie poszala?. Pi?? minut gry za nami, na mapie nie dzieje sie nic ciekawego.
Na górze mapy w wi?szko?ci sa fanatycy wódki, jednak nie przek?ada sie to na wynik, bo mamy tylko remis ... 24:24.
Chwile potem psa zgarnia v00 i wyprowadza fov na prowadzenie.
Wszystko pi?knie, ?adnie, ale lataj?cy z psem v00 traci psa, jednak nie zostaje zlikwidowany (:D) przez mdt, a przez ... skrzynke !
[21:44:21] foV|v00x was squished.
[21:44:21] foV|sober was railed by mdt.nn
[21:44:23] foV|v00x: rotfl
[21:44:24] foV|v00x: :DDDD
Jednak znowu gracz fov ma psa - aCiu. I to w?a?nie ten gracz prowadzi fov do 1 - historycznego (:D) zwyci?stwa w lidze.
Szkoda, ?e przez ca?y mecz alfa mia? laga .. my?le, ?e gdyby nie gra we trojke to mdt by wygra?o t? i poprzedni? mape.
Jednak mo?na tylko gdyba?. Fanatics of Vodka wygrywa mape i tym samym mecz, jednak czy 2:1, czy 3:0 to mia?o sie okaza? po ostatniej mapie.
Graczem mapy zostaje aCiu - gracze fov powinni postawi? mu wódeczke ! :D

Przenosimy sie na q2dm7.
Có? ... Nie mam o czym tu pisa?. Wynik mówi sam za siebie. Jedynie na poczatku meczu fov stawia?o opór przeciwnikom.
Warto tylko odnotowa? fataln? postawe foV. Zarówno fov jak i mdt mia?o problemy z zebraniem 4 graczy na ostatni? mape.
A wi?c chwile przed startem klany ustalily, ze beda gra? 3vs3. Po pewnym czasie, gdy na server wszed? noname zosta? pikni?ty przez Sobera.
Ghost stara? sie za wszelk? cene wygrac ostatni? mape ...
[22:11:08] foV|9h05t: to turniej 4/4
A wi?c przez chwile grali?my 4/3, jednak widz?c taki obrót sytuacji v00 postanowi? opó?ci? server - brawo, jednak dla kogo? zasady fair play nie s? obce.
Wi?cej nie ma o czym pisa?. No chyba, ?e to ..
22:23:25] foV|sober: w dupie to mam
[22:23:26] foV|sober: i ta mape
[22:23:27] foV|sober: :D
[22:23:28] foV|sober: i was
[22:23:28] foV|sober: :]
[22:23:29] foV|9h05t: ja tez

Takim o to akcentem zako?czyli?my mecz. Graczem mapy zostaje ncr, a graczem meczu ... aCiu ! :D

Demka prosze wys?a? na zidane057@gmail.com. GG ?