LEFTY19:43
kolt54:16
aGent46:21
Lovaj51:43

A wi?? , opis zaczne do przyznania sie do kliku bl?dów i przeproszenia glownie KRS ,Wybacz ale ktos od was powiedzial ze "ok" i zrozumialem ze mozemy leciec. PO drugie chcialem przeprosi? obydwa klanyza nie danie Overtime 5 , ale zapomnialem ze to byl mod battle i ze tam nie ma tego ustawionego standardowo.No ale przejd?my juz do meczu.

q2dm6 Mapa wybrana przez Klan Dark Souls
3..2..1 no i ruszamy. I od razu mocny atak fanatyków trunków wyskokowych. Pierwszy Quad zgarniety przez Lovaja i po pierwszej minucie mamy 5:3. foV nie poprzestaje jednak atakowac.Lovaj zgarnia kolejnego Quada, oczyszcza nim g?one pozycje a DS uciekajac .. wpada w lawe i mamy 16:0.Kolejny quad znowu w rekach lovaja. Okolice Rg kontrolowane przez [DS|RuL]-a.nastepny quader zostaje szybko ubity i mamy 28:4. na mapie zarysowal sie podzial na okolcie quada kontrolowane przez FoV i rg arene gdzie bronil sie RUL. Pozostali gracze ds jakos nie mogli znale?c sobie miejsca w tych pierwszych minutach meczu.kolejny quad znowu zgarniety przez lovaja , ktory uczyszcza nim okolice RG. Na uwage zas?uguje gra tinca :P ktory z wynikiem -3 dzielnie walczy z fanatykami wodki :). Kolejny quad zgarniety przez befree , ktory jako jedyny staral sie przeszkadzac lovajowi w walce o tn artefakt, lecz z marnym skutkiem, tylko kilka quadow udalo mu sie wyniesc w przeciagu calego meczu. w 9 minucie meczu kolejnego quada zgarnie befree ale nei narzadza nim wiekszych szkód.Po 10 minutach gry mamy okolo 30 fragowa przewage foV i kontrole nad wiekszoscia quadow. 5 min do konca meczu i wynik 98:50 dla foV. I dalej najwieksze problemy fov m nad Rg gdzie krs nei radzi sobie z Rulem, ale dzieki pomocy quadow lovaja czesto odbija ta pozycje z rak DS. na bfg scout walczy z Leftym , ze zmiennym szczesciem dla obu panow. I tak do konca tej mapy. na najwieksze uznanie na tej maie zasluguj? gracze foV a dokladnie lovaj za gre quada i P1mp za kontrole okolic rl/cg. Ostatecznei jednak tytu? gracza mapy w?druje do lovaja.

q2dm5 Wybrana przez Klan Fanatics of Vodka.
Zaczynamy. Pierwszy quad nalezy do Leftego. Ra w posiadaniu Wody. I po pierwszej minutcie to ds wysuwa sie na prowadzenie 7:1. kolejny quad znowu wziety przez leftego , a nad walcem klika sobie rul.Lefty odbija Reda gdzie zagniezdza sie tincy winky. W tym monecie fanatycy grupuje sie na walcu.Po 3 minutach pierwszy hold i wynik 20:9 dla ds.Quad wziety przez befreego lecz dosyc szybko zostaje zabity.Nastepny quad zostaje zabity zanim zrobi pierwszy krok. Ra odbite przez foV. Quad leftego zabity podcas wedrowek w okolicach megasa.13:50 do konca , m?ynek do kawy z rekach foV, ra ciemnych dusz.Kolejnych kilka quadow w rekach lovaja ktoremu jednak nie udaje sie odbic ra.nastepny quad jakos wykradziony z fovowego mlynka do kawy przez befree, ktory poklikawszy cos kolo ssg ginie. kolejny quad znowu befree, i 10:40 do konca i mamy holda. krs ma tel , po chwili jeden z graczy fov a dokladnie lovaj mowi ze juz ok , wiec zmylony tym zagraniem puszczam gre, jak sie okazuje niepotrzebnie ;-(. Dla ma?ego sprostowania dodam ze od momentu kiedy puscilem gre do komentu keidy wrocil krs minelo kolo 1:30 min. 7 min do konca, tinc siedzi w ra , walki zaciete toczy?y sie na walcu 66:45, szczerze mowiac spodziewalem sie ze taka przewaga utrzyma sie do konca meczu, ale ... ostatnie 5 minut to popsi gry foV, Krs kontroluje praktycznie nie podzielnie okolice rg, railujac wszystkich graczy ds ktorzy podejda mu pod nos , i tak wlasnie przewaga ds topnieje do 7 fragow. fov jednak na tym nie poprzestaje , za kilkachwil mamy juz okolice remisu. Ostatnei 3 minuty to walka frag za frag. Scout odbija ra. 3 ...2...1.. i mamy 89:89. I dogrywka , z racji mojego bledu jest to sudden death, i zwyciesko z niego wychodzi DS . mamy wiec remis 1:1. Nad graczem mapy zastanawia?em sie jednak pomiedzy KRSem i befree, ostatecznei wybralem befree za duzy wklad z zwyciestwo swojej druzyny.

Z racji ze foV osi?gne?o lepszy bilans fragowy to im przypad? zaszczyt wybierania 3 mapy , pad?o na q2dm1. Pierwsze chwile to bieganie bez sensu za poszukiwaniem pozycji i broni. Po minucie walki prowadzi foV 5:3. P1mp osiedla sie w roomie , reszta toczy dalej walke ffa. Po 2 minutach gry P1mp dostaje wtyki i mamy holda, po chwili czekania wchodzi woda i gramy dalej. Widac juz by?o 2 obozy , fov gra room+lift , ds trzyma wode. Po kolejnych 2 minutach wraca P1mp na serwer zmienia sie znowu z woda i gram yw skladzie jak na pocz?tku mapy. Wynik 32:11 dla foV. Warta uwagi jest walka tinca z minusem : P. Po 7 minutach gry sytuacja przedstawia sie nastepujaco. P1mp kontroluje lift, krs trzyma dzielnie room w czym stara sie go wsperac scout , nad woda lovaj walczy przeciwko 3 a momentami 4 graczom ds , nci dziwnego ze nei daje tam sobie rady i chowa sie w roomie z kolegami. Gracze foV przeprowadzaja ataki na wode urzywajac cg, zdobuwaja przy tym raile i powracaja do roomu, pozwalajac graczom ds trzymac wode, ktorzy railujac raz po raz zabijaja jakiegos fanatyka ktory wychyli glowe z rooma badz od ssg. mamy 8 minut do konca , sytuacja przedstawia sie podobnie jak wczesniej z ta tylko roznica ze przewaga foV rosnie stopniowo , glownie za sprawa bardzo dobrze radzacego sobie krisa ktory nie pozwalal DS na smielsze ataki do roomu. OD tego czasu by?o kilka momentow ze po odbiciu wody przez fov zasiedlil sie t am jakis z ich graczy co umozliwi?o ataku ds na room, a nawet na przejecie tej pozcyji, na ich nieszczescie nigdy za dlugo sie roomem nie cieszyli. Czesto trac?c obydwie pozycje i pozwalaj?c tym samym graczom foV na odskoczenie na kolejne kilkanascie fragów. Przewaga foV ci?gle ros?a ostatecznie osiagaj?c ponad 100 fragow.Graczem mapy bezapelacyjnie zostaje KRS za bardzo dobr? gre roomu iczesto wypady nad wode.
Ostatecznie tuta? gracza meczu l?duje w rekach krs-a ,ktory po calkiem sredniej , jesli nie powiedziec s?abej dm6 , na 2 pozostalych mapach pokazal sie z jak najlepszej strony