feeble33:13
alter_szu29:29

Opis
Q2DM3
Poszedlem na chwile po ciasteczka i jak wrocilem juz grali, potem jeszcze weszla Danka na serwer, pokrzyczala cos tam i nie wiem wogole co sie dzialo na mapie :D Ale wynik z 100 fragowa przewaga chyba mowi sam za siebie.
Gracz mapy: lukah

Q2DM6
Za dza wchodzi cat. Pierwszy quad dla 3c jednak zostal od razu ubity przy wyjsciu. Wiekszosc kolejnych quadow rowniez dla 3c, jednak wynik tego nie odzwierciedlal, xa mialo przewage na rg i chyba dzieki temu prowadzili w pierwszej czesci meczu przez dlugi okres czasu 10 fragami. W polowie meczu juz byl remis. 3c obilo na chwile rg i dojsc szybko zaczelo fragowac, przez kolejne minuty to oni prowadzili 10-15 fragami, wynoszac dalej kolejny quady utrzymali ta przewage do konca mapy dokladajac jeszcze kilka do wyniku w koncowce.
Gracz mapy: feb

Q2DM8
W 1 minucie mamy juz pierwszego PS i wynosi go feb lecz obdarza nim altera. Nastepnych kilka itemow w powerze zbiera xa az w koncu po 5 minutach w koncu kot doczekal sie psa, jednak dlugo nie poszalal z nim bo dojsc szybko zostal ubity (pewnie przez konflikt kot-pies). Ale za 3 min kolejnego psa wynosi znow xa a dokladnie zostal obdarzony nim ks lecz i on dlugo nie pobiegal z nim bo po minucie zostal zabity (chyba nawet mu rakiety z tp pomogly w tym:D). Po pierwszych minutach zdecydowanie prowadzilo wlasnie xa, w polowie meczu 3c wzielo sie do roboty i zaczelo szybko nadrabiac. Opanowali gorna czesc mapy, ace wynosi psa on wprawdzie rowniez ginie po kilku minutach ale juz nie ma to wiekszego znaczenia gdyz przewaga fragowa jego teamu jest wystarczajaca by nie oddac juz zwyciestwa.