cegla26:27
loCo29:37
arcus28:37
LothaR9:53

Cze ol. W niedziele o 12.11.2005 mia?em przyjemnosc sedziowania meczu 2 ligowego pomiedzemy klanami LoT i Ds.W poprzedniej kolejce Dark Souls przegrali 3:0 z XA, Lords of Terrors równie? poniesli porazke 3:0 przegrywajac z 3c.
W oczach "typerów" ten mecz mia? zakonczyc sie gladkim wynikiem 3:0 na korzysc Lotników.
Jak by?o naprawde ?

Zaczeli?my od dm7.
Od pocz?tku walka na RA, gdzie walczy Cegla i Loco z LoT oraz Rul, Befree oraz MoRo. SSG w posiadaniu arcusa a roach probuje odbi? RL dla Leftego.Bardzo ladna gra RL w wykonaniu Leftego przynosi rezultaty. Ds przez pierwsze 10 minut prowadzi 10/20 punktow? przewag?. Drugie 10 minut to juz popis LoT.Arcus zdecydowanie panuje na ssg, a cegla i loco na ra. Walka sie toczy?a g?ównie o RL, gdzie dzielnie walczyl Lefty. LoT majac opanwoan? prawie ka?d? pozycje odrabiaj? straty i wysuwaja sie na prowadzenie.
Z mojego punktu klan Ds gra? taktyk? 3 Ra + 1 RL (gdzie dzielnie spisywa? sie Lefty). Niekiedy to przynosilo rezultaty, ale Ra przez wieksz? czesc meczu w posiadaniu cegly i loco.
Graczem mapy zostaje LoCo. Chcia?em te? pochwalic Leftego za naprawde ?adn? gre RL(niestety skriny tego nieodzwierciedlaja). GG

Druga mapa to dm2
Okrzyk Befreego "DOBRA CZESIU JEDZIEMY" i Ds gotowe do walki.
Pierwszego quada wynosi Arcus a na RA zasiada LoCo. W miedzyczasie Lothar zmienia LoCo na RA, i ten drugi zabija pod ra.Arcus i Cegla walcz? o quada z Befree i Tinc'iem. Quady wynoszone na przemian .. raz cegla lub arcus a innym razem befree wspomagany przez Tinca, ktory ?adnie gral Rl lifta.Mijaj? minuty i RA ci?gle w posiadaniu LoT do czasu gdy na morderczy atak zdecydowal sie Lefty. Ów gracz zebra? RL i zdecywal sie zrobi? RJ na RA, zbierajac bfg i armora uda?o mu sie zabic 3 graczy LoT chowajacych sie na ra.Lefty sie zmienia z RUL'em i teraz to DS jest w posiadaniu Red Armora. Ci??ar gry sie przeniós? na quada, gdzie by?a toczona walka. ?aden z klanów nie potrafi? wybic sie na wiecej ni? 20 punktow? przewage i ostatecznie mapa sie konczy wynikiem 123:113.
Gracz mapy: arcus

Ostatni? map? by?a dm6.
Znowu bojowy okrzyk befreego i mo?na zaczynac.
Pierwszy quad w posiadaniu LoCo. Kolejne minuty to walka o rg miedzy Rulem i LoCo. O quada walczy Tinc i Befree z Ds, oraz Arcus i Cegla z LoT. Do 12 minuty meczu bardzo wyrownana walka, z czasem jednak to gracze Ds a mianowicie Befree wynosi wiekszosc quadow.
Lothar probuje odbijac bfg, lecz niestety ta sztuka mu sie nie udaje i bfg pozostaje w rekach Dark Souls. W trakcie meczu o holda prosi Cegla, bo zorientowa? sie, ze obchodzi dzisiaj urodziny (wszystkiego najlepszego). ?yczenia itp. i gra zostaje wznowiona ... Zagrywka taktyczna cegly sie nie powiod?a i nie zepsu?a timerow dla Ds.
W efekcie quady wci?? w posiadaniu Ds. Ogólnie walka toczy?a sie na prawie kazdej kluczowej pozycji .. Tylo bfg w posiadaniu Ds i moze to zdecyowa?o o wygraniu mapki przez Ds.
Graczem mapy zostaje Befree, natomiast graczem meczu LoCo.
Ogólnie bardzo fajny mecz. GG

Tym meczem Ds pokaza?o, ze organizatorzy nie mylili sie desygnujac ich do gry w 2 lidze.