eXecutor30:35
myq14:20
R1cky18:35

Opis
Kolejny mecz kolejki za nami, spotkanie tOk vs BoD zako?czy?o si? wynikiem 3:0 dla tokarek, chocia? wcale nie by? to ?atwy mecz:)

Pierwsza mapa q2dm3
Od pierwszych minut zaci?ta walka, pierwsze dwa penty w r?kach tOk, trzeci i czwarty w r?kach BoD, Od samego pocz?tku mapa zosta?a podzielona na dwa obozy, okolice rg opanowane przez graczy tOk, za to BoD-y zdecydowa?y si? okupowa? bunkier. Po statystykach graczy mo?na si? domy?li?, jak trudno by?o si? przebi? na teren enemy:) Przez wi?kszo?? mapy niewielkie prowadzenie tOk (oprócz pierwszych 4 minut, gdzie wynik ocylowa? ?rednio +2-5 dla BoD), nagle BoD dogania i zaczyna? budowa? przewag? fragow?, na 2 minuty przed ko?cem nie wiadomo by?o jak si? sko?czy ta mapa, 30 sekund a wynik dalej remisowy, dopiero w samej ko?cówce tOki wypracowuj? sobie minimaln? przewag? i wygrywaj? z trudem pierwsz? map?.
Graczem mapy Jol
Ze strony BoD najlepsza gra Ric1ego:)

Kolejna mapa to q2dm2
Tutaj pocz?tek zdecydowanie szcz??liwszy dla graczy z Grajewa; Abc usadawia si? na ra, pierwszy quad w r?kach tOk. Wynikowo jednak nie uda?o im si? za mocno odskoczy?, po oko?o 2 minutach abc traci ra, na którym usadawia si? kebab. Sytuacja fragowa na korzy?? tOk ale przewaga nie jest jaka? mia?d?ac? w pierwszej po?owie. W okolicach quada BoD stawia?o opór, chocia? zdecydowanie najs?abiej zagra? myq, co u?atwi?o zadanie duetowi norman+goat. Przewaga ze strony tOk ro?nie i ro?nie, dobra gra jola pod ra, na ra i przy asekuracji quada i wynik meczu 2:0.
Gracz mapy Jol

Ostatnia mapa to q2dm5
Tutaj znów bardzo wyrównana gra z przewag? BoD, ra od pocz?tku w r?kach myq, pierwszy quad executora. Po kilku minutach niewielka przewaga BoD, ale tOk zaczyna coraz cz??ciej przeszkadza? exe w wynoszeniu quadów, gromadz?c si? na walcu. Ra zostaje odbite przez toki, ale po nied?ugim czasie znów myq tam go?ci. Niemal do ko?ca bardzo wyrównana gra, na ko?cu z niewielk? przewag? tOk, ko?cówka to zdecydowanie ze strony tOk efektywno?? Jola, ze strony BoD gra rick1iego.