fragger22:24
HAvOK22:31
wojciszek10:32

Wprowadzenie:
Mecz mia? si? odby? o godzinie 20:30, równo 5 minut przed czasem klan ath (w liczbie 8 graczy >!<) i przedstawiciel MD zebrali si? na IRCu w celu uzgodnienia serwa. Po d?ugich poszukiwaniach s?dziego nie znale?li?my, go i musia? zosta? zatrudniony do tej roboty znajomy alkoholik Paranoidek :*. Na serwerze klanu NB zebrali?my si? i czekamy gdy? graczy MD by?o tylko 2. Po oko?o pó?godzinnym czekaniu wreszcie zebra? si? ca?y sk?ad i mo?na by?o zacz??.

Q2DM2:
Rozpoczynamy od dm2:
Sk?ad ath : banshee , sil , raider , sikor
Sk?ad MD: wojciszek, azrn, HAVOK, fragger.
Na pocz?tku od razy raider usadowi? si? na ra i do ko?ca meczu , no mo?e z malutka przerwa ju? go nie oddal, sil dzielnie fragowal pod ra. Najwi?cej MD skupia?o si? na grze quada , co przynosi?o efekt , gdy? banshee z sikorem nie potrafili powstrzyma? fragujacych tam graczy MD. Po pierwszych 5 minutach mimo posiadania ra przewaga ath by?a niewielka i wynosi?a 26:20. Po 10 minutach sytuacja bez wi?kszych zmian , ath kontroluje ra , a MD dzielnie fraguje przy quadzie na niemog?cych sobie poradzi? sikorze i banshee-m. Stan meczu po 10 minutach : 52:45 dla ath. Po 15 minutach sytuacja bez wi?kszych zmian, raider siedzi sobie dzielnie na ra , sil fraguje pod windami , a MD quaduje , wynik 78:70, w szeregach MD wyró?niali si? azrn i HAVOK , którzy zgarniali wi?kszo?? quadow. W ostatnich 5 minutach troch? wi?cej quadow wyniesionych przez ath co pozwala im odskoczy? na kilka fragow i mapa ko?czy si? wynikiem 111:87.
Gracz mapy: ath|sil.

Q2DM3:
Sk?ady obydwu timów bez zmian. 3 , 2 , 1 ruszyli. Nie wiem kto mia? pierwszego penta i quada, ale po pierwszych pi?ciu minutach niewielka przewaga ath , przy mniejwiecej takiej samej ilo?ci quadow wyniesionych przez obydwa timy. Wynik 25:18 dla ath. W 12 minucie azrn zalicza overflova ,a w miedzy czasie 2 pent nale?y do ath ( bodaj?e do raidera). MD skupiaj? si? g?ownie na rg gdzie dzielnie stara si? ich odgania? banshee fragujac przy tym dobrze. Po 15 minutach wynik przedstawia si? : 102:66 dla ath i 3 pent w r?kach sikora. Do konca meczu gra nie ulega zmianie i konczy si? wynikiem 135:110 dla ath.
Gracz mapy: ath|banshee

Q2DM6:
W sk?adzie ath za banshee-ego który wybyl na imieniny wbija Darkn3ss , u MD bez zmian. I ruszamy. PO 5 minutach wynik przedstawia si? 26:14 dla ath, na bfg usadawia si? Dark a przy quadzie staraj? si? jak mog? sikor z raiderem. Najwi?ksze k?opoty ma sil przy rg gdzie skupiaj? si? gracze MD. Warta zapami?tania jest gra fraggera który po 5 minutach mia? &#8211; przed swoim wynikiem. Po 10 minutach obraz gry nie ulega zmianie. Dark panuje nad bfg , fragger siedzi na - , walka o rg i q zaci?ta ze wskazaniem n ath, wynik 53:20. Do ko?ca obraz meczu nie ulega zmianie , wynik ko?cowy : 111:62.
Gracz mapy : ath|sikor