Mecz z cBs był rozegrany przez drużyny Vibeza i Davida po raz drugi w tym dniu.
Na samym wstępie podziękowania lecą do Jehara. Ponownie mogliśmy oglądac transmisje z najlepszej Polskiej Ligi Quake?a 2.

q2dm7
Składy.
V3 :David, Cegła, Zotter, Pimp
cBs: Generał, Kapo, Paweł, Marian
Początek spotkania jak zwykle to twarda walka o pozycję. Nie trwało długo jak na swich docelowych pozycjach zagościli gracze v3. Zotter na RL, Pimp i David przy RA, Cegła starał się mieć kontrolę na HB i na ssg. 5 min gry a wynik 64:28. Gracze BoNego nie mieli łatweo orzecha do zgryzienia. Ich heroiczne walki dawały tylko ewefkt w postaci pojedynczych fragów. Blisko 10 minut do końca a wynik już oscylował z różnią 100 fragów na korzyść venividivici. Jedynie chwile wytchnienia gracze cBs mogli znaleźć na ssg, które chwilami zostawało bez obstawy. Niewątpliwe na tej mapie nie było możliwości zdobywać czerwonego Armora. Zasługi tutaj naszego ciągle młodego mistrza Davida wszech kategorii :D Zaskoczony jestem wyśmienita postawą cegły, który z ssg i hb w ręku nie dawał żyć chłopakom z cBs. Minuty mijały a zotter ani na moment nie oddał pozycji swoim rywalom. Nieczęsto obrywał między innymi od Mariana. 5 minut przed końcem v3 już dobija do 200 fragów pokazując, że te dwa zespoły dzieli różnica kilku klas. Chociaż pomimo tego cBs nie poddało się. Dzielnie walczył Kapo z Generałem, którzy dzisiaj uwijali się jak mogli. Ale ciężko wskazać klan, w grupie B, który będzie w stanie urwać v3 chociaż 1 punkt.
Mapa kończy się wynikiem 262 ? 78 dla v3

Gracz mapy: Zotter - za swoje rządy na RL.

q2dm3
Składy:
v3: David, Cegła, Pimp, Shuugghh
cBs: Generał, Kap, Paweł, Marian

Przed 1 gwizdkiem witamy na Polskiej scenie gracza rodem z najlepszego klanu ostatnich lat w Europie - play a mianowicie Shuugghh?a
Do drużyny cBs dołączył Paweł, co na pewno jest dobra zmianą zwłaszcza na lavinową mapę.
Liczyłem tutaj na pewno na postawienie twardszych warunków przez cBs. Przed meczem ciężko było wróżyć z kart. Na pewno musieli chłopaki uważać i nie nastawiać się na rure z rąk Davida.
Początek meczu mieliśmy doyśc ku mojemu zaskoczeniu wyrównawną walkę 4 minuty gry to wyniki 30:20 dla v3 co było spora niespodzianką i można było się spodziewać, że tym razem los będzie bardziej łaskawy dla CoolBrothersQuad. Lecz stało się czego się obawiałem. David zbiera rg i Quada i szaleje po całej mapie, nie dając litości.W tym momencie stało się jasne, że na mapie zostanie przejęta całkowita kontrola. Cegła pilnuje ssg i z tej strony wietrzyli swoją szansę generał, kapo i Paweł. 10 minuta gry i mamy wynik 109 do 37. David co ruszył sapurtowany przez cegłe zbiera kłady a wynik rośnie z minuty na minute. Bardzo dobrą formą drugi mecz z rzędu prezentuje Generał, który z rura w reku ładnie sobie radzi. Pomimo wyraźne przewagi na tej mapie chłopakom z cbs należą się pochwały, za uniknięcie rejpu, ba, nawet za kilukrotne uprzykrzanie żynia z rg. 7 minut do końca cBs bierze q, ale znowu rura Davida i nawet nie wychodzi kład z kosza. A później rach ciach i kolejne kilka fragów. Powiem tak, na chwile przed końcem rg Davida sięgało blisko 50 proc. Skuteczności, a ten wynik mówi sam za siebie. Wydawać by się mogło, że gdyby Mariana na tej mapie zastąpił Rysiek lub Bony, wynik mógłby być korzystniejszy dla cBs.
Mapa kończy się wynikiem 233 : 81 dla v3
Gracz mapy: David - kontrole quada i celność z rg zrobiły wrażenie

q2dm2
Składy:
v3: David, Cegła, Zotter, Shuugghh
cBs: Generał, Kap, Marian, Ziolek

Ostatnia mapa to q2dm2. Ponownie witamy zottera. Tym razem na odpoczynek skierował się Pimp. W drużynie cBs wyszedł Ziołek. Shuug melduje się na Ra, zotter lift RL. I kluczowe pozycje już zajęte. Musze ponownie miłe słowa skierować w stronę cBs. Walka o pozycję opłaciła się na około 12 minut przed końcem kiedy udało się odbić RA, na którym chwilę gościł Generał. Przewaga jednak był już dość znacząca, a kład raz p oraz był w posiadaniu Obrońców tytułu. Nie mineało parę minut, a na RA zagościł shuug. Pod RA często wybierał się David, który raz po raz meczył generałów ;)
Ciekawostka spotkania:
78 % procent rg ziółkowskiego na 7 minut przed końcem wprowadził w zachwyt Komentatora:D aaa, ale Ziołek miał tylko 5 strzałów :D
No nic wracamy do rzeczywistości, David bierze rg i wpada w okolice RA i fraguje :D
Mapa kończy się wynikiem 205:69

Gracz mapy: Ponownie David, ssg, mg + quad = winner.

Podsumowanie:
Bardzo dobry mecz w wykonaniu v3. V3 umacnia się na pozycji lidera w grupie B. Patrząc na całość dali z siebie wszytsko graczy cBs ze szkodą, że dzisiaj nie mogli wystawić 4 równych zawodników w trakcie całego spotkania.