tlok25:29
arais15:39
ressem16:43
rehsams21:52

Mecz pomi?dzy xDivision a LAG zapowiada? si? na ca?kiem ciekawe widowisko. xD (dawne [s]) wywalczy?o awans do II ligi Plq2, natomiast Lag (niegdy? agl) w owej lidze znalaz?o si? na w?asne ?yczenie. Mecz ten by? wi?c dla obydwu dru?yn inauguracj? wyst?pów w II lidze. Przed godzin? 20 wszyscy zebrali si? na ircu, ustalili?my serwer (unscanned), po czym „connect 217.113.224.7:27912”. Nikt nie skar?y? si? na packetlosty, pingi by?y dla obydwu klanów niemal identyczne, nikt nie zanotowa? równie? obecno?ci wtyk. W wyrównanych warunkach rozpocz?? si? wi?c bój o cenne punkty i fajne screeny na stronie ;]

1 mapa: Q2dm6

Sk?ady:
XD: George, Juby, Oney, Zombi
LAG: Arais, rehsams, ressem, tlok

Pocz?tek do?? wyrównany, raila kontroluje xD, 1 quadrun nie wp?yn?? znacz?co na przebieg wydarze?. I tak z czasem LAG odbija raila, gdzie ca?kiem ?adnie radzi? sobie Arais, wi?kszo?? quadów przypad?a natomiast duetowi George & Juby. Przez pierwsze 5 minut Lag wypracowa?o przewag? ok. 20-25 fragów, nast?pnie xD atakami na BFG oraz raila stara?o si? j? niwelowa? (5 minut przed ko?cem meczu wynosi?a ju? tylko15). Ostatnie minuty to wy?cig z czasem, quader xD szukaj?cy ofiar i obrona raila by Arais. I tak do ko?ca, z ka?d? sekund? coraz bardziej dramatycznie (topniej?ca przewaga) ;] . Ostatecznie wi?kszym opanowaniem wykaza?a si? dru?yna zlagowanych i wygra?a 106 : 98. Man of the map: Arais za radosne pizganie railem.

2 mapa: Q2dm1

W xD ma?a zmiana: za ONEYA wchodzi CYNAMUN, sk?ad LAG bez zmian. LAG obejmuje kontrol? nad roomem, xD przypad?a natomiast woda, na której wyró?nia? si? ZOMBI. Dzi?ki jego grze xD obj??o niewielkie prowadzenie, które utrzymywa?o przez do?? d?ugi czas. LAG zbiera?o natomiast megahealthy, chainguny oraz armory, dzi?ki czemu uda?o si? odbi? wod? i scenariusz wydarze? ca?kowicie si? odmieni?. Tlok dorwa? railguna i rozpocz??o si? fragowanie ;]. Dzi?ki m?drej grze graczy LAG xD nie zdo?a?o odbi? pokoju, sytuacja nad wod? zmienia?a si? jednak z minuty na minut?. Ostatecznie LAG-team obj?? niewielkie prowadzenie i nie odda? go do ko?ca. Wynik 119 : 116. Graczem mapy zostaje bez w?tpienia kolt aka tlok, który poderwa? kolegów do walki ;]

3 mapa: Q2dm2

Lineup laguj?cych tradycyjnie bez zmian, w xD ARCZI, ONEY i SOLDEK zmieniaj? GEORGEa, ZOBMIEGo i CYNAMUNa. 3,2,1 GO ! Pocz?tek wymarzony dla xD. Dzi?ki szcz??liwym spawnom obejmuj? kontrol? nad red armorem i wynosz? pierwszego quada. Góre RA zajmuje ONEY, który do 12 minuty (!) radzi? sobie bez rakietnicy :] Pó?niej który? z jego kolegów wpad? na pomys?, ?e mo?na mu nieco u?atwi? ?ycie i dostarczy? tak bardzo po??dan? rl. LAG koncentruje si? natomiast na graniu w pobli?u basenu z quadem, wynosi wi?kszo?? powerupów, jednak najcz??ciej quadrunner szybko ginie, przez co ró?nica fragów ro?nie z ka?d? minut?. xD w pe?ni wykorzystuje kontrol? nad red liftem i fraguje nie potrafi?cych si? odnale?? graczy LAG. Wyró?niaj?c? si? postaci? jest JUBY, który spokojnie killuje bezbronnych wrogów. xD przez ca?y mecz zwi?ksza?o przewag? i zas?u?enie wygra?o 156 : 77. Man of the map ? JUBY czy ...ONEY ? ONEY ! za szalon? obron? reda (nie oddawa? kolegom rl nawet, gdy mia? 9hp :D )

LAG udowodni?o, ?e jak na team, który ostatnimi czasy nie gra prawie w ogóle potrafi zagra? m?drze i wygrywa?. Mecz pokaza? s?abo?? owego klanu na dm2 (cho? mo?e to tylko wypadek przy pracy). xD udowodni?o natomiast, ?e 2 klan ubieg?orocznej 3 dywizji Plq2 te? daje rad?. Ostatecznie mamy wi?c wynik 2:1 po do?? wyrównanej i ciekawej walce. Mecz ca?kiem przyjemny, nikomu nie pad? net, od czasu do czasu kto? sobie cicho zakurwi?. Man of the game: LAG.tlok ! Za najwi?kszy wk?ad w wygran?. GG