God20:42
KK41:26
onimusha31:19
urbasek29:24

Mecz kolejki rozpaczal sie z 20 minutowym opoznieniem spowodowanym konfiguracja servera pod Q2TV oraz problemami z pingiem aK. Okolo 21.25 moglismy spokojnie zaczac grac. No dobra, spokojnie to za duzo powiedziane....

Q2DM3

W przedmeczowych zapowiedzach czesciej wymienianym zwyciezca na tej mapie byla Armia Krajowa. Pierwsze minuty zdawaly sie potwierdzac te sady, po 2 quadach i pencie (wszysko dla ak) wynik brzmial 13:-1. Po pewnym czasie gracze q2e, przedewszytskim strajker i ivers skupili sie na grze raila. Koleny pent wpadl w rece Oniego, quady wynoszone w tej czesci meczu przez KK oraz b0Giego ginely dosc szybko... Na 11 minut do konca b0Gi przebiegl sie po mapie z quadem czyszczac ja doklanie z graczy q2e. Wynik - 63:33, wydawalo sie ze aK moze czuc sie juz niezagrozona. Jednak cos zmienilo sie w grze q2e, quady coraz czesciej wynoszone byly przez Goda, dominacje Oniego na pencie przerwal Regi. Kolo 13 minuty, przy stanie 103:74 dla ak q2e przejelo mape i niebezpiecznie zblizylo sie z fragami do swoich rywali. Trzy minuty pozniej aK nie powiekszylo swojego dorobku fragowego, zas q2e nastukalo kolejne 15 fragow. Quady wynoszone dalej przez graczy q2e zdecydowaly ze na minute przed koncem gracze tego klanu prowadzili juz 116:114 ! . Ostatni quad wpada w rece God'a , na 15 sek przed koncem meczu ON1 pisze GG, a zwyciestwo q2e i zarazem duza niespodzianka staje sie faktem.

GRACZ MAPY -q2e-striker

Q2DM7

Tutaj o niespodziance mowy byc nie moglo. Gracze q2e kilakrotnie podkreslali ze q2dm7 nie nalezy do ich silnych map. Slowa te zdawaly sie potwierdzac od pierwszych minut. Doddy zadomowil sie na rl, urbas z GaaVem krecii sie w czerwonych ubrankach w okolicach RA zas KK radosnie rzucal granatami po calej mapie. q2e probowalo walczyc, odbijalo armor co pewien czas i na pewien czas ale bylo to za malo. Dobrze gral doddy na rl, z duzym wyczuciem poslugiwal sie rakietnica. Koncowy wynik na tej mapie nie mogl byc inny jak wygrana aK.

GRACZ MECZU aK|GaaV

Q2DM1

Zmienielismy server z zlagowanego sQ na viper, co bardzo ucieszylo grajacych tam graczy nB oraz nbc. Mapa zapowiadala sie ciekawie, q2e zachecone sukcesem na dm3 chcialo powalczyc o sprawienie sensacji. Szczerze mowiac bardziej myslalem na tej mapie zeby mecz sie juz skonczyl, niz skupialem sie na grze. Zawirowania wokol tego meczu spowodowaly ze wiekszosc czasu spedzilem na ircu. Nie wiem co dzialo sie przez wiekszosc czasu. Dlatego zaintersowanych odsylam do demek ktore napewno pokaza sie na naszej stronie. Ostatniecznie jednak aK okazalo sie lepsze od q2e wygrywajac 2-1 caly mecz.

GRACZ MAPY aK|KK

GRACZ MECZU -q2e-striker ( za rowny poziom na wszystkich mapach, dobra postawe na dm3)