G()4t28:46
Alister28:52
Cleaner46:45

Q2DM1
Poczatek dla TaC - 8:0. Po 2 minutach pokoj przejmuje 3M. Minute pozniej mamy juz remis 14:14. Kolejna minuta, pokoj znowu dla TaC. Piec minut za nami 28:25 dla 3M. Dopiero po 7 minutach od poczatku meczu Elite Mates przejmuje pokoj i zaczyna czesciej fragowac. Polowa meczu chlopaki z 3M prowadza 56:44 ale traca room. Siedem minut przed koncem mamy remis 65:65, lecz 3M przejmuje pokoik i odskakuje na 10 fragow - 81:71. Ostatnie 5 minut to juz powiekszanie swojej przewagi przez 3M.
Man of the map: Heiz, ktory chyba najwiecej zrobil aby nie oddac pokoju przeciwnikowi.

Q2DM5
Pierwszy quad dla Score'a, a Heiz ma Red Armor lecz wynik po pierwszych 30 sekundach tylko 2:1 dla 3M. Drugiego quada juz wzial gracz TaC, a dokladniej vacek, ktory wiedzial co z nim zrobic i odbil RA. Trzeci i czwarty quad nalezal do G()4t'a lecz w obu tych przypadkach zostal szybko zabity przez Heiz'a. Red Armor dalej dla TaC, a Heiz, ktory ma 1hp zbiera quada i odrazu ginie. Piec minut za nami, a wynik 26:20 na korzysc zwyciezcow poprzedniej mapy. Szosty quad dla vacka, ktory wybil paru przeciwnikow. Nastepnego quada zebral score lecz tak szybko jak go wzial tak szybko zginal. Osmy quad dla Marcinka, a RA ciagle w rekach TaC. Kolejne dwa quady udalo sie zebrac graczom TaC, a dokladniej (9) vacek i (10) Stasiek. Polowa meczu wynik 53:52 dla TaC. Dopiero 11 quadem udaje sie 3M odbic RA, a byl nim Marcinek. Dwunastego i trzynastego quada wzial G()4t lecz w obu tych przypadkach szybko zginal. Czternastego quada zbiera Heiz lecz pechowo zostaje zgnieciony przez walec. Cztery minuty przed koncem TaC ponownie przejmuje RA, lecz kolejnym quadem 3M odzyskalo ta pozycje, a glowna role odegral Marcinek. Osiemnasty quad dla Staska, ktoremu prawie udalo sie odyzyskac RA. Ostatni quad dla vacka ale jest juz za pozno by odrobic straty i tym oto sposobem 3M wygrywa druga mape, lecz tym razem 124:97.
Man of the map: ponownie Heiz ale teraz za walke przy qudzie.

Q2DM3
Pierwszy quad dla Marcinka, ktory wpada z nim do lawy, a pent w posiadaniu G()4t'a. Drugiego quada zbiera juz Stasiek. Kolejne trzy quady nalezaly do Marcinka lecz ginal szybko. Piec minut za nami wynik 40:21 dla 3M, a drugiego penta bierze vacek, z ktorego pomoca bierze quada. Siodmy quad rowniez dla niego. Nastepny quad w rekach Marcinka lecz nie zadaje jakis wiekszych strart TaC. Dziewiatego quada udaje sie wziasc G()4t'owi lecz ginie po paru sekundach. Mamy polowe meczu - 3M prowadzi 69:66, a 10 i 11 quad nalezy do Marcinka za to pent ponownie w posiadaniu vacka. Dwunasty i trzynasty quad dla Heiza lecz za drugim razem zginal po 2 sekundach. Czternasty quad - G()4t - ginie szybko. Kolejny quad nalezal do jego kolegi z druzyny - vacka. Piec minut do konca 3M prowadzi 105:101 i zapowiada sie emocjonujaca koncowka. Szesnasty quad dla Marcinka, a pent w posiadaniu Score'a. Siedemnasty quad rowniez dla Marcinka lecz tym razem szybko polegl. Osiemnasty i dziewietnasty quad przy wyniku 142:131 nalezal do vacka. Ostatniego quada wzial Marcinek i pogrzebal szanse TaC na odrobienie dziesiecio fragowej straty. Ostateczny wynik to 148:134 i 3:0 w mapach dla 3M.
Man of the map: Marcinek, ktory najczesciej zbieral quady.