[22:17:25] NB|maq: to masz pozdrowic skg
[22:17:26] NB|maq: :D
[22:17:28] cux.3c: i moja mame

Po krótkiej konwersacji zaczynamy !
Pierwsza minuta to wynik 10:7 dla nB, jak to bywa na pocz?tku meczu panuje chaos na mapie. No mo?e z wyj?tkiem RA, gdzie przewaga mia?o 3c.
Da?o sie zauwa?y?, ?e alter gra? rl, Gerdt ssg, a pozosta?a dwójka czyli cux i fiziek bili sie o RA.
Trzecia minuta meczu dobiega ko?ca i 3c wysune?o sie na prowadzenie 27:18. W ekipie nB maq próbuje zach?ci? swoich kolegów do ataku co raz atakuj?c 3c.
To poskutkowa?o i co chwila para ZOMBI & Gart atakowa?a RA. Zagubiony w akcji by? skg :D.
Przez wi?ksz? cz??? meczu mieli?my bardzo wyrównan? walke, ale na prowadzeniu by?o 3c, które wyrobi?o sobie wi?ksz? przewage na pocz?tku meczu.
Na 6 minut przed ko?cem przewaga 3c zmala?a i mieli?my wynik 118:96. Nb by?o bardzo zdeterminowane i mo?e przez to za nerwowe, bo po okresie dobrej gry stracili pozycje.
Graczem mapy zostaje .. Gerdt.

Przenosimy sie na q2dm5.
W sk?adzie 3c za Cuxa wszed? V!ct!M, a sk?ad nB bez zmian.

Pierwszego quada wynosi V!ct!m, ale szybko zostaje zabity. Pierwsze trzy minuty to lekka przewaga nB, glownie za spraw? skg, który mia? statsy 7:0.
Natomiast maq zaczyna od minusa, a fiziek jest bardzo zdziwiony, ze 3c przegrywa?o ! Klany równo podzieli?y mape na pó?. Okolice walca nale?? do 3c, a okolice RA do nB.
Chwile po tym, gdy chwali?em w my?lalch gre skg, owy zawodnik w g?upi sposób straci? RA, gdzie zaraz by? Gerdt, który nie odda? juz pozycji do ko?ca mapy.
Klany id? ?eb w ?eb, ale quady s? w r?kach 3c, a mianowicie fizka. Na mapie nie mo?e sie odnale?? maq, który szala? na dm7.
Z czasem 3c ca?kiem dominuje na mapie, ra i walec w ich r?kach. Tylko od czasu do czasu przeciwnikowi udaje sie wynie?? quada, badz zadomowi? sie na d?u?ej na walcu.
Na dwie minuty przed ko?cem nB ma przewage na wlacu, ale RA nadal nale?y do 3c. Jednak na odrobienie strat by?o za ma?o i 3c wygra?o ..
Graczem mapy zostaje alter_szu.

Czas na ostatni? mape - q2dm2.
Pierwszego quada wynosi maq, a na RA wjecha? alter_szu.
Pod ra zadomowil sie lukah, a para gerdt & cux walczy o quada z duetem gart & maq.
W 7 minucie meczu mieli?my wynik 53:31 dla 3c. Owy klan by? w posiadaniu RA i cz??ciej wynosi? quada.
[23:30:18] cux.3c caught NB|gart's handgrenade
Jednak takich momentów za du?o nie bylo. Gracze 3c w pe?ni kontrolowali to co dzia?o sie na mapie i pewnie, chocia? nie bez trudu wygrali mecz 3:0.
Graczem mapy i graczem meczu zostaje Gerdt.

A wi?c musze pozdrowi? skg i mame cuxa, bo nB przegra?o dm7 - skg i mamo cuxa ! pozdrawiam Was :D.