Ag3nt34:28
Cool10:6
Tabak18:14
Advo28:34

Mecz pomi?dzy DW a wD zacz?? si? bez wi?kszych emocji, troch? opó?niony gracz dw wprowadzi? w lekk? nerwowo?? graczy dw, uda?o si? zebra? czterech i zacz?li?my.

Pierwsza mapa dm2, z pocz?tku dosy? ciekawa wyrównana, jednak po up?ywie 3 minut tabak z trabantem osadzaj? si? na red armorze i dzielnie broni? pozycji i pancerza na mapie, krótkie przerwy w dostawie czerwonego kostiumu nie maj? wi?kszego wp?ywu na dobrze graj?cy w pierwszej po?owie duet PRINCE i ACIU którzy dzilnie odbieraj? ataki rywali. Po oko?o 10 minutach gry aciu traci winde rl i walka o quada staj? si? bardziej zaci?ta, powoduje to brak zwi?kszania przewagi przez graczy wd. Dwa wyniesione quady pozwalaj? zwi?kszy? przewag? i bezpiecznie dowie?? zwyci?stwo do ko?ca. 127:64 dla wd

Gracz mapy: wD.PRINCE

Druga mapa to dm7, tutaj niestety po 3 minutach musi wyj?? dem, którego ping jest trzycyfrowy zaczynaj?cy si? od cyfry trzy, gracze dw os?abieni brakiem jedno z graczy skupiaj? si? w okolicach ssg/hb i nie daj? pofragowa? radowi, na redzie dzielnie walcz? sinner i PRINCE który przez blisko pó? meczu nie zazna? ?mierci. Na rakiecie ciuka tabak a wd wygrywa 166:56

Gracz mapy wD.PRINCE

Ostatnia mapa to mapa q2dm3. pierwszy pent dla dema który po zmianie serwera z kubusia na icpnet zdecydowanie od?y? na ludzkim pingu. Zabity quad dla wd po pierwszy dwóch minutach 10 fragowe prowadzenie DW, jednak im dalej w las tym pewniejsza gra wd i starty w miar? szybko odrobione, dobra postawa trabanta na rg nie pozwala na rozwini?cie skrzyde? szussalowi, a po lawinowych zmianach prince, nie daje poszale? DW z quadem, kolejne dwa penty dla dema quady dla wd i ten klan prowadzi 30 fragami. Ostatni pent to walka dema z wiatrakami. 5 nie udanych rocketjumpow, i 1,5 min w plecy, niestety czasu na 6tego nie starczy?o i gracz wd go ?ebra? ostatecznie odebirajac szanse na urwanie mapy. Ko?cowy wynik 118:85

Gracz mapy: wD.Trabant

Gracz meczu : WD.PRINCE

DW chyba przespa?o ostro okres startu plq2 i dopiero powolutku zaczyna wychodzi? z mega do?ka, po karach prawie, ?e dyskwalifikacji zagra?o przyzwoity mecz z jednym z faworytów 3 ligi.