NB|warlock: kurwa 2 remisy w polfinalawch za 1zl masz 80
NB|warlock: :D
M-c/GT.7: jak na wirtualnej polsce komentarz live
[admin]PLQ2: mozecie grac
M-c/B0R0: Cahir napisz w opisie, ze jako dumni kibice czekalismy az mecz sie skonczy :D

Dluzej nie czekali, zaczeli!
Room od poczatku Spitfirea, a woda maqa. No i co z tego jak winda przestala dzialac :D
Trzeba bylo zaczac gre od poczatku. M-c ustalilo, ze to byl sabotaz v3nona {-:
ready, ready?, ready!
MATCH has started!
I znow od poczatku room Spita, gdzie dlugo nie dal sie przepedzic. Dzialajaca winda praktycznie przez caly mecz byla w posiadaniu B0RA. Po 5 minutach gry wynik wygladal nastepujaco - 40:26 na korzysc NB. Najbardziej zacieta walke dalo sie zauwazyc przy wodzie. Tam skG wraz z ekipa probowal odeprzec zmasowane ataki Pigmeja i GT.7 (ten przodowal w statystykach swojego teamu). Czasami mniej lub bardziej skutecznie. Na polmetku 2 fragowa przewaga NB - 65:63, ale po kilkunastu sekundach byl juz remis. 8 minut przed koncem NB przejelo pokoj, a nad woda usadowil sie skg z rejlem. Wynik caly czas oscylowal w okolicach remisu. Ani jedni ani drudzy nie mogli odskoczyc nawet na 10 fragow. 5 minut przed koncem GT.7 przeprowadzil samotna szarze na room, ubil z rg maqa i warlocka, oddal rl Spitowi i wzial megasa. Dzieki niemu Jego klan odskoczyl na 15 fragow. Tuz przed koncem poinformowalem wszystkich, ze Polacy zagraja w finale mistrzostw swiata :D Jakos nikt sie z tego wtedy nie cieszyl. Moze dlatego, ze wszyscy byli skupieni na wygraniu swojego meczu? [; M-c, majac pokoj i wode, fragowalo coraz wiecej i wiecej - minute przed koncem wynik 114:141.
Jeszcze wizyta Roln!cka, ktory oznajmil:
(roln!ck^^): wygralismy :DDD
Tylko nie wiem, czy chodzilo mu o sukces Polakow, czy swoich kolegow.
A koncowy wynik prezentowal sie tak - 121:151.
Graczem mapy GT.7 - za wielki wklad w zwyciestwo swojej ekipy.

Zmiana, teraz wybor M-c - Q2dm7.
Zapowiadalo sie ciekawie, bo NB jako 2 mape tez podalo "The Slimy Place".
Sklad NB bez zmian, za to w M-c Roln!ck wszedl za Pigmeja.

Spit wraz ze zmiennikiem przejeli RA, jeden strzelal z ssg, a drugi z rl. Bladzacy po mapie maq zajal sie analizowaniem netgrapha M-c i pisaniem roznych glupot, ktore nikogo nie interesowaly. W NB wyrozniajaca postacia byl warlock, ktory przeszkadzal ile mogl GT.7 na gornej rl. Po 5 minutach ponad 20 fragowa przewaga M-c. Ogolnie mecz wg mnie bardzo nudny. Chos panowal wszedzie, najczesciej uzywana bronia byl blaster, przy RA zawsze czuwal ktos z M-c. Po 10 minutach NB przegrywalo 30 fragami, a po 15 juz 40. W ostatnich minutach M-c zgarnialo kazdego armora. I tak chlopcy z Miedzyrzeca spokojnie dojechali do konca. Bez wiekszych trudnosci awansowali do 1/8 finalow Pucharu Polski.
A wynik 184:141.
Zawodnikiem mapy: Spitfire - za statystyki.
Zawodnikiem meczu: GT.7

Nagroda dla zwyciezcow i przegranych tutaj(link)

Na koniec taki komentarz, ktory wyczytalem dzisiaj pod newsem prawiacym o zwyciestwie Polakow:
""- Ju? chyba nigdy nie b?dziemy mieli tak dogodnej okazji, by zagra? w finale M?. Szkoda - powiedzia? lewoskrzyd?owy Lars Christiansen, a Lasse Boesen doda?: - Zas?u?yli?my na gr? w finale."

Du?czycy dalej daj? dowód na to, ?e nas zlekcewa?yli i dalej lekcewa?? i nie doceniaj?. Bardzo si? ciesz?, ?e Polacy sprowadzili ich na ziemie - troch? pokory im si? przyda!"

Da sie to jakosc odniesc do wczorajszej postawy NB?