Blesh40:33
Kisiu26:54

Opis
Kolejnym meczem, jaki przysz?o mi zobaczy?, by?o spotkanie M-c z =PFH=
Szczerze powiedziawszy nie wiedzia?am jakiego wyniku mog? si? spodziewa?; M-c ju? pokaza?o, ?e sta? ich na równorz?dn? walk? z naprawd? dobrymi klanami, Pfh natomiast w tym sezonie nie widzia?am jeszcze, tak wi?c wynik=zagadka.

Zaczeli?my od mapy dm5 (pozdro ihaha)
Od samego pocz?tku przewaga M-c, wszystkie miejsca strategiczne opanowane w?a?nie przez graczy tego teamu, ra pilnowane przez gt7, walec przez reszt? ekipy, przy czym Pfh zdawa?o si? by? nieco zagubione i rozproszone po mapie. Pojedyncze ataki z quadem przy odbiciach ra nie dawa?y ?adnych skutków, gdy? w chwilk? pó?niej usadawia?o si? tam enemy. Ta mapa nie wró?y?a dobrze kolegom Kisia na kolejne, no ale..
Gracz mapy M-c/gt7

Tym razem dm8
Baaardzo dziwnie zagrana mapa.. Generalnie po tym co si? na niej dzia?o, wynik powinien by? mia?d??cy dla M-c, zbierali wi?kszo?? ps-ów, swego czasu mieli przewag? i przy rg ale.. No w?a?nie ale:) Drugi raz spotykam si?, ?e M-c, maj?c ogromn? przewag? sytuacyjn?, nie do ko?ca potrafi j? wykorzysta? (poprzednio w meczu z nami, tylko, ?e tam zostali za to ukarani wynikiem). Tutaj bardzo efektywna gra PFH, która przez 15 minut potrafi?a wynik utrzymywa? w granicach +10 fragów. Ostatnie 5 minut to przebudzenie si? ch?opaków z Mi?dzyrzeca i zdobycie bezpiecznej przewagi 40 fragów, doprowadzaj?c do wyniku 2:0 w meczu.
Gracz mapy M-c/Spitfire

Ostatnia mapa to dm2
Po poprzednich dwóch mapach my?la?am, ?e ta te? pójdzie ju? g?adko i szybko zako?czymy dzisiejsze spotkanie a tu.. Pocz?tek zdecydowanie =PFH=, ra w ich r?kach, quady równie?, kilka chwil i przewaga +20 dla tego teamu, gra ich wydawa?a si? tak sk?adna, ?e mo?na by?o odnie?? wra?enie, ?e nic nie przeszkodzi im w zdobyciu honorowego punktu, tak a? przez 15 minut, kiedy to ra zosta?o utracone ca?kowicie, quady coraz cz??ciej albo zabijane, albo wykradane iiiii... 30 sekund przed ko?cem remis! 20 sekund przed ko?cem- remis! 10 sekund przed ko?cem-remis! I.. dogrywka:D Pierwsza minuta te? do?? wyrównana i nast?pi?o co? dziwnego, nagle M-c zacz??o odskakiwa? do?? ostro, sko?czy?a si? bajka frag za frag i wygrywaj? map?, a tym samym ca?e spotkanie 3:0;]
Gracz mapy: imo to najciekawsza mapa, dlatego postanowi?am uhonorowa? 2 graczy, najlepszego z M-c, czyli Spitfayera i z teamu =PFH= spila, ?eby ka?dy móg? zobaczy?, jak gra toczy?a si? oczami dwóch przeciwników.

Graczem meczu zostaje M-c/Spitfire za równ? gr? na wszystkich mapach.