duke19:31
wns28:42
kangurek12:33

Q2DM2
Mapka z wyboru upx. Pierwsi do ra sie wbijaja piraci, pierwszy quad rowniez ich ale z blastem w reku juz po chwili zostaje ubity:) Drugi quad zbieraja maniacy, qr wbija sie do windy ra i odbija ta wazna pozycje. Po pierwszych 5 minutach mamy remis 23:23. W polowie meczu mpsy prowadza 8 fragami ktorzy dalej sa w posiadaniu ra, natomiast duze walki toczyly sie przy basenie z roznymi efektami dla obu stron:D W drugiej czesci meczu maniacy zdecydowanie przewazali, zaczeli zbierac wiekszosc quadow utrzymjac przy tym caly czas reda. I to oni wlasnie wygrywaja 1 mape:)
Gracz mapy: mps|aaa

Q2DM7
Od poczatku mps wychodzi na prowadzenie. Po kilki minutach feeble krzyczy hold, wiec pauzujemy gre, za niego wchodzi kangurek ktory przed momentem pojawil sie na serwerze. Ruszamy dalej i... hold:D Ale juz po 5 sekundach mozemy jechac dalej. Maniacy w pierwszych minutach stworzyli sobie dojsc duza przewage fragowa lecz mniej wiecej w polowie meczu zaczela ta przewaga nieco topniec. Piraci wlasnie sa w posiadaniu reda, mamy wynik 82:70 dla mps. Mija kolejne 5 min i upx nadrabia straty, mamy juz tylko 111:103 dla mps. W tym momencie jednak piraci traca reda i ich rywale zaczynaja ostro fragowac. Tak juz wygladala koncowka meczu, mps bylo w stanie lepiej wykorzystac posiadanie ra ktorzy w ciagu 5 min odskakuja na prawie 40 fragow. Mamy 2:0 dla mps.

Q2DM2
Tym razem jako pierwi na ra ulokowali sie maniacy z guandim na czele. Pierwszy quad natomiast dla upx. Po pierwszym kwadransie 29:20 dla mps, ra dalej w posiadaniu guana, natomiast wiekszosc quadow zbieraja piraci a konkretnie wons. Przez kolejne minuty sytuacja na mapie nie zmienia sie tak samo jak wynik, mps prowadzi 10-oma fragami. W 9 min, piraci odbijaja reda ale tylko na chwile bo przyszedl muunsoon (:D) i rozwalil wszystkich granatami w ra i pod ra wliczajac w to swoich teamplayerow. Kolejne 5 min... dalej to samo:D Ostatni kwadrans troche inny, mps troche bardziej naciska zwiekszajac swoja przewage. Moral? Albo piraci spalaja sie psychicznie w ostatnich minutach albo mps fory dawali:D
Gracz mapy: mps|mnsn

Gracz meczu: mps|aaa