Fragi:320:357
Mapy:q2dm6, q2dm6, q2dm2
Wyniki:116:122, 106:121, 98:114

Q2dm6 mapa z wyboru q2e

3,2,1.... Quad laduje w rekach Onimusha , bfg zebral God a rejlem mogl si? nacieszyc Regi . Oni udal si? na rg , gdzie czekal na niego ju? God ... RL kontrolowal Obuch , a gdzie si? podziali gracze ak ? KK walczyl o bfg , którym odbija rl . Drugiego quada wzial Bogi . Odbija nim walec . Teraz jedynym miejscem gdzie gracze q2e mogli dluzej pozyc by?o bfg , którego pilnowal Broom . Trzeci quad w posiadaniu Regiego (zabity) . Dobrze zorganizowana gra ak pozwala im na powiekszanie ciagle przewagi , natomiast gra q2e z poczatku wygladala chaotycznie . Czwarty quad po ciezkim boju (mg Regi vs rg Bogi) zbiera gracz q2e . Regi zwiedziwszy podworze wrocil si? ?eby odbic rg ale ... uprzedzil go w tych zamiarach Broom . Strzalem z bfg zabija 2 graczy ak . Piatego quada zebral Obuch , który wystraszyl si? respawnujacego Regiego i bez wiekszego namyslu zabil go . Zadnych wiekszych szkod nim nie zrobil natomiast ak miedzyczasie odbilo rg . Wynik po 5 minutach 36-16 dla ak . Kolejny quad w posiadaniu Obucha (zabity) . Siodmego quada wzial Regi (zabity) .Quady szybko zabijane by?y dzieki dobrej asekuracji Urbaska przy quad exit . Q2e nie moglo z powerapu w pelni skorzystac . Odbic rg staral si? Broom lecz byl zabijany przez 2 graczy ak . Osmy quad w rekach Bogiego (zabity) . Przewaga ak w pewnym momencie wynosila 35 fragow ale od tego momentu nastapila zmiana sytuacji . Quada zbiera Regi (zabity) , rg odbija Broom i zaczyna si? mozolne odrabianie fragow . Dziesiaty quad w posiadaniu Onimusha (zabity) . 10 minut za nami a wynik brzmial 67-44 dla ak . Kolejnego quada wzial Regi . Po jego quad runie przewaga ak stopniala do 10 fragow . Dwunasty quad w rekach ... zostal zabity . Od jakis dobrych 2 minut gracze ak nie zdobyli ani jednego fraga malo tego stracili 2 :D . Wynik na 8:30 do konca 65-62 dla ak . Rg , bfg oraz kolejny quad w posiadaniu q2e (Broom) = wyjscie na prowadzenie w/w graczy . W koncu gracze ak cos odbijaja a mianowiscie rg . Czternasty quad wziety przez Bogiego (zabity) . Wynik ciagle oscylowal wokó? remisu . Rg ciagle zmienialo wlasciciela a quada nastepnego zebral Regi , który zostal zabity przez bardzo nerwowo grajacego na tej mapie Obucha . Wynik na 5 minut przed koncem 85-82 dla q2e . Szesnasty quad w rekach Regiego (zabity) . Równie? kolejnego quada wzial Regi . Duzo walki (frag za frag) o ka?dy skrawek mapy . Onimusha bierze siedemnastego quada . Probujac wskoczyc do rl wskakuje do lawy z ktorej ju? nie wychodzi ... 2:30 do konca wynik 101-101 ..... Broom odzyskuje panowanie nad bfg co pozwala gracza q2e objac minimale prowadzenie . Przedostatni quad zebral Onimusha (zabity) . 1 minuta do konca 115-111 dla q2e ... Ostatniego quada zbiera Bogi , który na dobra sprawe nie wiedzial co z nim zrobic dopuki nie spotkal Brooma z bfg ... Wynik koncowy 122-116 dla q2e .

Gracz mapy : q2e.Broom (za namietne zbieranie bfg , walke wszedzie gdzie sa dalo oraz najwieksza liczbe fragow)

Q2dm6 mapa z wyboru ak

Poczatek : rl i rg w posiadaniu q2e ; bfg dla ak a quada ... nikt niechcial . W koncu Broom bierze go . Odbiwszy bfg z radosci urzadzil sobie kapiel w lawie ... Drugi quad tym razem dlugo nie musial czekac na wlasciciela a by? nim Onimusha (zabity) . Sytuacja na mapie z czasem zaczela przypominac ta z 1 mapy , kiedy to ak kontrolowalo najwazniejsze pozycje . Nastepnego quada zebral Bogi . Wykonawszy ladnego quad runa udal si? na odpoczynek w pobliskiej lawie . Broom razem z Regim odbijaja rg . Kolejny quad dla Bogiego (zabity) . Miedzyczasie Obuch zostal 3 razy z rzedu zblastowany przez Onimusha . Piaty quad zebrany przez Regiego (zabity) . Wynik po 5 minutach 29-24 dla ak . Szosty quad w rekach Onimusha . Odbija nim rg . Mo?na by?o zauwazyc postep graczy q2e , którzy nie pozwolili tak si? zdominowac jak na poczatku 1 mapy ale to wszystko by?o kosztem quadow , których nie zbierali . Natomiast gracze ak nie umiali powiekszyc swojej przewagi , która w najlepszych momentach siegala 10 fragow . Siodmy quad zebrany przez Bogiego (zabity) . Po raz kolejny okazalo si? ze bfg jest kluczem do zwyciestwa na tej mapie . Broom dzielnie staral si? asekurowac quadera oraz ciagle walczyl o rg . Osmego quada bierze Regi , który wyprowadza swój team na prowadzenie . Dziewiaty quad w posiadaniu Regiego (zabity) . Dominacja q2e na mapie ? Ciezko to opisac mimo ze rg i rl by?o w posiadaniu w/w to przewaga nie rosla az tak jakby mo?na by?o przypuszczac . Jakby na przekor owej teoretycznie dominacji q2e quada zbiera Bogi (zabity) . Wynik po 10 minutach 57-57 . Jedenasty quad wziety przez Bogiego (zabity) . Broom przejmoje w swoje rece bfg a quada znowu wzial Bogi (zabity) . Trzynasty quad zebrany przez Bogiego ... wiekszych szkod nim nie zrobil gdyz mia? blastera ... Nastepny quad dla Regiego . Przywraca nim ?ad na rg . KK dzielnie (znowu) przejmuje bfg a quada zbiera Bogi . Odbija nim rg i na 5 minut przed koncem mapy mamy znowu remis 87-87 . Gracze q2e stracili mape i wydawalo si? ze ak nie mo?e tego meczu ju? przegrac ... KK jednak postanawia dopomoc gracza q2e zabijajac z bfg Bogiego co umo?liwi?o zebranie quada Regiemu majac blasterka w ?apkach zdobyl 3 fragi nim oraz z pomoca kolegow z teamu odbil rg . Regi podazyl za ciosem poszedl po kolejnego quada majac 6hp zdobyl jeszcze 3 fragi az w koncu musial uznac wyzszosc lawy ... 3:30 do konca przewaga q2e wynosila w tym momencie 12 fragow i ... o holda prosi Bogi . Po krotkiej naradzie wracamy do meczu . Osiemnasty quad wziety przez Onimusha (zabity) . 2 minuty do konca wynik 111-95 dla q2e . Przedostatni quad zebrany przez Regiego (zabity) . Przewaga q2e nie drgnela ani o milimetr . Ostatni quad (wzial Onimusha) dawal cien szansy na odrobienie straty , lecz nic takiego si? nie stalo . Gracze q2e wygrywaja ta mape 121-106 .

Gracz mapy : q2e.Broom (za najwieksza efektywnosc)

Q2dm2 mapa z wyboru ak

Pierwszy quad w posiadaniu Brooma . Ra pod panowaniem q2e (Regi 19hp) . Drugiego quada zbiera Bogi , który szczesliwie sobie klikal fragi kolo rl . Regi ciagle z 19 zycia dzielnie bronil ra . Posiadanie w/w powerupu nie dawaly gracza q2e przewagi w walce o quada . Dobrze zorganizowana obrona quad poola teamu ak pozwalala im konsekwetnie na branie kolejnych quadow . To tez trzeciego quada bierze Onimusha , który najwidoczniej zapomnial o tym ze ra jest enemy udal si? w pogon za Broomem w okolice granatnika .... Wynik po 3 minutach 19-10 dla ak . Czwarty quad wziety przez Bogiego . Rzucajac granata na armor lifta odbija go . Na lifcie usadawia si? Onimusha ... i tak oto nastapila zamiana miejsc . Teraz gracze q2e dzielnie bronili quad poola a ak zapominalo o quadzie ... Na szcz??cie dla graczy ak nastepnego quada zebral KK (zabity) . Wynik po 5 minutach 31-15 dla armii krajowej . Do kolejnego quada pedzil Doddy . Okazal on si? szybszy od wystrzelonego przez siebie pocisku z bfg od którego zginal ... Quada zebral Broom (bez wiekszych szkod dla druzyny przeciwnej) . Siodmego quada bierze Broom (zabity) . A co na ra si? dzieje ? ... Onimusha spada z liftu na którego wskakuje Regi . Zabiwszy wjezdzajacych 2 graczy ak zostaje zabity od granata rzuconego przez ... Obucha :) . I tak oto po mega farcie red armor nadal w posiadaniu ak . Osmy quad w rekach Goda (zabity) . Nastepnego quada równie? zbiera God . Pozytek ? 2 rysy na scianie oraz zebrane paczki buletsow . Dziesi?tego quada wzial Broom . Biegnie z nim pod ra a tutaj spotyka Onimushe , który ponownie udal si? na zwiedzanie mapy zostawiajac ra w rekach ... Bogiego ... ale i on nie oparl si? sile quad+rl i tak o to armor w rekach q2e . Wynik po 10 minutach 54-48 dla ak . Dzieki temu quad runowi gracze q2e odrobili prawie cala strate jaka mieli do graczy ak . Nastepnego quada zbiera God (zabity) . Onimusha bierze dwunastego quada (zabity) . Gracze q2e coraz lepiej kontrolowali mape na ktorej gracze ak sprawiali czasami wrazenie zagubionych . Dzieki dobrej asekuracji Goda kolejnego quada zabiera Broom (zabity) . 7:30 do konca mapy a gracze q2e wychodza na prowadzenie . Trzynasty quad w rekach Bogiego (zabity) . Czternasty quad w posiadaniu Bogiego . Zabija granatem jednego z graczy q2e na ra ale to za malo poniewa? by? tam jeszcze jeden ... 5 minut do konca mapy wynik 81-69 dla q2e . Kolejny quad wziety przez Brooma . Doddy zbiera szesnastego quada . W raczkach mia? bfg , którym staral si? odbic ra . Rezultat ? Q2e nadal w posiadaniu armora . 3 minuty do konca 97-81 dla q2e . Ak je?eli marzy?o jeszcze w jakims stopniu o wygraniu tej mapy musialo by zebrac wszystkie quady jakie zostaly do konca mapy . A jak by?o ? Kolejnego quada bierze ... KK . Nic wielkiego nim nie osiagnal . A strata do q2e zamiast malec powiekszyla si? do 20 fragow ... Przedostatni quad zebral Broom (zabity) . Ra odbili gracze ak . 40 sekund do konca mapy 13 fragow przewagi q2e . Ostatni quad .... wzial go Broom (zabity) . By?o ju? jasne ze armia krajowa nie odrobi ju? tej straty . Koncowy wynik 114-98 dla q2e . 3-0 w mapach i awans w/w druzyny do nastepnej rundy PP .

Gracz mapy : ak.Onimusha (za czeste spadanie z liftu)

Gracz meczu : q2e.Broom (za rowno gre na kazdej mapie)

Podsumowanie : Kazda mapa praktycznie tak samo wygladala . Ak z poczatku kontruluje pozycje a w miare uplywu czasu graja coraz gorzej co w dzisiejszym pojedynku wykorzystali gracze q2e . Mily dla oka mecz . Wynik bliski remisowi a co za tym idzie emocje do konca kazdej mapy . GG ! .