Blesh46:49
Ivers56:39
Kabal29:46

Opis
Mecz zacz?? si? o czasie bez wi?kszych problemów, jedyny problemem by?o ??cze badzieja, którego z zegarmistrzowska regularno?ci? zwiesza?o co 10 minut.

Mecz zacz?li?my od mapy dm2, ogólnie panuj?ca opinia to taka, ?e s? to mapy tOk. Sam pocz?tek dla nich, kabal z redawem usadawiaj? si? na ra, a jol dzielnie walczy na windzie rl, z biegiem czasu coraz odwa?niej w okolicach mgh zaczynali poczyna? sobie gracze PFH co owocowa?o paroma wyniesionymi quadami, oko?o po?owy meczu, gdy przewaga fragowa wynosi?a oko?o 40 na korzy?? tOk, udany atak na ra i pfh przejmuje t? pozycje aby ju? po chwili j? ponownie straci?, kolejny quad zabity, a nast?pny odbija znowu ra. Nieco zagubiony auth nie móg? wej?? w rytm quadowania, za to jol mordowa? czym mia? i co widzia? w okolicach basenika. Kolejnego quada zgarnia kabal morduj?c po drodze graczy pfh, jednemu z nich zabieraj?c rg, ... ostatnia sekunda quada, patrzy w winde ra strzela .... i zabija protecha, a tOk ju? do ko?ca meczu nie odda?o ra wygrywaj?c map?.

Gracz mapy: tOk.Jol oraz tOk.Kabal za wspomniany wyzej rg.

Druga mapa to q2dm3, sam pocz?tek dosy? wyrównany, pierwszy pent w posiadaniu pfh, w tym okresie tak?e oni wynosz? wi?cej quadów, usadowione na rg tOk nie potrafi opanowa? pozycji i 10 fragowa przewaga pfh. Kolejny pent w posiadaniu pfh. W ciagu minuty gracze PFH odskoczyli na oko?o 20 fragów, do tego czasu LuCzek mia? na swoim koncie ... 6 fragow i 14 k?pieli w lawie. Oko?o po?owy meczu (3 pent dla tOk) gracze pfh przestaj? fragowa? tOk doprowadza do remisu i przez kolejne 5 minut walka frag za frag, od tego momentu budzi sie LuCzek zdobywaj?c 80% swoich fragów na tej mapie, ostatni pent tak?e dla tOk i wychodz? na oko?o 7 fragowe prowadzenie, ostatnie 2 minuty i tOk z ka?da sekunda traci prowadzenia, przedostatni quad, tOk ma 5 fragow przewagi, powerupa zgarnia redaw i fraguje, 6 fragów dla tOk, 30 sekunda do ostatniego quada, znowu 7 fragowa ró?nica, gracze PFH staraj? si? podsadzi? do quada tak nie udolnie ze od quadki wykrada im quada redaw zaraz gin?c, ale blokuj?c mo?liwo?? odrobienia strat. Drug? map? wygrywaj? gracze tOk.

Gracz mapy: tOk.redaw

Ostatnia mapa to dm1. Od samego pocz?tku gracze PFH staraj? si? prze?ama? pecha i wygra? chocia? honorow? map?, ju? po 2 minutach wszyscy gracze PFh maj? rg a po 5 minutach ich przewaga oscyluje w granicach 20 fragów, w tym czasie jedyny gracz który stara? stawi? sie opór jest auth, kabal tak cz?sto jak by? na windzie tak samo czest? j? traci? a railuj?cy luczek eliminowa? enemy na arenie. Oko?o 15 minuty meczy gracze tOk odwa?nie atakuj? pokoik i odrabiaj? straty, na oko?o minut? przed ko?cem meczu maj? 10 fragowa przewag?, 40 ekund do ko?ca remis, 20 sekund do ko?ca po 2 fragi dla ka?dej z dru?yn , kolejne 10 sekund kolejne 2 fragi i ... mamy dogrywk?, tutaj ju? z mozo?em ale i regularno?ci? z minuty na minut? przybywa? 1-2 fragi na koncie tOk i to oni zachowuj?c wi?cej zimnej krwi wygrywaj? i trzeci? map? zdecydowanie najciekawsz?.

Gracz mapy: tOk.auth

Gracz meczu: tOk.redaw

Pomijaj?c wszystko mecz by? raczej spokojny... i tyle...