cat24:35

Lava Tomb (mapa wD)
wD: pio, cool, advo, agent
XA: cat, krzysiek, no_name, dza

Mecz rozpoczal sie szczesliwie dla graczy wD - wzieli oni pierwszego quada (a wlasciwie zrobil to wD.Pio) oraz przejeli rollera (walca ? :D) i RA. Dzieki powerupowi i tym kluczowym pozycjom wyszli na prowadzenie. W czasie gdy wD.Pio kontrolowal (stara? si? kontrolowac) RA, XA.dza zajal BFG. Po pocz?tkowym szoku(?), XA zaczelo odrabiac straty i po 3 minutach doprowadza do remisu 11:11, a kilka sekund pozniej wychodzi na pierwsze w tym meczu prowadzenie. XA nie cieszylo sie z tego prowadzenia dlugo. Gdy tylko wD.agent wyszed? na plus ze swoimi fragami (do 5. minuty mial -1) to wD odzyskuje prowadzenie. Dzi?ki dobrej kontroli zajetych pozycji i dobrze(?) wynoszonych quadach, po 10 minutach gry, wD ma juz 20 fragowa przewage (53:33). Chwil? pozniej XA (chyba) zdalo sobie sprawe z tego, ze aby wygrac ta mape musza wziac sie do roboty i zaczac konkretnie fragowac. Gracze XA odbijaja quada i zaczynaja go wykorzystywac. W ciagu dwoch minut, gracze XA odrabiaja 12 fragow. Po 3-4 kolejnych (5 minut do konca) doprowadzaja do remisu - 66:66. XA ponownie wychodzi na prowadzenie, lecz tym razem to oni kontroluja mape i w rezultacie nie oddaja mapy do konca i mecz konczy sie wynikiem 85:103.
Gracz mapy: XA.ks

Tokay's Towers (mapa XA)
wD: advo, cool, hzi, pio (agent => hzi)
XA: cat, hamer, krzysiek, no_name (dza => hmr)

DM2, podobnie jak DM6, rozpoczela sie szczesliwie dla graczy wD. Dzieki wD.cool(owi ?), ktory wzial pierwszego quada, wDowcy wyszli na ~6fragowe prowadzenie. Chwile po udanym quadrunie, jedna z wazniejszych pozycji na mapie - RA, (p)odbija wD.HZi. Jednak, dzieki dobrze wykorzystanemu quadowi przez XA.no_name'a, wD traci ra. Chwile pozniej nastepuje zmiana na RA - kontrole nad winda przejmuje xa.cat. Po tej stracie, klan wD, majac kilkufragowa przewage, przeniosl sie na quada. Po 9 minutach, wD.pio zgarnia quada i odbija spowrotem RA, gdzie znowu sasiada wD.Hzi. wD posiada jeszcze przewage (+4) i w polowie meczu wynik to 44:40. Po kilku minutach dosc dobrego trzymania windy, z RA wynosi sie wD.Hzi i na jego miejsce wchodzi cool. XA wykorzystujac kilka quadow, doprowadza w koncu (7:42 do konca) do remisu 56:56. Piec minut przed zakonczeniem mapy, cat prosi(? :D) o holda, aby opieprzyc graczy XA, by wzieli sie do roboty. Nie wiem czy to opieprz cata tak wplynal na gre XA, ale wzieli sie do roboty - fragujac, quadujac, strzelajac z blastera. 2 minuty do konca mapy i wynik 84:91 (XA prowadzi). W kilka sekund wszyscy gracze wD znalezli sie pod windami RA, czekajac na XAowcow, lecz niezdolali juz doprowadzic do dogrywki...
Gracz mapy: wD.cool
Gracz meczu: XA.ks

XA, wygrywajac 2:0 w PP, zrewanzowali sie za porazke, ktorej doznali w siodmej kolejce PLQ2, gdzie przegrali 1:2...