Blanka32:13
R4p25:19
SoN!c31:28

Opis
Na samym pocz?tku chcia?bym pouczy? oba klany, ?e termin meczu nale?y poda? wcze?niej adminom ?eby mogli oni wpisa? w terminarz i zarezerwowa? sobie czas a nie jak to wy zrobili?cie na 10 minut przed meczem.

Starcie sX i MTG zapowiada?o si? ca?kiem smakowicie. Jednak czar szybko prys? ju? po pierwszej mapie. Komentarz jeszcze przed nierozegranym meczem Da^ " kiedy? musia?o do tego doj?? GL eMTeGie" sugeruje nam ze jest to mecz od dawna oczekiwany przez oba klany. Pomimo tego sX nie przygotowa?o si? na starcie nie wystawi?o pierwszego sk?adu a MTg po prostu zrobi?o swoje.

Sk?ad sX: Zielony, Da, Enz, Grim

Sk?ad MTG: Blanka, Squall, Sonic, r4p.

Q2dm2. Na tej mapie praktycznie rozegra? sie ca?y mecz. Pora?a sX na tej mapie podci??a skrzyd?a graczom. Pocz?tek ca?kiem niez?y dla sX, Crim z Zielonym maja respy przy Ra Da zbiera pierwszego quada. Mo?na powiedzie? ze sX opanowa?o mape. MTG nie maj?c Ra mobilizuj? si?y na quadzie. Zaczyna si? protekcjonalna gra z obu stron. MTG gra quada nie pcha si? w okolice Ra nawet nie próbuje odbi?. Natomiast sX pakuje si? w czerwony armorek czasami Da kradnie quada, ale zazwyczaj ginie w baseniku.
Przez 15 minut wynik kr??y w okolicy remisu i wtedy nast?puje moment zwrotny meczu. R4p wbija na Ra zbiera bfg i zabija dwóch obro?ców Ra. Po tej akcji jego koledzy zaczynaj? bezlisto?nie fragowa? ju? po minucie jest 12 fragow? przewaga, która powi?ksza si? z minuty na minute. MTg wygrywa ta mape 113 do 68.

Graczem mapy zostaje R4p za efektowna akcje, któr? przyczyni? si? do zwyci?stwa swojego klanu.

Q2dm5. Mapa ca?kowicie zdominowana przez MTG. Od samego pocz?tku posiadaj? oni Ra oraz wynosz? wi?kszo?? quadów. sX ca?kowicie zagubione bez pomys?u na gre ze swoim przeciwnikiem. Sytuacja powtarza si? z dm2 Da^ czasem ukradnie quada, ale szybko ginie.
W 12 minucie na moment sX odbija Ra, ale by? to raczej bardziej przypadek ni? przemy?lana akcja. MTG wygrywa kolejna mape.

Graczem mapy Son!c dobrze gra? swoja pozycje przez ca?y mecz w dodatku naskroba? du?o fragów na Ra.

Q2dm8. Ta mape MTG przypiecz?towa?o swoje zwyci?stwo nad sX tego wieczoru. I podobnie jak na dm5 MTG fraguje bezlito?nie zbieraj?c powerupy. Squall zebra? pierwszego psa i utrzyma? go do ko?ca mapy. Jednego ps-a ukrad? Crim, ale szybko zgin??. Blanka klika? sobie swobodnie na hb z ma?ym wsparciem kolegów. W szelki ubra? si? r4p. Dwa biegaj?ce ps-y mocno zwi?kszy?y przewag? MTG. Wygrywaj? map? i zarazem ca?y mecz 0:3.

Graczem mapy : Squall.

Trudno mi by?o wybra? gracza meczu wiec pokierowa?em si? mapa dm2 gdzie r4p popisa? si? koronkowa akcja on zostaje graczem meczu.