zotter24:25
fiz35:38
skg20:26
pepek29:37

Kolejnym meczem wytypowanym przez graczy na mecz kolejki mia?o by? spotkanie tOk vs v3.
Niestety warunki sprawi?y, ?e by? to jeden z najgorszych meczów, jakie mi przysz?o s?dziowa? (a graczom zapewne gra?:P)

Zacz?li?my od q2dm6
Pocz?tek mapy zdecydowanie dla graczy v3. Pierwsze quady, rg, bfg i przewaga w bardzo szybkim tempie osi?gn??a oko?o 40 fragów. Po oko?o 7 minutach przewaga dopiero przesta?a wzrasta?, coraz cz??ciej mo?na by?o zauwa?y? iba w quadzie, gdzie ju? pepek nie móg? tak pewnie bi? enemy jak dotychczas. Od momentu zatrzymania tej dobrej passy v3 przewaga powolutku zacz??a topnie? i tak sobie spokojnie gramy a? tu nagle... przy posiadaniu mapy przez tOk serwer postanowi? zrobi? psikusa i umar?... Wynikowo lepiej przed ów zdarzeniem sta?o v3, wynik, jaki mogli?my zaobserwowa? przed roz??czeniem, to 83:68. Po powrocie do dogrania zosta?o 6 minut. Wynik przez ca?y ten czas oscylowa? wokó? remisu z bardzo nieznacznym wskazaniem na tOk (46:40) i ko?cowy wynik dm6, po zliczeniu tych fragów, to 123:114 dla graczy v3.
Graczem mapy zostaje pepek

Po tej niefartownej mapie przenosimy si? na q2dm7 z nadziej?, ?e wi?cej taki pech nas nie dosi?gnie:D
Ca?e 20 minut bardzo wyrównane, dopiero w samej ko?cówce wyja?ni?o si?, kto zostanie zwyci?zc? mapy. No ale po kolei:D Je?li chodzi o ra, nale?a?o ono partiami czasu raz do jednego teamu, raz do drugiego, z r?k Pimpa i Zottera przechodzi?o w r?c? Jola i Goata, za moment ju? mogli?my zaobserwowa? tam t? pierwsz? dwójk?. Je?li chodzi o ssg, to tutaj rz?dzi? pepek, który nie za bardzo chcia? ust?pi? iversowi miejsca, ten drugi jednak przyczaja? si? w okolicach, zdobywaj?c ca?kiem niez?y dorobek punktowy. Najwi?cej problemów sprawia? Ibo, który zadomowi? si? na dobre na rlu i vibez nie mia? poj?cia, jak si? do niego dobra?:) Ko?cówka lepsza w wykonaniu tOk i doprowadzaj?c do remisu 1:1 w meczu.
Graczem mapy zostaje goat za walk? o ka?dego blasta na ra, co pozwoli?o m.in. na wygranie tej mapy przez tOk.

No i ostatnia, rozstrzygaj?ca mapa, to q2dm5
Tutaj vibeza zmienia skg i rozpoczynamy bój o miano lepszego w tym meczu. Pierwsza po?owa to opanowanie ra przez graczy tOk, druga po?owa to przewaga na tej pozycji v3. Okolice walca przechodzi?y z r?k do r?k, raz mo?na by?o zaobserwowa? tam fraguj?cego Pimpa z kolegami, za moment to by? Jol. Quady wynoszone te? chaotycznie; raz pepka, raz iba, za moment goata i znów pepka. Nie by?o d?u?szego momentu, gdzie który? z klanów zdoby? jak?? znacz?c? dla meczu przewag?. Najbardziej wyrównana mapa ze wszystkich, co potwierdza fakt, ?e na oko?o minut? do ko?ca mo?na by?o na tablicy wyników dojrze? remis:) Ostatni quad dla v3 i wydawa?oby si?, ?e wygraj? ale jednak kilka fragów ko?cowych dla tOk i to ten klan wygrywa ca?e spotkanie 2:1. GG
Graczem dm5 zostaje Jol, który mia? najwi?kszy wk?ad w zwyci?stwo swojego teamu na tej mapie.

Graczem ca?ego meczu zostaje pepek, za dobr? gr? na wszystkich mapach.