v3non23:71
Cleaner73:33
Ibogine65:37
vacek49:26

Mecz zacz?? si? z lekkim opó?nieniem, jako, ?e oba klany szuka?y s?dziego, a raczej robi? to sam Cs3 po odklepaniu 20 minut w meczu ktory mia?em s?dziowa? docelowo, przej??em mecz SNG vs 3M.
Jak si? okaza?o ustalanie serwera i zebranie ekipy (SNG) nadal nie jest ... domena tego klanu, na przeciw problemom SNG wysz?o 3M i zgodzi?o si? przenie?? na serwer pasuj?cy klanowi v3nona i spó?ce.

Ross

Od samego pocz?tku ogromna dominacja graczy Elite Mates, ju? po 2 minutach przewaga fragowa wynosi?a + 20, w okolicach quada radzi? sobie ibo z Cln, a na RA usadowi? si? Ross z Cs3. Ten drugi zbieraj?c raz po raz rg i czerwono kamizelk? sia? pop?och w szeregach SNG, na krótk? chwile Ross straci? RA. Udany granadejump w wykonaniu BDM po rg/ra pozwoli? opanowa? t? pozycj? na czas wystrzelenia 9 pozosta?ych slugów. Koledzy nie specjalnie sie kwapili aby wspomóc go, a ka?de zebrane rl tracili szybciej w przeciwnych rejonach mapy (NiYo).

Ross

Cln od samego pocz?tku usadowi? si? na wodzie, z mniejszym lub wi?kszym powodzeniem skutecznie fragowa?, Ross chyba zbytnio przyj?? si? wra?eniem artystycznym gry i pomyli? dyscypliny, noty za tricki pewnie by?by by wysokie gdyby to by? konkurs skoków, a tak ... przez wi?ksz? cz??? czasu mia? ujemny net.. SNG swoje ataki skupi?o g?ównie na wodzie, w miar? czasu gyd Cln zacz?? lekko przegrywa? w sukurs przyszli mu Cs3 i Ibo. SNG ilo?? zdobytych fragów powinno g?ównie zawdzi?cza? wcze?niej wspomnianemu Rossowi :)

Ross

Quad ginie ju? na pocz?tku, lekkie zamieszanie w okolicach penta i sebek wynosi powerupa, na rg panuje Cs3 i nie pozostawia z?udze? do kogo b?dzie nale?e? ta cz??? mapy. Ibo i Cln przez pierwsz? cz??? mapy maj? pewne problemy w okolicach ssg, gdzie swoje si?y skupia SNG, drugi pent tak?e w posiadaniu sng i wynik remisowy oscyluje w granicach 45:45, jednak jak tylko ko?czy czas nie?miertelno?ci dla gracza SNG 3M zaczyna fragowa? wszystko i wsz?dzie, szans? na odzyskanie nadziej móg? by? 3ci pent, jednak b?d?cy w ?rodku NiYo na sekundy przed jego pojawieniem wychyla si? i ginie... dalszy opis mapy jest bezcelowy. Warto tylko wspomnie?, ?e przez pierwsze 12 minut gry Cs3 bu? tak mocno atakowany, ?e zgin?? .... jeden raz.

Gracz mapy:Cs3

GRACZ MECZU: CS3

Gdyby nie zbieg okoliczno?ci wynik punktowy SNG w lidze pewnie znacznie by si? obni?y?, a tak dzi?ki uprzejmo?ci 3M uda?o si? unikn?? kolejnego minusa. Idiotyczne zachowanie BDM z wychodzeniem z teamu na sekundy przed ko?cem mapy mo?na tylko porówna? do postawy klanu Dr.

W gwoli ?cis?o?ci, s? pewne rozbie?no?? w sprawie IP w klanie SNG, sytuacja do wyja?nienia dla organizatorów ligi.