q2dm1

Q2dm3:
Sk?ad 3c : eXc, ace, lukah i yaix.
Sk?ad wD : TaBak, trabant, rad, prince i sinner.
Pierwszy quad dla 3c. Penta zbiera yaix, który czy?cili cala map? po czym usadawia si? w rejonach SSG, gdzie czeka? na niego lukaha który równie? trzyma? ta pozycje. Nastopnego quada zbiera Tabak, który nie zd??y? wykorzysta? jego mo?liwo?ci, poniewa? zostaje powstrzymany przez graczy z 3c. PRINCE jak i Trabant od 1s roz?o?yli swój namiot w okolicach RG. 3 minuty meczu i minimalna przewaga graczy z wD [13:11].
Polowa mapy ju? za nami, gra bardzo wyrównana, lecz do czasu gdy w 10 min penta zbiera sinner, który zwi?ksza ró?nice fragow. 12 minuta i quada zbiera ace, który doprowadza do remisu [76 : 76]. Mapa w posiadaniu 3c, lecz po krótkiej chwili wD udaje si? przej?? RailGuna. Wynik na korzy?? 3c [ 86 : 81 ]. 5 min i zmiana za Trabanta wchodzi rad, który osiedla si? na rg, w tym samym momencie penta jak i quad zbieraja gracze z wD, dzi?ki któremu doprowadzaj? do remisu i nadal zwi?kszaj? swoja przewag?. Tym sposobem mecz zako?czy? si? wynikiem 151 do 126 dla wD.
Graczem mapy zostaje: PRINCE, który wykaza? si? naprawd? dobr? gr?.

Q2dm8:
Sklad 3c : eXc, ace, lukah, toll.
Sklad wD : TaBak, prince, sinner, Frogger
Mapa zacz??a sie od wzi?cia MHG przez TaBaKa. Nast?pnym itemem okaza? si? Red Amor którego równie? wzi?? Tabak. Pierwszy PS pojawi? si? w 18 min. Którego zabrali gracze z wD, kontroluj?cy górna cze?? mapy. HB zaj?li gracz z 31337clan, którzy nie mogli opanowa? górnej cz??ci mapy. Nast?pne powershieldy równie? dla wD. Mecz zako?czy? si? wynikiem 100:115 dla graczy z 3c, którzy pod koniec meczu przej?li górn? cz??? mapy i odrobili straty.
Graczem mapy zostaje: Lukah

Q2dm1:
Sklad wD : TaBak, prince, rad, Trabant
Od pocz?tku gry map? przej?li gracze z 3c, którzy mimo ataku PRINCA od strony wody jak i raD’a od trony windy, nie przynios?o skutków, gdy? na lifcie osiedli si? ace, w roomie toll i exc, a na wodzie lukah.
Graczem mapy zostaje: PRINCE, który z pe?n? moc? gra do samego ko?ca.

Graczem meczu zostaje: PRINCE