roln!ck36:41
B0R027:40
GT.718:39
Spitfire25:69

Meczem nast?pnej kolejki okaza?o si?, wybrane przez Was, spotkanie pomi?dzy M-c i 3c.
Zapewne byli?cie ciekawi jak poradzi sobie 3c po ostatniej wpadce z FF i o ile M-c mo?e postawi? opór enemy.

Zaczynamy od mapy q2dm6
Jak doskonale wiemy, jest to jedna z lepszych map graczy 3c. O ile w mecuz mo?na by?o pora?k? zgoni? na brak Feebla, o tyle dzi? Feeble by? obecny (zabrak?o jedynie ace-a, którego zast?pi? mia? Spil), w sk?adzie M-c nie wida? by?o wi?kszych zmian.
Pierwsze minuty mapy to oscylacja wokó? remisu z lekk? przewag? Feebla i spó?ki, wspomniany gracz pocz?tkowo móg? czu? oddech vacka na plecach, jednak z czasem coraz swobodniej wynosi? quady, przez co jego team zacz?? zdobywa? coraz wy?sz? przewag?. Nie zdobyliby tego gdyby nie alter_szu, który bardzo dzielnie wspiera? ataki enemy w okolicach quada. Walka o bfg toczy?a si? pomi?dzy spilem, który zdobywa niez?y wynik fragowy a Gt7, który dzielnie walczy? o pozycje cz?sto przeganiaj?c stamt?d spila.
Graczem tej mapy zostaje alter_szu
aaaa! drugim graczem mapy zostanie Gt7- powód? po 1-sze ca?kiem ?adne statystyki (chocia? generalnie nie zawsze tym si? sugeruje), a po 2-gie... Pozdro dla wnuka!:]

Druga mapa to, wydawa?oby si?, zwi?kszona szansa na wygran? M-c, czyli q2dm5
Jednak w M-c zmiana sk?adu i wychodzi vacek. Jest to spore os?abienie teamu w tym klanie moim zdaniem no i faktycznie.. M-c w przeci?gu 7-8 minut zdobywa raptem 10 fragów.. Ich gra wygl?da?a na rozsypan?, tak jakby brak vacka wytr?ci? ich z rytmu. 3c natomiast sprytnie wykorzystuje sytuacj? i fraguje ile wlezie. Przez te minuty Feeble za?o?y? "niewidzialne szelki" i nie ginie ani razu (c Darek). Po tym mega s?abym pocz?tku gracze M-c przebudzaj? si? z letargu i zaczynaj? ogarnia? gr? na mapie, zdobywaj?c sukcesywnie kolejne fragi. Nic z tego, przewaga by?a tak du?a, ?e nie da?o rady odrobi? straty.
Graczem mapy zostaje Feeble, za naprawd? dobry pocz?tek;]

No i ostatnia mapa, czyli ostatnia szansa na wykradni?cie punktu ze szpon 3c, czyli q2dm2
Tutaj od pocz?tku przewaga 3c, ale nie tak mia?d??ca ju? jak na poprzedniej mapie. Je?li chodzi o ra, to pierwsza po?owa meczu zdecydowanie ze wskazaniem na team Lukahowy, druga po?owa meczu na team Gt7. Jednak w tej drugiej cz??ci mapy gracze M-c mieli trudno?ci z przedostaniem si? po armorka czy rg, poniewa? na dole skutecznie lukah ze spilem pilnowali wej?cia. Walka o quada by?a bardziej zaci?ta, ale to 3c z czasem uciu?ali sobie coraz to wi?ksz? przewag?, wygrywaj?c w meczu 3:0.