Sk?ad aK : Stasiek , Urbasek , Goat , DoDDy
Sk?ad 3M : Cleaner , Cs3 , Ibogine , r0zz

Poczatek nalezal od samego poczatku do ak, na bfg usadowil sie doddy , na railu stasiek.
Lecz bardzo szybko sie to zmienilo, gdyz r0zz niczym zajac dlugimi skokami dotarl do raila i przy pomocy quada wyczyscil jego okolice.
Oba klany stosowa?y dziwne techniki gry. W 3M na quadzie skupia? sie cln, ktory tylko raz na jakis czas wspierany by? przez ibo.. mimo tego,
ze musial sobie radzic sam to i tak wynosil wiekszosc quadow , lub ubijal je u zrodla.
Pierwsza po?ówka meczu nie wy?onia?a jeszcze zwyciezcy, gdy? posiadanie mapy zmienialo sie jak w kalejdoskopie. Rail i bfg zmienialy swoich wlascicieli
co chwile i ciezko bylo sie polapac
co sie dzieje na mapie: D
Dopiero okolo 8 min przed koncem 3m zdominowa?o mape, przejmujac bfg, rail i skutecznie wynosz?c quady powiekszali swoja dotychczasowa przewage.
Az do 17 minuty, kiedy to gracze ak powoli przejmuja pozycje, regularnie zbieraja ra i zaczynaja powoli odrabiac. Niestety roznica fragowa byla za duza,
aby marzyc o wyjsciu na prowadzenie.
Mapa konczy sie wynikiem 141:84 dla jednostek elitarnych [3m].

Gracz mapy [3M.Cleaner]

Q2dm8

Sk?ad aK : Kazmi , Urbasek , Goat , DoDDy

Dobre respy graczy aK pozwalaja na wynoszenie pierwszych powerupow i fragowanie elitarnych graczy.
Zebrane PS'y obu klanow zostaja szybko ubite i wynik fragowy sprzyja raczej graczom Hamstera.
Mimo tego, i? góra nalezala przez 70% meczu do 3M ,nie potrafili oni tego wykorzystac i wynoszone przez
nich powery byly szybko killowane przez czychaj?cego na dole doddego. Czeste ataki dwójkowe graczy aK pozwolily
na wykradanie czerwonych ubranek, mgh i piesków, co z kolei oddaje wynik dzisiejszego spotkania na tej mapie.
Nikt z 3m nie byl w stanie zatrzyma? doddego, ktory od okolo 5 minuty meczu zaopatrzy? sie w wiernego pieska (az do 19 minuty)
i bezlitosnie mordowal elitarnych chlopakow: D
Mapa konczy sie wynikiem 124:98 tym razem dla armii hamstera :D

Gracz mapy aK.DoDDy

Q2dm7

Sk?ad aK : Stasiek , Kazmi , Goat , DoDDy

Na dm7, poraz kolejny aK szcz?sliwe respy, dzieki temu juz od poczatku cisna przeciwnika, frag za fragiem powiekszajac swoja przewage.
Na rl ciagla batalia miedzy r0zzem i doddym, w tym pojedynku faworytem byl doddy ktory od wiekow gra ta pozycje ..
a ross dopiero j? "rozdziewiczal" , czesto l?duj?c w kwasie :(
Ra czesciej w posiadaniu ak. W 3m to wygladalo tak, iz jeden gracz zbieral armora i biegl odrabiac straty , przy czym drugi zostawal .. i najczesciej byl
mordowany przez 2 lub 3 uzbrojonych graczy aK.I tak plynela minuta po minucie .. kiedy to 3M zebralo sie .. i zaczeli wreszcie grac SWOJE.
Cs3 pewnie usadowil sie na ssg, nie pozwalajac na wyniesienie tej cennej broni, cln wraz z ibem czesciej wynosili czerwone sukienki.
Gra naprawde wyrównana,lecz kolejny punkt trafia w rece armii krajowej.

Takim o to sposobem mecz ko?czy si? wynikiem 2:1 dla podopiecznych Hamstera, a graczem meczu zostaje nikt inny jak