feeble26:27
Juby44:38
X-Ray22:17
Zombi17:46

hmm nie b?d? pisa? d?ugiego raportu, bo jako raport zostanie podany link do mp3, gdzie komentuje mecz dza:)
Warto zacz?? od tego, ?e 3c troch? dzi? zawiod?o.. Przynajmniej mnie:( Ka?dy przed startem ligi stawia? ich naprawd? wysoko, a nie potrafi? si? oprze? wra?eniu, ?e z ka?dym meczem coraz wi?cej niedobrego dzieje si? z gr? 3c... Ale to tylko taka moja uwaga, przechodz?c po krótce do samego spotkania..
Pierwsza mapa, na której przysz?o nam si? zmierzy? to dm5. Jedyn? pozycj?, która by?a pilnowana, by?o ra. Walki na walcu toczy?y si? wiecznie i wiecznie przechodzi? on z r?k do r?k. Co prawda quad w wi?kszej ilo?ci zebrany przez vacka b?d? lukaha, ale nie przyniós? zadnego efektu, wynik przez ca?? map? oscylowa? wokó? straty +/- 10 fragów.
Gracz meczu 3c.vacek (za zbieranie quada i czasami niez?e wykorzystanie go- np przy odbiciu ra- co nie nale?a?o do cz?stych, ?adnych akcji quadrunowych)

Kolejna mapa to dm2. W moim przekonaniu "dobra" mapa 3c, ale jak si? okaza?o, ca?kiem dobra te? graczy xd. O ile quad cz??ciej wynoszony przez vacka, o tyle oney pokona? ace"a w pilnowaniu ra. Pierwsze 9 minut ra nale?a?o w?a?nie do tego gracza (oneya wspieranego przez cynamuna), po czym stracili je na kilka minut, odzyskuj?c i nie oddaj?c ?z do samego ko?ca. Z xd na wyró?nienie zas?u?y? tak?e Juby, który atakowa? quada, cz?sto z przyzwoitym skutkiem.
Gracz mapy xD:Juby za wol? walki i prac?, jak? w?o?y? w gr? na mapie.

Ostatnia mapa to dm1.
Sam pocz?tek wskazywa?, ze 3c w ko?cu rozwinie skrzyd?a i poka?e, na co ich sta?, niestety... Gr? utrudnia?y overflody Ace"a, które na pewno wybija?y team z równowagi. Pierwsze minuty to panowanie 3c na ca?ej mapie, lukah na rg, ace z vackiem w roomie, obraz wymarzony... Z czasem Juby z kolegami coraz to ?mielej zaczynali poczyna? sobie na mapie i powolutku zmniejsza? przewag?. Jednak do?wiadczenie vacka i skupiona gra na rg graczy 3c nie pozwoli?a zrobi? sobie krzywdy. Mecz wygrany 3:0.
Gracz mapy 3c.lukah
Gracz meczu 3c.vacek

Gdybym mia?a obstawic wynik fragowy tego meczu, gdybym mia?a z kim? si? za?o?y?...Przegra?abym:) GG (przede wszystkim xd, ?e nie przestraszy?o si? teoretycznie "lepszego" klanu i ca?y mecz walczyli zawzi?cie jak równy z równym..)