RED26:58

*******************BoD vs BBC*******************
Komentarz: ZYGA
Sędzia: ZYGA

Na wstępie chciałbym podziękować drużynom za dogranie tego pojedynku. Mecz BoD vs BBC został rozegrany w dniu 05.12.2017 po tym jak kilka tygodni wcześniej ten sam pojedynek nie mógł się odbyć z uwagi na brak składu BBC ? drużyna Xawika została ukarana przez w/o.

--------------------------------Relacja--------------------------------

Początek spotkania to gra na q2dm7. Pierwsze minuty zwiastowały już nie małe emocje. 15 minut na dm7 bardzo wyrównanej gry po obu stronach i wiele wiele walki. Executor i myq po stronie BoD walczyli z Adim i Nightstalkerem o RA. ABC zaś pilnował ze swojej strony RL, Pretor został oddelegowany do pilnowania Hb/Ssg. Ostatnie 5 minut to uspokojenie nastrojów po stronie Brotherhood of Death i mozolne odrywanie się od przeciwnika.

Dm5 była kolejną z map. Drużyne BoD zasilił Bocian i Rookie, BBC gra bez zmian. Jeśli mówiliśmy o emocjach na dm7 to najlepsze jednak drużyny zostawiły sobie na q2dm5 Dobre zawody na dm5 rozegrał Myq pilnując RA (choć co prawda BBC nie uprzykrzało mu bardzo tam życia) oraz Bocian z rg w ręku na walcu. . Pochwały lecą w kierunku Adiego i Hardiela. Ta dwójka dała z siebie co najlepsze zwłaszcza zbierając quady spod nosa Executorowi i Bocianowi, a sam Adi im bliżej końca spotkania wykazywał coraz większa ochotę do gry. Ostatni Quad w posiadaniu BBC i ich pościg za drużyną BoD. Ci drudzy wykazali się jednak doświadczeniem i wiedzieli jak przetrzymać te ciężkie chwile.

Ostatnia mapa q2dm3 nie przysporzyła tylu emocji co mapy poprzednie. Poimmo dobrej postawy Adiego, BoD zdominowało pełne 20 minut. Exe bardzo dobrze zagrał quada oraz zbierał penty. ABC i Pretor powalczyli ładnie na RG, którzy często miewali problemy zwłaszcza przez wyżej wspomnianego gracza BBC. Po wyrównanej postawie całego zespołu BoD mapa zakończyła się ich wyraźnym zwycięstwem

--------------------------------Podsumowanie--------------------------------

Mecz ten zakończył zmagania drużyn w grupie B. Już wiemy, że do fazy Play off wejdzie drużyna BoD, natomiast dziękujemy za udział Xawikowi i spółce. Myślę, że stać było ich na więcej. Pozostawią po sobie niesamowity występ na inaugurację z klanem 3c, z którymi odnieśli zwycięstwo 2:1.
Tradycyjnie pozostaje wybór Gracza meczu

Gracz Meczu - Executor za dobry występ na 3 mapach

Wyróżnienie - Wyróżnienie wędruje na ręce Adiego, którego z tego meczu zapmiętamy szczególnie z dobrych akcji na dm5 oraz wysokiego poziomu z rg na dm3.