q2dm3
Kabal35:35
cahir17:53

No i kolejny mecz, z którego chcia?abym zrobi? krótki opisik:)
Na pocz?tku chcia?am wspomnie?, ?e by? to pierwszy mecz, na którym mogli?my pos?ucha? radia i transmisji z meczu prowadzonej przez Darka wraz z eonem, chwilowo zombim i na ostatniej mapie maq:) My?l?, ?e test przeszli ca?kiem dobrze, oby tak dalej, gl:P
Troch? to mo?e by? subiektywne, gdy? obsowa?am, z wiadomych przyczyn, graczy tOk tylko, ale postaram si?!:D

V3 to na pewno jeden z wy?ej cenionych klanów, nowy, dobrze zgrany i na pewno trudny do ogrania. tOk natomiast to klan... no trudno si? pisz? obiektywnie o swoim klanie:P

Przysz?o nam si? zmierzy? na dm2,5 i 3. Jak dobrze wiemy, dm2 i dm3 to na pewno mapy "le??ce" v3, ale i równie? nam. Sporo osób stawia?o na wynik 2:1 i ca?kiem niema?o na 2 punkty zdobyte przez v3, jak by?o?

Pierwsza mapa to dm2
Od samego pocz?tku przez spoooro nast?pnych minut wynik oscylowa? wokó? remisu z niewielk? przewag? raz v3, raz tOk. W tym odcinku meczu ra nale?a?o do v3, a tOk stara?o si? skupia? na quadzie, który bardzo cz?sto zosta? zabijany. W momencie, kiedy ra zosta?o odbite przez team bobowy, przewaga na korzy?? tOk zacz??a powolutku wzrasta?, do pewnego momentu.. Kilka minut przed ko?cem mapy gracze v3 postanowili wzi?? si? w gar?? ale niestety, wynikowo si? nic nie zmienia?o, przewaga, uzyskana w ?rodkowym odcinku mapy, nie zosta?a utracona i map? wygrywa tOk.
Gracz mapy tOk.Jol
O demko poprosz? te? dextera, ?eby pokaza?, jak wygl?da?a walka ze strony v3 z pova najlepszego statystycznie gracza tego teamu:)

Kolejn? map?, na której przysz?o nam si? zmierzy? by?o dm5.
Ka?dy, kto stawia? na wygran? v3 2:1 w?a?nie na tej mapie upatrywa? pora?ki tego teamu. I znów pocz?tek podobny do dm2, wynik bardzo wyrównany, utworzone zosta?y dwa obozy; ra w r?kach v3 (g?ównie cahir wiód? tam prym), quad i okolice walca w r?kach tOk, po kilku minutach przewaga tOk zacz??a rosn??, goat z quadem zacz?? coraz bardziej naciska? na cahira, odbijaj?c ra wraz z naszym bobaskiem (czyt. normanem:D). Mia?o si? wra?enie (i to nei tylko moje, ale równie? ch?opakó prowadz?cych radio), ?e v3 dopiero po 10 minutach oko?o przypomnia?o sobie drog? do quada i zacz?li si? tam pojawia?. Niestety wynik by? coraz bardziej korzystny dla tOk, które wygrywa t? map? i tym samym prowadzi w meczu 2:0.
Gracz mapy tOk.Goat
Warto te? zobaczy? demko cahira, bo naprawd? ?adnie walczy? na tym ra:)

Ostatnia mapa to dm3.
Tutaj ju? po kilku pierwszych minutach da?o si? zauwa?y?, ?e v3 strasznie wynik da? si? we znaki i zrezygnowali z dalszej walki o honorowy punkt. Po kilku minutach mapa zosta?a opanowana przez tOk i wynik na screenach mówi sam za siebie..

Gracz meczu hmmm.. tOk.Goat albo tOk.Jol? sama nie wiem, trudno mi oceni?, bo obaj dobrze zagrali na wszystkich mapach.. ale skoro udost?pni?am dwa demka goata, to niech i on zostanie:)