urbasek37:32
onimusha31:37
Stasiek30:48
KK20:39

Pierwszym meczem kolejki po przerwie ?wi?tecznej, jaka nas nieco rozleniwi?a:D, zosta?o wybrane spotkanie v3 i ak.
V3, bardzo dobrze graj?cy klan ju? od dwóch sezonów, mia?o si? spotka? z aK, niegdy? zwyci?zc? plq2, obecnie poszukuj?cym dawnej formy:P Jak wiemy, pocz?tki by?y trudne, ale czy 2 runda równie? zapowiada si? podobnie do pierwszej? Zobaczmy co si? dzia?o..

Pierwsza mapa to najcz??ciej spotykana mapa na naszych serwerach, czyli q2dm1
Od pierwszych minut (a? do 17-tej w?a?ciwie) bardzo wyrównana walka obu teamów. Ogromne efekty przynios?y gry stasia w trakcie ?wi?t!:D aK stawia?o opór jak tylko mog?o. V3 zainstalowane w roomie- aK na wodzie, aK zainstalowane w roomie, to v3 opanowywa?o wod? i tak ca?y czas. Praktycznie ca?? map? prowadzi?o v3 ale nie wi?cej ni? 10 fragów. Dochodzimy do minuty 17-tej i nagle.. KLOPS! V3 zebra?o swoje si?y, odbi?o rooma i wod? i zacz??o mocno napiera? na aK, które niestety uleg?o (niestety dla ciekawego widowiska) i w efekcie ko?cowym przegrywaj? map? do?? znacz?co.
Graczem mapy mianuj? PIECIE za m?dr? gr?, która pozwala?a odbija? utracone pozycje.

Nadszed? czas na q2dm6
Tutaj pocz?tek bardzo dobry w wykonaniu v3. Pierwsze minuty i ju? przewaga wynosi?a oko?o 20 fragów. Gracze Armii Krajowej jakby przysn?li. Dopiero po kilku minutach nast?pi?o przebudzenie i odrabianie strat. Zdo?ali jednak odrobi? do -8, po czym v3 wynosi quada, odbija map? i w natychmiastowym tempie wracaj? do poprzedniej ró?nicy. Najciekawsza walka toczy?a si? na quadzie, gdzie Pimp walczy? z Onim. Obaj zagrali najlepiej w swoich teamach, dlatego obaj zostaj? graczami tej?e mapy.

Trzecia mapa mia?a nam tylko pokaza? czy V3 dalej b?dzie mocno d??y? do wyniku 3:0, czy odpuszcz? troch?, no i oczywi?cie, czy aK zdo?a wywalczy? ten 1 punkt. Przenosimy si? wi?c na q2dm3.
Pocz?tek zdecydowanie dla Armii Krajowej, która za pomoc? zebranego penta, mia?a we w?adaniu ca?? map?. Wynik na korzy?? aK wcale nie oznacza, ?e gracze v3 dali si? zepchn?? na dalszy plan! Powoli zacz?li podkrada? pozycje. Przewaga z czasem stopnia?a, w po?owie meczu v3 wysz?o ju? na spor? przewag? i tak trwa?o to do 15 minuty, kiedy to aK wynosi ostatniego penta i odbija map?. Oba klany zafundowa?y ogl?daj?cym ciekawe widowisko t? ko?cówk?, gdzie do ostatniej minuty wa?y?y si? losy wyniku.
Graczem mapy zostaje Pimp za spryt w wykradaniu quadów:D
Graczem mapy zostaje Pimp za dobr? gr? na wszystkich mapach. GG

Podsumowuj?c ten mecz mo?na jedynie wywnioskowa?, ?e v3 jest mocne, ale do tego zd??yli ju? nas przyzwyczai?, ale aK, które na pocz?tku sezonu reprezentowa?o nieco s?absz? form?, gra naprawd? coraz lepiej i na pewno ju? tanio skóry nie sprzeda:)