q2dm8
pepek55:20
cahir42:24

Kolejny mecz, to spotkanie =PFH= z v3.
v3, uwa?any przez wielu za beniaminka I ligi, mog?cego sprawi? niespodziank?, sprawuje si? naprawd? nie?le jak dot?d,przegrali raptem 1 spotkanie z tOk. =PFH= natomiast no có?.. wydawa?oby si?, ?e sta? ich na nieco wi?cej, ni? dotychczas pokazali, ale.. jeszcze kilka meczy do zako?czenia tej ligi, a z tego co wiem, gwiazda tego klanu ma plan B na rund? rewan?ow?..:D

Mecz rozpoczynamy od q2dm2
Mapa, która uwa?ana jest za najlepsz? map? zarówno v3, jak i jedna z lepszych =PFH=. Pierwsze trzy minuty to sytuacyjna przewaga =PFH=, ale... na tych trzech minutach zako?czy?o v3 zabaw? i zacz?li gr?:P Odbite szybko ra, nale??ce przez zdecydowan? wi?kszo?? mapy do cahira,wspomaganego przez pieci? bardzo dobrze graj?cego na tej mapie, do tego dwójka dexter + pepek okazali si? ?cian? nie do przej?cia dla =PFH= i przewaga fragowa z minuty na minut? ro?nie.. v3 wygrywa t? map? spoooor? ró?nic? fragów.
Gracz mapy v3.piecia

Kolejna mapa to q2dm5
Po tak wysoko wygranej dm2, mo?na by?o si? spodziewa? raczej podobnego rezultatu a tu... pierwsze minuty, gra wyrównana, ra co prawda nale?a?o znów w wi?kszo?ci do cahira (w przekroju ca?ych 20 minut), ale za to gracze =PFH= koncentrowali si? przy walcu, uniemo?liwiaj?c efektywn? gr? v3, dobra gra spila, niewykorzystane szanse odbitego przez luczka ra, rozbiegani gracze v3, to wszystko sprawia?o wra?enie wielkiego chaosu, z którego ?aden klan nie potrafi? odskoczy? z wi?ksz? przewag?, sama ko?cówka to wywalczenie raptem 10 punktów przewagi dla v3, co doprowadza do wyniku 2:0
Na specjalne ?yczenie dodaj? tylko zas?ug? gwiazdy z =PFH=, jak to si? sam nazywa:

Ostatnia mapa to q2dm8
Tutaj podobna bardzo sytuacja do dm2, pocz?tek znów dla PFH, szybkie prowadzenie a? do momentu... Gracze v3 sko?czyli zabaw?, po czym w natychmiastowym tempie dopadli sie do enemy, nie zostawiaj?c im ?adnych z?udze? na wygranie chocia? 1 mapy. Wi?kszo?? ps-ów wynoszona przez ten klan (mniejsza z wi?kszym, ?e prawie ka?dy wyniesiony = stracony, dexter troch? jakby si? zgubi?:P), ale generalnie dobre odliczarki, niez?e rg i wynik mia?d??cy, po czym mecz zako?czony wynikiem 3:0 dla v3. GG`s
Gracz meczu v3.pepek za równ? gr? na wsyzstkich mapach.