u13^.orion: chcialem pozdrowic moj zespol oraz moj rok z uczelni :*

[admin]PLQ2: kto to hania ?
xa,aCiu: kolezanka ma fajne cycki :D
xa,aCiu: takie nie w chuj duze ale takie idealne na reke :D
.. no to tyle na temat Hani.

Mecz zacz?? si? z du?ym animuszem dla XA. Prowadzenie do?? wysokie z -2:7 a pó?niej 1:14. Lecz Srq dopad? quada i wynik si? szybko zmieni?, bo nagle si? zrobi?o 13:19. Z czasem lecz Aciu wynosi? regularnie quady i wynik si? powi?ksza? z minuty na minut?. Do?? ?mieszna sytuacja na BFG gdzie doddy walczy? z minusem a pz cos nie móg? si? pozbiera? i na jego koncie tylko 1 frag. Po 5 min jednak w ko?cu Doddy z minusa wychodzi a pz zaczyna wi?cej fragowac. Cat jak zwykle bije si? na rg, lecz pó?niej, gdy quady by?y nmy sam wzi?? si? za quadowanie by odbi? swoja pozycje. By? taki czas ze gracze U stali w miejscu a Xa fragowalo i fragowalo. Wynik do?? wysoki bo 178 do 72 to spora wygrana. GG

Jeszcze jedna sprawa organizacyjna:

KAKTUS entered the server (players = 8, spectators = 2).

Loading q2dm3...

W Xa za zero wchodzi Hamer. A w U doddy off , Hara on. Mamy ju? zaczyna? lecz .. xa.pz: moze przerwa na kolacje? </span> ...no i zg?odnia?em :E. Mecz rozpocz?? si? po my?li dla U. Pierwszy quad dla XA lecz pent dla U i wszystko wyja?nione. Zacz??o si? od 8:1 a pó?niej 18:9. Lecz na tym si? sko?czy?o i fragi XA ros?y szybciej ni? nad??a? scorebot. Na rg ?adnie klikal Hamer z Aciem a quada grali pz i cat. Dobre quadowanie tych graczy szybko owocowa?o sporo przewag?. Penty to w sumie ju? zapomialem kto bra?, ale dwa na pewno by?y dla XA. Co by tu napisa?, kolejna dominacja XA na tej mapie i wynik 172-87 mówi sam za siebie.
Zrobi?em glosowanie na gracza mapy i wi?kszo?? by?a za pz wiec..

<span class="bold">Gracz mapy: pz za sciganie si? z catem kto wi?cej przyfraguje ..no i wygra? ;]

u10^.hara: za to gracza mapy widze :D

Hyh mo?e nie ma gracza mapy , ale masz plusa u mnie :D A i chcia?bym pozdrowi? Premonia, który ponownie dotrzyma? mi towarzystwa (mam nadzieje ze ju? dzi? jest cieplej u Ciebie w domu :D)

Last map q2dm5:

Ostatnia mapa ! W ko?cu ! Pierwszy map dla U lecz za du?o szkody nie zrobi?. Ra od pocz?tku w posiadaniu Acia i dluuuuuuugo go nie oddal a? do momentu ostatnich minut gdzie ...
xa,aCiu didn't see u13^.orion's handgrenade
xa,aCiu: na huj sie bawilem

no w?a?nie ;] po co ?;P Quady ponownie wynoszone przez Cata i Pz i ponownie ?ciganie si?, kto wi?cej fragow zdob?dzie. Na tej mapie gracze U nie mogli odbi? RA wiec skupili si? na quadzie. Ukradli ich kilka a jak tego nie zrobili to nie pozwolili wyj?? z quadem z luki. Có? z tego jak to by?o tylko kilka razy. Wiekoszsc quadow wychodzi?a i robi?a swoje. Wynik 134:40 . Pod koniec meczu chwila nauki polskiej mowy ..
xa,aCiu: n ie mam nic
u13^.orion was blown away by xa.pz's super shotgun
xa.hmr: idziemy z tad
u14^.KuRi: stad*

Kuri jak wida? nie tylko na q2 si? skupia. Jak ju? mówi?em wcze?niej do cata, je?li si? postara dostanie gracza mapy. Tym razem on wygra? i ...

Gracz mapy: xa.Cat za dobre k?adowanie i wygranie z pz tym razem
Gracz meczu: xa.Cat za dobry caly mecz

Mecz odby? si? w dobrej atmosferze. W miar? szybko si? zako?czy? no i GG ;] Gracze map sa proszeni w ciagu 3 dni od ukazania si? raportu przeslac mi na poszczegolnych mapach swoje demo na maila noname-84@o2.pl. Dziekuje za uwage i pozdrawiam