vacek50:13
q2dm2
brak informacjibrak informacji
q2dm8

Dzi? ok godziny 20:30 rozpocz?? si? mecz pomi?dzy Agl i 3m.Po moich wcze?niejszych do?wiadczeniach nie wierzy?am, ?e mecz mo?e przebiega? bez komplikacji, wyzwisk czy jakichkolwiek przeszkód, a jednak..
Zacz?li?my od dm1 i od samego pocz?tku koledzy z 3m rozsiedli si? na odpowiednich pozycjach i za nic w ?wiecie nie chcieli tam wpu?ci? obcych:D Morph-x usadowi? pup? ko?o wody i gin?c ?rednio co 2.5 minuty spokojnie sobie klika?, nabijaj?c imponuj?c? liczb? fragów. W pokoju rozsiedli si? Ibo z Syntikiem ala heizem, niestety te? nie okazali si? nazbyt go?cinni dla kolegów z Agl, nie pozwalaj?c im na d?u?szy pobyt w tym?e miejscu. Najwi?cej pracy jednak zauwa?y?am u scora, który nie zaj??, wydawa?oby si?, nie wiadomo jak wa?nej pozycji, jednak w?a?nie tamt?dy agl-owicze postanowili najcze?ciej dostawa? si? do ty?ków kolegów:DD Niestety linia oporu by?a zbyt silna i mecz zako?czy? si? wynikiem 187:55. Graczem mapy zostaje 3m.Morph-x.
Przenosimy si? na dm2 tym razem. Najwi?cej fraguj?cy kolega z agl- auth postanowi? wi?cej "nie dawa? wygrywa? 3m-owcom" i poszed? na spacer, wskakuje za niego hanan i go. Patrz?c z perspektywy, ?e ta mapa ma w sumie dwa wa?ne miejsca tylko, które naprawd? trzeba kry? to jedno z nich w ca?o?ci zaj??o sobie 3m od samego pocz?tku i nie oddali Ra do ko?ca mapy. Nie kto inny jak Koper si? tam zadomowi? na ca?e 20 minut ale to dobrze, bo mia? przynajmniej moment, kiedy to jego koledzy pracowali w pocie czo?a, czas na napisanie, ?e nic nie widzi, ?e ma pl:(( ale nawet to nie przeszkodzi?o mu w tym, ?eby zdoby? imponuj?ce statystyki 22/0. Wynik w pierwszych minutach meczu kr?ci? si? wokó? remisu, gdy? pomimo dobrze krytego Ra, 3m straci?o pierwsze quady, a w?a?ciwie to agl je zdoby?o (tak ?adniej brzmi):D. W pewnym momencie jednak Ib0g1n3 sobie przypomnia? o tym fragodaj?cym cudzie i zacz?? go regularnie zbiera?. Tu natychmiast przewaga 3m wzros?a niemi?osiernie. Co prawda ko?cowe quady to przewaga agl ale.. nic to nie pomog?o i mapa zako?czona wynikiem 165:62, graczem mapy zostaje 3m.Ib0g1n3
No i kolej na ostatni? map?, któr? jest dm8. Tutaj pierwsze sekundy to prowadzenie Agl (w ko?cu jaka? nowo??), ale niestety nie na d?ugo:(( Koledzy z 3m si? wzi?li za siebie i zacz?li wyprzedza? przeciwników.. O ile mo?na powiedzie?, ?e to zdecydowanie najlepsza mapa zagrana przez Agl, to niestety imo najgorsza 3m. Troch? si? ch?opaki rozlu?nili i zacz?li po prostu sobie biega?. Jak to mówi powiedzenie "szcz??cie sprzyja lepszym" i tak te? by?o; hanan, jako dobry kolega, chcia? si? podzieli? swoim jedynym PS-em z wspó?towarzyszem niedoli a tu nagle drop i.. nie wiadomo sk?d spod ziemi wyrasta z?odziejaszek o ksywie Ibo, który bezczelnie zabiera ten?e wa?ny item (HA jakby mu kto? kaza?!) i zwyczajnie ucieka!:((( Ale w nagrod? Hanan potem ukrad? jeszcze jednego PSA tylko, ?e 3m mia?o ju? 3 i dupa zbita:) Wynik ko?cowy 165:62, graczem mapy i zarówno meczu zostaje 3m.Ib0g1n3 (tak tak, ten z?odziejaszek w?a?nie) GG