q2dm3
v3nd0r24:57
Z@ko11:59

Q2DM6
Na tej mapie chlopaki ostro zaczeli -2:-1 :) W pierwszych minutach prowadzenie objelo Dw z Sex_Maszyna na czele a raczej Maszyna do zabijania bo to dzieki niemu w pierwszej czesci meczu wynik byl dla nich korzystny. Pozniej jednak jego dorobek fragowy zaczal sie pomniejszac za sprawa lawy itd.
3c w nastepnych minutach narzuca swoj styl gry i z kazda minuta ich przewaga wzrasta. Tak pozostalo do konca meczu, wszystkie fragi Dw to fragi zdobyte w pierwszych 5 minutach, bo nowo zdobyte pozniej byly nadrabiane kapiela w lawie i ich dorobek fragowy sie nie powiekszal:)
Gracz mapy: 3c|toll

Q2DM2
Na ra pierwsze ulokowalo sie Dw, pierwszy quad dla 3c. W 5 minucie 3c odbija reda, mamy wtedy remis 21:21. Wiekszosc quadow wynosi 3c, w 11 minucie Dw znow przejmuje ra. Po pierwszej polowce gry mamy wynik 55:40 dla 3c. Hm, pozniej trudno powiedziec czyj ra bo to dojsc szybko sie zmienialo:D W kazdym razie 3c wynosilo praktycznie wszystkie quady, nawet obecnosc dwoch z Dw przy basenie im w tym nie przeszkadzala. Podobnie jak na pierwszej mapie ich przewaga sie zwiekszala z kazda minuta, aczkolwiek na tej mapie Dw stawilo juz wiekszy opor (mimo tego ze 2 z nich gralo ciagle na pingach 150).
Gracz mapy: 3c|Punge

Q2DM3
1 pent dla 3c. Tym raz od poczatku mapy przejmuja inicjatywe i po pierwszych 5-ciu minutach mamy juz wynik 45:20. W 10 minucie mamy juz 90:38, Sex_Maszyna nie wytrzymuje nerwowo i dal disca, wiec Dw konczy mecz w trojke. Jak wygladal dalszy obraz gry kazdy moze sie domyslac. 3c wygrywa bez problemu 3:0.
Gracz mapy: 3c|lukah

Gracz meczu: 3c|yaix (praktycznie kazdy gral tylko 2 mapy wiec trudno bylo wybrac kogos, wybralem yaix za rowna gre na 2 mapach na ktorych gral)