Opis w tymczasowo w beta-wersji (brak czasu). Poprawie niebawem

q2dm2
3m : ross, cleaner, score, cs3
NB : kidman, mlody-88, maq, ngs

Mapa dosc wyrownana, ra niemal co chwile zmienialo wlasciciela. Z quadami bywalo roznie, w 3m zazwyczaj quadowal ross, ktorego pomimo laga staral sie wspierac cleaner (ping > 100 zawsze, zwykle w granicach 300). W NB wyroznial sie natomiast kidman, ktory dzielnie walczyl z dwojka score/cs3. Prowadzenie zmienialo sie kilkukrotnie, jednak nie mozna bylo wskazac dominujacej druzyny. 3m mialo oczywiscie utrudnione zadanie (patrz average ping na screenie, score mial niezly flou a raczej overflow kilkukrotnie). Cln praktycznie stal sobie na mh z gl i mogl spokojnie jest kolacje. W 3m najlepiej zagral cs3, ktory stawial czolo praktycznie 3 graczom NB. W ekipie z rzeszowa zdecydowanie wyroznial sie kidman, a maq rzucal klawymi tekstami... Ostatecznie mapa zakonczyla sie wynikiem 114-98 dla 3M i klan ten obejmuje prowadzenie w meczu 1:0. Man of the map : kidman

q2dm7

Lineupy bez zmian, 3M nadal zlagowane, NB zmotywowane do gry... Poczatek dosc wyrownany, jednak kilka minut pozniej NB wypracowalo przewage, ktorej praktycznie nie oddali juz do konca meczu (przewaga rosla, malala, rosla, malala...). Ra opanowane przez team bobrow nocnych, konkretnie przez marcin and Quake oraz przez kidmana. Na rl czesciej wydywalem graczy 3m. W klanie tym najlepiej spisywal sie cs3, ktory jak zwykle prowadzil walke 1vs4 :) Screeny chyba mowia za siebie... NB dzielnie broni pozycji i wygrywa 2 mape 168 - 119. Graczem mapy zostaje maq, ktory uskarzal sie na bol nogi :( Mamy wiec 1:1

q2dm5

Przyszla pora na ostatnia mape tego wieczoru - dm5. Sklady oczywiscie niezmienione. Lag w 3m juz nieco mniejszy... Mape pamietam jakby przez mgle - bo sobie przysnalem na jakies 4 minuty... W sumie niewiele do mnie docieralo ale pamietam, ze ra mialo nb i wpadl tam bodajze cs3 z ssg (nb mialo w tym momencie 3 graczy w ra). Final - "steam cs3 $green [CLEAR] RA ROOM". Walec zmienial wlasciciela co kilka sekund/minut. Wiekszosc quadow wyniesionych przez team 3m, jednak quady nie odgrywaly one az tak wielkiej roli jak na innych mapach. W nb standardowo wyroznial sie kidman, natomiast w 3m cs3. Koncowka zapowiadala sie bardzo emocjonujaco, bowiem mielismy remis. Osatniego quada wyniosl cs3 (chyba) i dzieki temu 3m wygrywa skromnie, bo tylko 1 fragiem, ale jednak... 97:96 dla Elite Mates i wynik 2:1 w meczu. Man of the map cs3. Man of the match : Kidman & cs3 :)