qF wybrali q2dm6

Stream:
Stream/komentarz: Jahar
Początek od 02:11:45

Pojedynek v3 vs qF był ostatnim z meczów ćwierćfinałowych w drabince wygranych. Kłejk Fanatycy przystąpili do tego pojedynku pełni animuszu i chęci do walki by spróbować zdetronizować Davida i spółkę. Przed nimi było bardzo ciężkie zadanie. Mecz odbywał się na mapach q2dm8 i q2dm6.

-------------------------------------------------q2dm8-------------------------------------------------
Składy:
v3: David, Shuugghh, Cegla, Piecia(Pimp)
qF: Simson, Roon, Digger, Tomi

Pierwsza mapa zostaje wybrana przez gospodarzy. Wybór pada na q2dm8 i był to dla mnie dość oczywisty wybór. Pewne było, że jeśli v3 dorwie się do Power Shielda będzie po wszystkim. Dla qF czarny scenariusz się sprawdził. Początek spotkania bardzo zaskakująca gra qF. Do pierwszego "psa" gra była wyrównana, a dobrze w mecz wprowadził się Simson i Roon. Dużo walki było o rg jak to bywa na dm8. Dobra gra qF na samym początku skończyła się po 5 minutach. Pojawiają się pierwsze psy. Po 5minutach shuugh zdobywa pasa a David rg i zaczyna się koncert Polsko- Estoński. Gra Davida była tego dnia jak zwykle imponująca jak przystało na najlepszego gracza na Świecie quake'a 2, natomiast byłem pod wrażeniem gry tego drugiego. Shuug ładnie obstawił HB/CG, który dodatkowo z rg w ręku bardzo ładnie czyścił dół jak i z tej pozycji celnie trafiał przeciwników na górnych partiach mapy. Bardzo dobra gra. David natomiast dzisiaj był najszybszy w wyścigu po pojawiające się bonusy "na posterunku". Wspomagany dodatkowo przez Piecie i Cegle i można powiedzieć, że zadanie wykonane. Piecia nie mógł dograc tego pojedynku do końca, a w jego miejsce na kilka minut przed końcem wchodzi Pimp. W zespole qF od początku wyróżniał się Simson, ale nie mógł w pełni rozwinąć swoich umiejętności na tak dysponowanych obrońców tytułu. Mapa kończy się wynikiem 189:64 dla v3

Gracz mapy : David - Za szaleństwa z rg
Wyróżnienie : Simson - Wyróżniał się na tle zespołu

Składy:
v3: David, Vibez, Shuugghh, Cegla,

Druga mapa wybrana przez quake Fanatics. Wybór pada na q2dm6, która jest niewątpliwie ich Home Map. Ale zaraz zaraz, mamy zmiane w v3. W miejsce Pimpa melduje się dawno niewidziany w plq2 Vibez. Witamy CL?a v3! Pewne, było, że bardziej zależało im na symbolicznym jego występie, bo jak można wrócić po długiej przerwie i rywalizować od razu w play offach najlepszej i jedynej Polskiej Lidze quake'a 2? Okazało się, że można tylko trochę z gorszym rezultatem, ale nie o to w tym chodziło. Szacunek za występ. Pewnym było, że walki o quada będzie co nie miara i tak też się zaczęło jak nie z quadem wychodził David to następny padał łupem Simsona, który to początek miał piorunujący. Po wyciągnięciu 2 quadów pod rząd i z cfg w ręku narobił trochę popłochu w szeregach v3. Gorzej ponownie do gry wprowadził się Tomi, który nie mógł odnaleźć swojego miejsca na mapie. W ekipie v3 cegła dość dobrze pilnował BFG, a shuugh walczył z qF o Quada pokazując, że tego dnia jest w super formie. Piekne miał akcje, gdy w oczekiwaniu na q, na jego ssg wpadali "Fanatycy". Roon grający rg dzisiaj miał sporo walki z Davidem, Vibezem i Shugghem więc pewnym było, że nie będzie łatwo mu pokazać formę strzelecką jaką dysponuje m.in. w EDL'u. Po dobrej mapie i wielu zaciętych akcjach mapa kończy się jednak wyraźną wygraną v3 wynikiem 182:100.

Gracz mapy: Shuugghh - Dał wielką korzyść dla v3 i piękne akcje na quadzie
Wyróżnienie : Simson za starania na quadzie

-------------------------------------------------Podsumowanie-------------------------------------------------

Mecz v3 vs qF zakończył się wynikiem 2:0. Ambicji qF nikt nie mógł odmówić, ale zwycięzca tego pojedynku mógł być tylko jeden. V3 awansuje do 1/2 finału w drabince wygranych a ich przeciwnikami będzie PFH. qF spada do drabinki przegranych i zmierzą się z BoD. Mecz ten pewnie będzie stał na bardzo wyrównanym poziomie. Klasycznie pozstaje wybór gracza spotkania.

**********************************Gracz meczu*********************************

Garczem meczu zostaje wybrana Estońska broń v3 - Shuugghh. Dał ładny popis z power shieldem na dm8 trzymając go przez 3/4 mapy oraz piękny pojedynek na q2dm6.