loCo34:27
cegla31:29
sapho6:17

21:10 zbiorka na ircu , Cegla proponuje jako server TOYE : 217.113.224.7:27910
xD z checia przystaje na ta propozycje , mecz ogolnie przyjemny bez wyzwisk i klótni , az chce sie ogladac
21:30 zaczynamy
1 mapa : dm3
Sklad lot : Cegla / loCo / erol / sap
Sklad xD : JUBY / H1d3 / George / ZOMBI

1 penta zbiera loCo , quada zas george , po 1 minucie lot prowadzi 12:2 urzymujac pozycje rg , xD zas trzyma bunkier , 5 min gry , sytuacja przedstawia sie nastepujaco , lot wiekszosc czasu utzymuje rg , cegla dzielnie bije sie z graczami xD na bunkrze , 2 pent zebrany przez jubego i przewaga lot maleje , 13 min remis 41-41
gracze xD w poziadaniu rg/bunkra , kolejne min rg utrzymywane przez h1d3'a i ZOMBIEGO a na bunkrze zacieta walka pomiedzy sapem/cegla i georgem/jubym o powerupa 3 pent w rekach george'a z xD 10 min za nami a wynik wyrownany 67 - 63 dla xDivision , lot jednak nie daje sie tak latwo i quady coradz czesniej w ich rekach
gracze xD coraz czesciej w posiadaniu rg , od ok 8 min , sytuacja bez zmian gracze xD czesciej na rg , lot zas skupia sie na quadzie , ostatni pent w rekach erola ktory odbija lotnikom rg , tam zadomawia sie loCo ktory wiekszosc mapy zabijal graczy xD z przyczaja w okoliczach rg/mh 2 min do konca lot prowadzi 5 fragami 112 - 107 ostatnia minuta meczu w pelni nalezaca do loCa z lot , wykorzystal on w pelni cenne naboje z railguna przyczyniajac sie w pelni do zwyciestwa swojego klanu ktory po dzielnej walce wygrywa ta mape 123-116
Gracz mapy loCo.lot

2 mapa : dm6

ruszyli , 1 quad w rekach h1d3'a niestety bez broni loco w posiadaniu rg/ra juby trzyma bfg , reszta graczy bije sie o bron a powerupy przechodza z rak do rak kilka minut gry , rg w posiadaniu lot quad zmiennie bfg zas w rekach jubego 5 min gry za nami xD prowadzi 10 fragami 28 - 18 powerupy coraz czesciej zbierane przez graczy xD
10 min gry xd prowadzi 66 : 42 walka bardzo wyrownana nikt szczegolnie nie trzyma sie swoich pozycji wiec przechodza one z rak do rak 5 min do konca xD prowadzi 98 : 66 praktycznie te 15 min , gry pokazalo zagubienie lot na tej mapie , jedynie cegla dwoil sie i troil by jego klan zwyciezyl ta mape jednak gracze jubego pokazali
lepsze "tp" 3:30 do konca HOLD za erola wchodzi arcus ostatnia minuta xd prowadzi 112 : 100 gracze lot jakby wniebowzieci nadejsciem arcusa zaczynaja w szybkim tempie odrabiac straty w ciagu kilku sekund przewaga xD maleje do 10 fragow jednak lot za wczesnie sie obudzilo i mecz konczy sie wynikiem 118 - 106 dla xD
graczem mapy wg mnie jest Cegla ktory robil wszystko aby doprowadzic swoj klan do zwyciestwa na tej mapie

3 mapa : dm5
Sklad lot : Cegla / loCo / arcus / sap

Pierwsze minuty gracze lot w posiadaniu RA przez cegle gracze xD na rg 3 min gry i lot w posiadaniu mapy cegla/arcus na rg sapek w ra a loco quaduje do czasu gdy xD odbija walec i zasiedlaja sie tam george i ZOMBI jednak ra dalej w posiadaniu lot 5 min za nami wynik 22 - 14 dla xD 9 min za nami i RA przejmuje xD walec na zmiane lecz czesciej
w posiadaniu arcusa i cegly 2 min do konca RA znow stracone przez sapa lecz jego koledzy czesciej na walcu co uniemozliwia graczom xD odrabianie strat powerupy przechodza z rak do rak
4 min do konca lot prowadzi 71 - 40 red dzielnie utrzymywany przez sapa a walcen przez cegle/loca i ara , the end i lot wygrywa ta mape 103 - 70
gracz mapy arcuss ktory zaprezentowal ladna gre na walcu a takze wspomagal sapa na redzie pomagajac mu go odbijac
Gracz meczu loCo wybralem wlasnie jego poniewaz zaprezentowal ladna gre na dm3 przyczyniajac sie w pelni do zwyciestwa lot rownej gry na pozostalych mapach

sapa wywalalo jego staty to 6 : 17